1

Ma ktoś zdjęcie tego Firpo w gokarcie?

2

O której otwierają la Ramblę?

1

Folkowe klimaty elektroniczne czyli Berkanan.
Debiut w Studiu EL muzyki.
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2466978,Studio-el-muzyki-3-marca-godz-2207

0

@maroon " Michael Douglas " ;)
Smoko cos choro wygląda

0

Śledztwo w sprawie gwałtu na zakonnicy staje się dla tytułowego porucznika okazją do rozrachunku z własnym sumieniem. Postawa ofiary zmusza go do refleksji. Zdeprawowany stróż prawa wkracza na drogę do duchowego odkupienia: Zły porucznik / Bad Lieutenant (1992) - WT 22:00 AMC
--------------------
Rozdarte wojną Bałkany. Mleczarz Kosta dostarcza żołnierzom pożywienie za linię frontu. Przybycie do wioski tajemniczej Włoszki staje się punktem zwrotnym w jego życiu. Kosta obdarza ją uczuciem: Na mlecznej drodze / On the Milky Road (2016) - WT 22:00 TVP Kultura

Monica Bellucci i Emir Kusturica

0

@SeeleyBooth chcesz być moim Sarabią?

0

Niektórzy proszą o kupony pewniaczki.
To ja może poproszę o numery toto lotka na następne losowanie.

0

Chciałem się podzielić fajnym utworem belgijskiego muzyka Vidna Obmana (Dirk Serries), ale nie mogę na YT znaleźć. Pewnie na Spotify jest (z płyty Spore - utwór the Nihilist).

Na YT można za to znaleźć te perełkę Steva Roacha z albumu Cavern of Sirens.



#elekroronika, #ambient, #ethno--ambient

0

Ma ktoś informacje z alternatywnej rzeczywistości?
Ciekawe jak byśmy (oraz inne kluby) dziś wyglądali, gdyby Neymar został , czyli jego przejście do PSG nie mialoby miejsca

0

@blaise7 zobacz coś o Szkole Austriackiej w instytucie Misesa oraz YT. Słowo kluczowe finanse - Geyer tam nawet pewne popiersie


0

@krzychu1526 a gdzies mam nawet płytę Caba.

0

Czy D. Szpakowski i M. "Mati" Borek to już kółko wzajemnej adoracji czy jednostronna fascynacja?

0

6

@BarcaInfo Rivaldo Yoda.

0

@norbi77 z drugiej strony przczytać: wygranie z taką Barca to żaden wyczyn ; nikt już Barcelony się nie boi - to też trochę słabo .

4

@SeeleyBooth vamos...Ramos?

0

@GeraltzKatalonii chili taki tatko się zrobił ...

0

Jak wyglądal Messi wczoraj pod względem mentalnym?

1

@FranzMaurer łatwe :)
Danny Gaucho i Mateusz

2

@Messibestplayerintheworld noch wlasnie mowa była niedawno , że gra z mini kontuzja - cokolwiek to znaczy

4

Niestety nie mogę ostatnio oglądać meczow Barcy :( , ratujė się skrótami i relacjami z LR.
Były wczoraj jakieś spektakularne siateczki? Courtois utwierdzil się w swojej opinii o Messim?

0

@damianex10 mam nadzieję, że pod tą zwykła jest ta z filtrem .

0

@Kengo swiety zawodnik , gracja i główka .

11

@NGTRX a nie Grand Prix?

0

@IronSanHybrid akuar dopiero w przypadkach rządów PiSu ludzie zauważają takie oczywistosci.

0

@IronSanHybrid ale znam wypowiedzi :)

0

@katalonczyk9 mecze w kinie pięknie sie ogląda

4

@IronSanHybrid niedawno Dziambora chwaliles, teraz libertariańskie memy ?
No no :)

4

Nawet nie wiedziałem, że Monika Jaruzelska robi takie dobre wywiady.
Wysoki poziom, dobre przygotowanie , nie szukanie sensacji oraz brak chęci "wyjaśnienia" rozmowcy - wielu "topowych" mogłoby się od niej uczyć.

Korwin też u niej ej był - normalna, ciekawa, kulturalna rozmowa , podrasowana śliwkami w czekoladzie i dobrze słodzoną hetbatką.

Już na wstępie wspomniała o jego fundacji dla niepełnosprawnych :

- dlaczego nie wspomina pan o niej gdy zarzuca się panu pewne rzeczy ?

Korwin :
" A po co mam się tłumaczyć bandzie chamów?



Ps podobno wywiad z Ziemkiewiczem też bardzo dobry.

0

Gdzie mieszkają użytkowncy la Rambli , mamy tu trochę egzotyki? Tajlandia, Kanada, Podlasie, Japonia, RPA, Paragwaj?
Wpisujecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?