Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@patry295 mega gostek, nieraz dostal za numery po mor..
pamietam akcje z wparowaniem na kort tenisowy, albo decathlon
0
@TheNekro94 Nie wiem. Dyskutuje na ten temat by poznac wiele argumentow i opinii, bo sie waham. To temat tzw. zastepczy, ale niemniej bardzo wazny.
4
@TheNekro94 Tak sa weryfikowani, ale weryfikacja jest czasem absurdalna.
Jesli wychodzimy z zalozenia, ze lepsza para homoseksualna niz dom dziecka, to lepsza rowniez heteroseksualna (ktora sie wyeliminowana np. ze wzgledu na wiek rodzicow - kolo 40stki, chociaz inne wymogi byly spelnione) niz sierociniec.
z innej dyskusji:
Slyszy sie rowniez o parach hetero, ktore spelniaja warunki, ale dziecka nie pozwala sie im adoptowac. W tym przypadku mowi sie czesto o zbyt zaawansowanym wieku - czy tu tez nie powinno stosowac sie zasady : lepiej starsi rodzice niz zycie bez rodzicow?
ps moi znajomi starali sie o dzieciaka, byli tuz przed 40stka.
To akurat byli znajomi z Niemiec.
edycja - to moze byc kolejny punkt zapalny - pary homoseksualne dostajaca prawa do adopcji oraz sfrustrowane pary hetero, ktore latami sie staraja, ale nie przechodza jednak przez system.
Jak wielu sprawach potrzebna jest zmiana systemu, chociaz elementu ludzki generujacy emocje oraz bledy pozostanie zawsze.
0
@Bykunn To akurat byli znajomi z Niemiec.
edycja - to moze byc kolejny punkt zapalny - pary homoseksualne dostajaca prawa do adopcji oraz sfrustrowane pary hetero, ktore latami sie staraja, ale nie przechodza jednak przez system.
Jak wielu sprawach potrzebna jest zmiana systemu, chociaz elementu ludzki generujacy emocje oraz bledy pozostanie zawsze.
1
@Bykunn Slyszy sie rowniez o parach hetero, ktore spelniaja warunki, ale dziecka nie pozwala sie im adoptowac. W tym przypadku mowi sie czesto o zbyt zaawansowanym wieku - czy tu tez nie powinno stosowac sie zasady : lepiej starsi rodzice niz zycie bez rodzicow?
ps moi znajomi starali sie o dzieciaka, byli tuz przed 40stka.
1
@sebasek99 Ok, spoko. Ironizuj.
@Bykunn dobrze. Interesuje mnie ten temat, jestem w stanie sobie nawet wyobrazic, ze dwie kobiety bylyb dobra alternatywa dla dziecka. Jesli chodzi o facetow nie jestem zbytnio przekonany - ale to bardziej wewnetrzny instynkt, zadna nauka.
1
@sebasek99 to poszukaj czegos, bo prawie zawsze podpierasz sie naukowo oraz psycholgoicznie, a w tak waznej kwestii trywializujesz?
@Bykunn Ok, a kto przeprowadzal te badania?
1
@MichalZZZ co tu dodac :)
2
@sebasek99 A co mowi nauka o prawie do adopcji dzieci dla par jednoplciowych?
1
@Stoiczkow Te plusy sie teraz zle jakos kojarza.
Robil wrazenie
Motorola 68000 @ 7.16 MHz (NTSC)7.09 MHz (PAL)
Memory 1 MB (10 MB maximum)
Graphics 640×256, 4 bpp @ 50 Hz (PAL)640×200, 4 bpp @ 60 Hz (NTSC)
Sound 4× 8-bit channels at max 28 kHz with 6-bit volume in stereo.
880 KB floppy disks
1
@sidzej Jim i tak Tobie to poleci.
https://forehand.pl/p8718,rakieta-tenisowa-yonex-ezone-26-junior-2020.html
1
@justfootball Jesli sie kochaja, to mozna pomyslec o zawieraniu malzenstw trzech osob.
