2

@kerouac Kazdy ma swoja cena, a za te 365 dolcow / 1270zł , to chyba mnie przekupisz. Latwy jestem.

1

@Joey u mnie Michael to glownie


kriminal tez bardzo fajny

0

@Joey tego nie znalem, ale juz notuje.

1

@Joey jak psu buda?

2

Kiedys to byly imprezy. Moim zdaniem nie Palikot, Biedron, Kalisz czy pani Grodzka sa tu gwiazdami, tylko pan Gadzinowski (z NIE?)


0

@Joey kurde, nie znam

1

@Nigaki To co jak Brokeback Mountain?

1

@tristan87 Uwazam, ze Rychu mial w sobie cos sympatycznego. Palikot w sumie tez.
Ryfinski troche nawiadzony czyli zabawny.

1

@Kapitan hawk zartujesz?
James Caan czyli Sonny Corleone. Ale to byl dobry film Ten i tamten.

#S.King

1

Ile to juz dni odklad z LR znikneli Rychu Petru, Janusz Palikot i Armand Ryfinski?

7

@Kapitan hawk ona ma dobry wyraz twarzy, w sumie moglaby zastapic K. Bates w Misery. Chociaz K. zagrala perfekcyjan psychopatke i trudno o lepsza aktorke do tej roli.

1

@Nigaki kto jest w Twoim avatarze?

1

@justfootball lubie zimne po sporcie. moze byc z alk, moze byc bez. czasem wydaje mi sie, ze to bezalkoholowe jest slodkawe, ale nie wiem skad ta percepcja.

@Hushovt Leszek mial cos takiego chyba jak Ice Shandy. - cytryna.
Bylem niedawno w kraju, dosc daleko , gdzie faktycznie piewa bylo w brod, ale trudno bylo dostac bezalkoholowe oraz smakowe.

0

@Nigaki W "Fali Zbrodni" byl wlasnie taki facet, pomagal slednczym rozpracowac szajke pedofilow prowadzacych dzieciecy dom publiczny.
w pewnym momecie zblizenie kamery na niego oraz magazyn z mlodymi osobami..

nie pisze SPOJLER bo i tak nikt tego nie oglada.

0

@Nigaki A jak wlasciwie bylo z Michaelem Jacksonem?

"Tak samo jak nie każdy pedofil jest niebezpieczny i popełnia czyny pedofilskie." Co to w praktyce znaczy, jesli nie mozna tego leczyc?
Czy to znaaczy, ze nauczyciel, ksiadz etc ktory jest pedofilem, ale niegroznym moze wykonywac swoj zawod?

0

@IronSanHybrid UK, Kanada, Chile, Czechy, Finlandia, Francja, Niemcy, Izrael, Szwecja, USA.

2

@Pawelsky moze byc ciezko


5

Gabor Kirali konczy kariere w wieku 43 lat.

2

@PatrychoO @Ermitano zakochalem sie w tym diki.

"pulp fiction = szmatławe czytadło" :)

2

Z cyklu: bez cyklu - wyrazy mniej znane.

Statolatria (z wł. stato „państwo” i łac. latria od gr. λατρία „oddawanie czci boskiej”) – kult scentralizowanego państwa i wszechpotężnej władzy państwowej.

Jako pierwszy tym terminem posłużył się Giovanni Gentile w Doktrynie faszyzmu, opublikowanej w 1931 i podpisanej nazwiskiem Mussoliniego.

W ideologii faszyzmu włoskiego statolatria stanowić miała parareligijny kult państwa, który miał na celu zlanie w jedno włoskiego katolicyzmu i szacunku dla faszystowskiego ustroju.

3

@Puig znam trzech
@Cochise @kerouac @bralczyk

1

@ksobi W koncu znowu dzjebizidi.

6

@koksik2700 TVP to prpaganda toporna, drewniana, daje duzo satysfakcji tym, ktorzy ja wysledza, ale jest oczywista.
Nie zapomninajmy, ze istenieja media robiace to w duzo bardziej subtelny sposob. Robia to z roznych pobudek. Kiedys w NYT czytalem o badaniach, ktore mowilly o tym procederze. Akurat tutaj nie ma prawdopodobnie wielu wyjatkow - roznice sa w tym, jak bardzo propaganda oraz manipulacja sa ukryte.
Tamten artykul mogl oczywiscie tez byc zmanipulowany.

0

@XaviHeart :). ,

3

Command and Conquer to ojciec chrzestny współczesnych strategii czasu rzeczywistego. Gra przyczyniła się do ugruntowania gatunku RTS, który wcześniej został nakreślony przez tę samą firmę (kultowe Westwood) w Dune i Dune 2. Co ciekawe, wydawcy serii, czyli Electronic Arts, postanowili udostępnić kod źródłowy dwóch pierwszych części C&C.

EA użyczy kodu pierwszego Command and Conquer oraz Command and Conquer: Red Alert. Po co? firma robi to, aby wielbicieli serii mogli stworzyć rozbudowane mody do tych tytułów, w tym skonstruować nowe mapy, jednostki, zastąpić elementy graficzne, zmodyfikować logikę sztucznej inteligencji, a także edytować dane gry.

https://www.dobreprogramy.pl/Przerob-kultowe-strategie-po-swojemu-EA-udostepni-kod-Command-Conquer-i-Red-Alert,News,108000.html

7

Marburskim biologom udało się stworzyć syntetyczny odpowiednik chloroplastu – organellum roślinnego odpowiedzialnego za fotosyntezę i pochłanianie dwutlenku węgla z powietrza. Co istotne, wydajność pochłaniania CO₂ za pomocą rzeczonego wynalazku jest znacznie wyższa niż w przypadku chloroplastów pochodzenia naturalnego. Otwiera to ogromne możliwości dla przyszłych zastosowań biotechnologii w walce z emisją dwutlenku węgla i zmianami klimatu.


https://www.mpg.de/14787681/original-1589211439.jpg?t=eyJ3aWR0aCI6MTY5Niwib2JqX2lkIjoxNDc4NzY4MX0=--4eaab7e283c5c4a95472d990ed8b9d06c8a539dc

https://www.mpg.de/14788154/original-1588771006.jpg?t=eyJ3aWR0aCI6MTY5Niwib2JqX2lkIjoxNDc4ODE1NH0=--0fb9decebf16b6ee78cf4115ad9e17dbe9963fb5

https://www.mpg.de/14786713/0506-terr-138345-fotosynthese-im-tropfen

0

@Encore zalezy jak szybko potrzebuje. Moze warto troche poczekac (az pojawia sie przechodzone) i kupic SE2 - jesli koniecznie Ajfon.

@justfootball marka jak marka, najlepiej porownaj konkretne modele.

0

@kazbychu tak .

0

Troche z poslizgiem to przypomienie.

5 kwietnia 1969 roku, o 11.15 GMT Leonid Teliga został pierwszym Polakiem, który samotnie opłynął kulę ziemską.

https://www.naszbaltyk.com/images/Samotny-rejs-dooko%C5%82a-%C5%9Bwiata---Leonid-Teliga.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?