Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hushovt #theWalkingDead
@Hushovt w Hobbicie tez sa jakies dobre bitwy?
3
@Hushovt najbardziej podobaly mi sie bitwy. Szczegolnie ta armia Trupow czy jak oni sie tam nazywali. Oraz walczace drzewa.
W Narnii tez byla jedna niezla potyczka.
0
Na TVN7 - Wladca Pierscieni 4: Armia Bosaka.
0
@TomaszWitaszek racja.
Tu fajny motyw muzyczny z tego dokumentu.
1
@Hiacynk moj faworty jesli chodzi o gre to Aldo „Apacz” Raine. Waltz tez dobry, ale potem w innych filmach probowal to kopiowac i nie za bardzo mi to podeszlo.
0
@bixmix nie no byl jakis ogolny kosmos. Ciezko to opisac.
1
@AmigoBlancos to nawet fajne jest. Przynamniej nie czuje sie zenuy jak w przypadku pana prezydenta. Nie wiem, jak tak mialem.
0
@CatalanVeBFCB leniuch.
0
@Granto calkiem mozliwe, chociaz MJ chyba mogl wiecej. (sobie pozwolic)
1
@kerouac Spojler!
------------------------#--------------------------
lubie Edzia oraz aktora, ktory gra mlodego Edzia. Mojego wujasa przypomina (ten mlody)
0
@kerouac *************
ps. do dzis mysle nad tym cytatem. Chyba dobry ten 3 sezon?
2
Niech ktos @Misanthrope nominuje. Zaginal 19 kwietnia przy literze "R". R jak?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8436007#comment-8436007
2
@NeroTFP Mnie sie nie chce. Rzadko kiedy poprawnie zdanie zbuduje, a co dopiero poezja spiewana, liryka niecenzurowana.
ale moge dac to, czyli PKP - poczet krolow polskich
Pierwszy z władców to był Mieszko,
Mieszko pierwszy-wielki książę
Mieszko kiedy w domu mieszkał,
Wywoływał liczne ciąże
Na dębowej kiedyś ławie
Wyznał miłość swą Dobrawie,
Że Dobrawa była Czeszka,
Lud ją nazwał Czeszka Mieszka.
Mieszko, Mieszko!
Mój koleżko!
Mieszko Mieszko!
Mój koleżko!
Kiedy Hodon-ten margrabia-
Chciał Pomorze mu zagrabiać,
Pod Cedynią wlazł na szkapę
I mu strasznie obił japę
Chociaż Mieszko nie miał mieszka,
Orzeł z niego był, nie reszka
I do tego kawał Piasta,
Choć nie Piastów protoplasta.
Mieszko, Mieszko!
Mój koleżko!
Mieszko Mieszko!
Mój koleżko!
Mieszko, Mieszko!
Mój koleżko!
Mieszko Mieszko!
Mój koleżko!
Kiedy miłość Mieszki trzasła,
Bo Dobrawa Mieszce zgasła,
To zapałał był do Ody
I wyprawił zaraz gody.
Oda do młodości żyła
W Niemczech, ale je rzuciła-
Taki żar w niej Mieszko wzniecił,
No i mieli troje dzieci.
Mieszko, Mieszko!
Mój koleżko!
Mieszko Mieszko!
Mój koleżko!
Co do dzieci, nie omieszkam
Wspomnieć jeszcze, że syn Mieszka
I Dobrawy w skrócie Dobry,
To był Bolek...znaczy Chrobry
Teraz skupcie się psubraty,
Bo ważniejsze padną daty:
Dziewięć,sześć,nul (960)-data tronu
Dziewięć,Dziewięć,dwa-czas zgonu
Ślub z Dobrawą-dziewięć,sześć pięć
A chrzest Polski-dziewięć,sześć,sześć
Dziewięć,siedem oraz dwójka-
Pod Cedynią niezła bójka
Dziewięć,osiem,zero-dodam
Ślub dwa-Oda-panna młoda
Mieszko Mieszko!
Mój koleżko!
Mieszko Mieszko!
Mój koleżko!
Mieszko, Mieszko!
Mój koleżko!
Mieszko Mieszko!
Mój koleżko!
Dobra, dobra,
Dobra, dobra,
Pocałujcie
W dupę bobra!
0
Calkiem fajnie oglada sie "The Last Dance" (w zasadzie to bardzo fajnie), ale dalej nie przepadam za Majkelem - w sumie jeszcze bardziej wiem dlaczego.
Mimo tego, poklony ogromne, bo to kocur jakich na tym swiecie.
Kto na swoje druzyne mial jeszcze taki wplyw jak on (nie tylko w swiecie koszykowki) - innymi slowy - kto tak gnebil kolegow i wyciskal z nich ostatnie poty oraz ustawial jak trener?
2
@lucas/catalan To wstaw moze Kendra Sunderland. Tylko nie zaznaczej mnie, bo jeszcze ktos sie dowie, ze na jakies strony dla doroslych wchodzilem.
0
@Kapitan_SW Troche jak Bronek Pawlik.
0
@Walker jak ja uwielbiam ten utwor Aphexa.
2
@kubix05 Wanda - silna kobita byla i jak to czesto z takimi osobami bywa - niezbyt lubiana w srodowisku.
0
@Kajtek77 Ale ja nie o nim pisalem.
0
@AmigoBlancos W sumie ciekawe czy bylo pytanie na temat tego slynnego cytatu:
„Seit 5 Uhr 45 wird zurückgeschossen!“
@Kajtek77 a Ty ciekawostke na ten temat wstawiales?
15
@MarioVeB! Radykalny jest ten, kto nieustannie zaglada do Twojej i mojej kieszeni.
29
@MarioVeB! A dlaczego jego nazwisko oraz imie piszesz z malej litery (Konfederacja tez)? Przypadek czy pokazanie braku szacunku, a moze to taki zarcik?
Z drugiej strony "Niemcy" napisales poprawnie, tez przypadek?
1
@kerouac I read a theory once that the human intellect was like peacock feathers. Just an extravagant display intended to attract a mate. All of art, literature, a bit of Mozart, William Shakespeare, Michelangelo, and the Empire State Building. Just an elaborate mating ritual. Maybe it doesn’t matter that we have accomplished so much for the basest of reasons. But, of course, the peacock can barely fly. It lives in the dirt, pecking insects out of the muck, consoling itself with its great beauty.
0
@kerouac a ten cytat z pierszego sezonu pamietasz? Hopkinsa?
Ten tez jest bardzo ciekawy.
2
Mario Lemieux i Jaromir Jagr.
https://static3.thesportsterimages.com/wordpress/wp-content/uploads/2016/02/original_82711.jpg?q=50&fit=crop&w=740&h=577&dpr=1.5
6
@BarcaInfo Realowcy nawet pic nie potrafia, eh.
31
@BarcaInfo Wujas remont mial, to poprosili Luke by na rusztowanie wszedl. Popili troszku i spadl. Normalne.
0
@Kajtek77 ja chyba nie wytrzymam, by go sluchac. Powodzenia.
0
@Kajtek77 To jest chyba aktor, corka tez aktorka. Gosc chyba tak sie wkrecil w te role, ze sam w to uwierzyl.
Ale pewnosci nie mam kto to, gdzies sie obilo o uszy.
0
Honendrzy mieli tych zawodnikow.
https://2kmtcentral.com/img/19/players/generated/8419i3.png/cache-1569166505/8419i3.png
http://tiny.cc/ps3voz