1
Z cyklu - Ciekawostki Lotnicze - Babcia miala pilota.
https://hi-fi.com.pl/forum/attachment/14197
3
@Kapitan hawk Szkoda w sumie, ze Kondrat w te wina i banki poszedl. Fajne rzeczy mogl jeszcze nakrecic.
2
Bareja i Monthy Python na kazda okazje.
Tu skecz o fryzjerze w czasach korony.
https://www.dailymotion.com/video/x2dzgw
0
@sebasek99 super jest.
a na google sprawdzales?
https://artsandculture.google.com/asset/6gGkgMwPyiEqUQ
0
@Ermitano ciezki temat
0
@Ermitano Ja niestety nie.
1
@Chakalaka Kirstey Alley kojarze, Chic Corea, Beck - ale to juz muyzcy. No w sumie nie sa te liczby tak duze.
Mel Gibson tez w do czegos przynalezy
1
@Chakalaka Scientologow tez dosc duzo wsrod aktorow.
2
@Chakalaka Tragedia.
Idalnie pasowal jako @JimMorrisonFCB w Heat tez swietnie.
0
@JimMorrisonFCB Gdyby nie depresja, to by stworzyl to
@Chakalaka Val Kilmer juz dawno nie ten sam, chorowal?
2
@Chakalaka Dorsow widzialem. Dobre.
1
@Chakalaka A ja ciagle filmu nie widzialem.
8
Internet Explorer, ale co tam. Wybitni alchemicy.
- zaliczan http://tiny.cc/yenapz
- Gonciarz http://tiny.cc/cgnapz
- Kaczynski https://bi.im-g.pl/im/87/76/16/z23555719V,Memy.jpg
- Krawczyk https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2017/11/20ecb6cf335cb1111b80570128659589.jpg
- Cookies https://bi.im-g.pl/im/34/1c/11/z17944372Q,Wybitni-alchemicy-to-jedna-z-najsmieszniejszych-rz.jpg
- Nawalka http://tiny.cc/mlnapz
- Kwasniewski http://tiny.cc/annapz
- Duda http://tiny.cc/0onapz
- Korwin http://tiny.cc/vvnapz
- Korwin 2 http://tiny.cc/svoapz
- Tusk http://tiny.cc/jznapz
- Walesa https://www.blasty.pl/upload/images/large/2016/04/nareszcie-agentural-bolczanu.jpg
- Braun - http://tiny.cc/l3napz
- Kowalski http://tiny.cc/a6napz
3
@MichalZZZ
Pani Cohan - the Walking Dead
https://ilarge.lisimg.com/image/6933076/740full-lauren-cohan.jpg
https://www.barnorama.com/wp-content/uploads/2018/12/lauren-cohan-6.jpg
Pani Winstead - Fargo, ale to juz HBO
https://media.glamour.com/photos/59011abbaea08d373d85b983/4:3/w_2827,h_2120,c_limit/nikki-swango-mary-elizabeth-winstead-fargo-2017.jpg
https://lh3.googleusercontent.com/proxy/Opi_oMtdfCVmKWwk9Q9mC-gQyxiphGYBV1zhre-TdFYTfJxSFN3Db2SPBNnfidQlosl0RBVm4x4lL1YonbiIoRJ6sRMc5V6n7Do6iPYen0JDjLcR8Iil3fLzAH2s7zSYRFUkQ2fVVvxaHckPQb-9mJq6jwyyjYQ1IKeFOxi9goPICw3DRoKOs44
@don'T.R.I.P.e z Narcosa to ladniejsza (dla mnie) Escobarowa.
0
@szymon351 ja nawet nie chcialem dyskutowac - po prostu ciekawilo nie na kogo zaglosujesz.
0
@szymon351 odpowiadasz jak polityk. Szkoda.
2
@MichalZZZ wiem, wiem.
- oo kurna juz 3.. no dobra jesczze 10 min
-- ooo kolera, juz 5ta. Trzeba spac.
6:23 zzzzzzzzzzzzzz
0
@MichalZZZ Wlaczyles juz?