Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
LR zamiera .
1
@cchesterr43 zaraz sobie wlacza portugalski YT.
0
Ta wymowa Trincao nie jakas przesadzona?
0
@Misanthrope szaman . "words with the shaman"
0
Dawac Jugola. .
2
Reklamy De Walta na stadionie przypomnialy mi pewna dyskusje.
@fcbarcafan19 @emeu
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8517050#comment-8517050
0
fajne to zagranie
0
@ddanioofcb widac, ze LR nie czytaja
0
Kuman stworzyl potwora. Moj ulubiony trener.
1
Messi ale pompowal przed wykonaniem karnego
2
Bedzie tryplet.
0
Ale mi sie nasze koszulki podobaja i to nawet pomijajac porownanie z krata.
1
Messi niby troche falszywy jest.
0
@lucas/catalan u mnie kolejsnos zdjecia nr 2, nr 3, nr 1
0
Moze wymiana Griezmana na Suareza?
0
Odnosnie Suareza, to swietne wejscie smoka, zobaczymy, czy bedzie mial tam druga mlodosc, czy wroci do formy z koncowki w Barcelonie.
Czas jak zwkle wyjasni.
0
Ale teraz wolniutko Suarez
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
"nie szukac Messiego, nie szukac Messiego"
0
@Janiama ale ma osemke Pogacar.
1
@lukas10 czy Vamos Dest = Bast Dost = Vamos Rakieta?
5
Dyszka roznicy.
https://preview.redd.it/0eyn4okwgpo51.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=d27bdd7f8d579b85f9f5f35725074b160ddadc8d
7
27 wrzesnia 1991 zmarl Stefan Kisielewski.
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju!"
1
6-4, 3-6, 7-5 Rublev pokonuje w finale Tsitsipasa i wygrywa turniej w Hamburgu.
1
@kamilo0066 No i bardzo dobrze, kiedys nabawilem sie kontuzji podczas takiej pogody, bo nie zszedlem :)
1
Ile nazwizsk oraz narodowosci zwyciezcow Roland Garros kojarzycie?
https://preview.redd.it/bpx0sp684jp51.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=8d08d02b98dfd0ce376b06ba0d2c22602463e1ca
@kamilo0066 @JimMorrisonFCB @mekston
w 2004 roku argentynski final. @MESSIah16
0
Michael Schumacher, Rafa Nadal i Zinedine Zidane.
https://i.redd.it/a8s7mq3lxhp51.jpg
0
Podatki.
https://pbs.twimg.com/media/Ei6HEdZWoAMQBiR?format=jpg&name=900x900
0
Ma ktos tego mema, ze ludzie kolo 40 czesto nie umieja w kamerki i fotki?
Cos w tym stylu to bylo
https://pbs.twimg.com/media/Ei1y9-GXsAIVvxG?format=jpg&name=medium
2
@NGTRX a dno Barcy?