6

@FafitFCB tak, z groszkiem.

0

@Barca1992 ja tez nie wiem.

0

@matirix20 naprawdę dobrze się ogląda

0

0

@Joey troszke tak

0

@escarabajo chyba jakiegos koszykarza

0

0

@Misanthrope jestem bardzo ciekaw

0

@Misanthrope Ja się wybieram na calonocne koncerty Roberta Richa. Niestety jak sójka ...

0

@Misanthrope pamietam, kiedys wstawiales. Drum solo wymiata.

3

@Hushovt podobno PPPP ma sie reaktywowac.

2

@Cochise tu, tu


0

@Lamora A jak Yerba?

0

@Puig Nie znam, ale Tate Kazika znam.
@pax no i Mormon ;)

0

@Lamora ;)

1

@Ermitano nawet te appke mam.

0

@kazbychu "Nieprzeboje"`?

szybkie sa skurczybyki.

" Nieprzeboje" Wojciecha Manna w kolejnej odsłonie - Trójka ...www.polskieradio.pl ›
Feb 13, 2015 - "Wojciech Mann prezentuje Nieprzeboje" to unikatowa seria płyt ... autor tekstów piosenek, tłumacz tekstów piosenek z języka angielskiego.

https://www.polskieradio.pl/9/202/Artykul/1377092,Nieprzeboje-Wojciecha-Manna-w-kolejnej-odslonie

The service is unavailable

2

@PatrychoO zjedz na dol. Duzo watkow jest. Te same twarze, te same zarzuty.

1

@Cochise leci.

Zappa:
"Jazz nie umarł. Zaczął tylko dziwnie pachnieć”"

2

@kazbychu pamietam jak kiedys Mann w kaciku jezyka angielskiego nabijal sie z Nothing Else Matters - z banalu tekstu.

0

@Cochise Amerykanickie?

1

@Kapitan hawk tak, potem mi sie myli.

0

@Cochise Nie, jakiegos z New Orleans oraz Chicago ostatnio sluchalem (jesli chodzi o jazz), a ulubione radio obecnie to Soma.fm.

Polecasz rozumiem?

0

@PatrychoO slownika nie znac, ale sprawdze.

0

@MrMischol Kurde, to co z Papiezem?

0

DeepL czy GoogleTranslator? A moze inny?

0

@Kapitan hawk nawet nie patrze.. .juz to zapamietalem.

5

Dobre radio tworzą nie tylko dziennikarze, realizatorzy, technicy czy reporterzy. Bez nich nie byłoby radia, ale też radia nie byłoby bez słuchaczy. Dziś każdy z Was może pójść o krok dalej - stając się współtwórcą i mecenasem Radia "Nowy Świat"!

https://patronite.pl/radionowyswiat

#NowyWspanialySwiat

2

@Kapitan hawk Trojka zaczela sie sypac (dla mnie) po smierci Beksinskiego. 15 lat pozniej odszedl Kosinski i sluchalem jej juz glownie tylko dla Kordowicza - ktora czasem miewal przerwy. Oczwiscie to nie tylko to, ale tak z grubsza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?