1

@barteq do zobaczenia po drugiej stronie

8

2

@MNSbEstEver Zalezy od tego ile chcesz wydac kasy. Ja bym najpierw kupil sama yerbe np. jakas popularna Rosamonte, Pajerito, Playadito, Nobleza Gaucha itd itp @ViscaBarca123 tez pare znanych wymienil - cos raczej tanszego lub tak jak pisal @Nano22 postaral sie o probki.
Wtedy sobie ja przygotujesz w kubeczku i zobaczysz czy w ogole ten smak Tobie podchodzi. Nie ma sensu wydawc kasy na bombille i tykwe - no chyba, ze kasa nie gra roli, to wtedy najlepiej cos wyszukac ze sredniej polki cenowej.

ps. ja mojemu kumplowi przeslalem ze 300 g yerby, poprobowal sobie i do dzis nie pije ;D
poszukaj kogos kto regularnie pija i sie wbij do niego - a najlepiej do niej

ps albo sobie kup yerba ze wzgledu na charakterystyke kraju - paragwajskie sa inne niz brazylijskie , a te znowu inne niz te z ARG.

0

@Rewolucja123 on juz chyba po.

ps. nawet fajnie wyszlo z tym "po" :)

6

@Rewolucja123 i @damianex10 - jeszcze pare takich rozkminek i Bielsa wezmie Was na staż.

7


---

---

0

"Jak krowy?" Barto sklada wizyte Setienowi.
kolor.


6

Na Tv Puls - Leon Zawodowiec.

4

Dziś 139 rocznica urodzin Ludwiga von Misesa, jednego z głównych ekonomistów ASE, filozofa i propagatorów wolnego rynku.

https://demotywatory.pl/uploads/201309/1379964683_by_RAFALOSKAR_600.jpg
https://liberalizm.net/wp-content/uploads/2020/06/L_CYTATY_MISES-850x850.png


12

1

@Hubso ale ten znowu sie dobrze bronil przed kieszonkowcami - "Ty urwo jedna!!"



#Francja

0

@patry295 ja nie prowadzilem, ale tak cos kojarze, ze Profesor Leniuch z Kontestacji moglby Ci pomoc.
https://www.kontestacja.com/ostatnia-audycja-bez-montazu-bez-cenzury-zapraszam-do-vloga-profesora-leniucha,5767

0

@Kusco15 ja Tobie wierze, ze tak mowili.

0

@Kusco15 nie sledze regularnie, kiedys bardziej. Ale zarowno w dyskujach jak z kumplami oraz z bylym bokserem oraz wsrod komentator nigdy nie slyszalem totalnie krytyki.
Krytyk na pewno jest, to normalne. Messi jest wielbiony, ale prezciez nie kazdy jest zachwycony jego gra - wiekszosc tak, ale nie kazdy.

0

@Kusco15 Ja w sumie o braciach Kliczko slyszalem tylko same superlatywy, ze jedni z najwiekszych o ile nie najwieksi w historii.
Ciezko porownywac inne epoki , trzeba Wladimira przeniesc i kazac mu trenowac w czasach Claya i odwrotnie i wtedy zobaczymy :D

0

@Kusco15 Nie przepadam za porownywaniem epok.Czy uwazasz, ze Ali byl juz w swoim czasie przereklamowany i fuksem wygrywal, czy chodzi tylko o porownanie z Ukraincem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@JimMorrisonFCB Rubleva tez lubie D:
Juz tego nie pusci

0

@JimMorrisonFCB A Rublev 3 seta jednak wygral. No w koncu zwyciezca z Hamburga. Zobaczymy, czy da rade w 5. Tendencja dla niego ok. Sama bardzo lubie, taki zawodnik, ktory moze wygrac z kazdym, ale ogolnie na szybszych nawierzchniach.

1

@JimMorrisonFCB Medvedev chyba jeszcze w Paryzu meczu nie wygral.

2

Sammy Querrey juz 2-0 i 4-1 z Rublevem!

6

Piekny tweener w wykonaniu Szweda, Novak az brawo bije.

https://www.reddit.com/r/tennis/comments/j20umy/ymer_tweener_vs_djokovic/

22

to on na tym lotnisku caly czas czeka?

0

@Encore inna pogoda, malo ludzi i od razu wyglada jak challanger.

0

@kiper09 do Barcy go.

0

@Encore przy tej pogodzie tylko czekac na kontuzje Nadala - czego mu nie zycze oczywiscie.

1

@BarcaInfo Dest "the best" deal?

0

Ale w Paryzu pogoda na granie skrotami.

16 minut i 5 - 0 Djokovica. Szwed nic nie gra.
20 minut i 1-0 w setach. 6-0

0

Novak rozpoczyna mecz.

0

@YoNoEntiendoNada no wlasnie mialem Ciebie oznaczyc, ale zapomnialem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?