Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barteq do zobaczenia po drugiej stronie
8
Czy to skrinszot z Mafii? Co to za furka?
https://pbs.twimg.com/media/EidPC8xXYAI4m3U?format=jpg&name=medium
2
@MNSbEstEver Zalezy od tego ile chcesz wydac kasy. Ja bym najpierw kupil sama yerbe np. jakas popularna Rosamonte, Pajerito, Playadito, Nobleza Gaucha itd itp @ViscaBarca123 tez pare znanych wymienil - cos raczej tanszego lub tak jak pisal @Nano22 postaral sie o probki.
Wtedy sobie ja przygotujesz w kubeczku i zobaczysz czy w ogole ten smak Tobie podchodzi. Nie ma sensu wydawc kasy na bombille i tykwe - no chyba, ze kasa nie gra roli, to wtedy najlepiej cos wyszukac ze sredniej polki cenowej.
ps. ja mojemu kumplowi przeslalem ze 300 g yerby, poprobowal sobie i do dzis nie pije ;D
poszukaj kogos kto regularnie pija i sie wbij do niego - a najlepiej do niej
ps albo sobie kup yerba ze wzgledu na charakterystyke kraju - paragwajskie sa inne niz brazylijskie , a te znowu inne niz te z ARG.
0
@Rewolucja123 on juz chyba po.
ps. nawet fajnie wyszlo z tym "po" :)
6
@Rewolucja123 i @damianex10 - jeszcze pare takich rozkminek i Bielsa wezmie Was na staż.
7
---
---
0
"Jak krowy?" Barto sklada wizyte Setienowi.
kolor.
6
Na Tv Puls - Leon Zawodowiec.
4
Dziś 139 rocznica urodzin Ludwiga von Misesa, jednego z głównych ekonomistów ASE, filozofa i propagatorów wolnego rynku.
https://demotywatory.pl/uploads/201309/1379964683_by_RAFALOSKAR_600.jpg
https://liberalizm.net/wp-content/uploads/2020/06/L_CYTATY_MISES-850x850.png
12
Pep ostro w Ronaldo.
https://pbs.twimg.com/media/EjFI9EkWkAIY81Q?format=jpg&name=small
1
@Hubso ale ten znowu sie dobrze bronil przed kieszonkowcami - "Ty urwo jedna!!"
#Francja
0
@patry295 ja nie prowadzilem, ale tak cos kojarze, ze Profesor Leniuch z Kontestacji moglby Ci pomoc.
https://www.kontestacja.com/ostatnia-audycja-bez-montazu-bez-cenzury-zapraszam-do-vloga-profesora-leniucha,5767
0
@Kusco15 ja Tobie wierze, ze tak mowili.
0
@Kusco15 nie sledze regularnie, kiedys bardziej. Ale zarowno w dyskujach jak z kumplami oraz z bylym bokserem oraz wsrod komentator nigdy nie slyszalem totalnie krytyki.
Krytyk na pewno jest, to normalne. Messi jest wielbiony, ale prezciez nie kazdy jest zachwycony jego gra - wiekszosc tak, ale nie kazdy.
0
@Kusco15 Ja w sumie o braciach Kliczko slyszalem tylko same superlatywy, ze jedni z najwiekszych o ile nie najwieksi w historii.
Ciezko porownywac inne epoki , trzeba Wladimira przeniesc i kazac mu trenowac w czasach Claya i odwrotnie i wtedy zobaczymy :D
0
@Kusco15 Nie przepadam za porownywaniem epok.Czy uwazasz, ze Ali byl juz w swoim czasie przereklamowany i fuksem wygrywal, czy chodzi tylko o porownanie z Ukraincem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@JimMorrisonFCB Rubleva tez lubie D:
Juz tego nie pusci
0
@JimMorrisonFCB A Rublev 3 seta jednak wygral. No w koncu zwyciezca z Hamburga. Zobaczymy, czy da rade w 5. Tendencja dla niego ok. Sama bardzo lubie, taki zawodnik, ktory moze wygrac z kazdym, ale ogolnie na szybszych nawierzchniach.
1
@JimMorrisonFCB Medvedev chyba jeszcze w Paryzu meczu nie wygral.
2
Sammy Querrey juz 2-0 i 4-1 z Rublevem!
6
Piekny tweener w wykonaniu Szweda, Novak az brawo bije.
https://www.reddit.com/r/tennis/comments/j20umy/ymer_tweener_vs_djokovic/
22
to on na tym lotnisku caly czas czeka?
0
@Encore inna pogoda, malo ludzi i od razu wyglada jak challanger.
0
@kiper09 do Barcy go.
0
@Encore przy tej pogodzie tylko czekac na kontuzje Nadala - czego mu nie zycze oczywiscie.
1
@BarcaInfo Dest "the best" deal?
0
Ale w Paryzu pogoda na granie skrotami.
16 minut i 5 - 0 Djokovica. Szwed nic nie gra.
20 minut i 1-0 w setach. 6-0
0
Novak rozpoczyna mecz.
0
@YoNoEntiendoNada no wlasnie mialem Ciebie oznaczyc, ale zapomnialem :)