0

@emeu Pele pare razy niezle w pyry.

0

@Aqualitek i nie sa tak okrutnie miekkie wtedy?

0

Dzis dzien pod znakiem Bundes.
1962
Pele (Santos) vs Hamburger SV



October 20, 1962
Volksparkstadion (Hamburg)

4:23 Coutinho???

3

@MESSIah16 Jesli marzen, to Henry.

1

@NeroTFP Zainspirowany dyskusja o Dzordanie i Messim?
To troche nie fair wybierac tego jedynego sportowca, ale kiedy swiat byl fair.

0

@Klaud calkiem calkiem

0

@NismoFCB Z Jordanam to ludzie w druzynie nie chcieli byc, oczywiscie z perspektywy czasu to im sie oplacalo, bo Bullsi to jedna z nejlepszych ekip tego sportu, ale to byl tyran i tyle. "Jesli w nastepnej akcji podasz do X , to ja tobie juz nigdy nie podam" itd.

1

@kerouac oznacz chociaz
@Walker

0

@VenoM w sumie genialne

0

@MESSIah16 Na pewno jest duze grono osob, ktore uwaza, ze Messi to najlepszy sportowiec w historii. Fani NBA , NFL, czy NHL, z ktorych czesci pilki na oczy nie widziala, nie podziela pewnie tego zdania.

2

@FC1899Barca ciagle na grilu?

2

Bataty, czyli slodkie ziemniaki, tak bardzo polecane, a w smaku to bardziej marchewa niz pyra.
A moze ktos ma przepis na to by byly bardziej ziemniakami niz marchewkami?

1

@MESSIah16 Mozna w ogole wybrac sportowca wszechczasow? Chyba tylko dla zabawy tv lub necie.

1

@kubix05 "Uszy" to jest megahit.

0

@NGTRX nawet nie mow, bo slina leci. A to kucharz jest?

1

@NGTRX bylo, ale ciagle smieszy.

31

@Janiama Wolnorynkowa czesc Konfederacji jest najbardziej naturalna opozycja dla lewicowego PiSu.
Dlatego tak dziwia te ataki na Konfederacje, rowniez na tej stronie. A teraz nagle apel?

0

@MesQueUnClub_87 nie chce by wyszlo, ze @MESSIah16 tak uwaza, bo on chyba tylko przytoczyl cytat.

1

@Kapitan hawk nie piszcie tak, jestem wzrokowcem i mi sie to wbija w mozg i zostaje.

1

@MESSIah16 Sport nie jest dyscyplin naukowa, wiec spory beda trwaly (w nauce tez oczywiscie trwaja). NIe ma tutaj jednej slusznej odpowiedzi, wiec nie ma sensu nazywac kogos bokserskim ignorantem, tylko dlatego, ze wymienil Tysona. W zadnej dyscyplinie nie ma konsensusu, chociaz w wielu krag najlepszych jest bardzo maly i wymieniany przez prawie kazdego.

0

@SeeleyBooth oj to chyba nadintepretowalem.

0

@PatrychoO hehe

0

@MontelQ gorzej jak smiech z sitkomow przez przypadek wlacza.

0

@SeeleyBooth powiedz wprost, ze Niemiaszkow nie lubisz.

1

@MarioVeB! nigdy nie ogladales meczu bez udzialu publicznosci, ze sie tak dziwisz?

1

@MontelQ Pilka bez kiboli / atmosfery / traci, ale wazne, ze w ogole jest.

1

@SteuerFreiMoney Fakt Brave jest niezly.

2

@kerouac @Nano22 blocker. Troche na poczatku ustawiania jest, bo strony moge zle dzialac, ale potem smiga jak fryga.

edyt- jest jeszcze uOrigin, chyba sa tkie same. Duzo opcji, musisz wlaczyc ustawienie zaawansowane.

0

@NGTRX pierszy raz slysze i widze.

2

How was Bochum?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?