Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB szkoda ze nie wiesz, bo teraz musze sprawdzic.
1
@Cochise no to mamy P.O.L.O.V.I.R.U.S. was the second album by the Polish group Kury, released in 1998. The album won a Fryderyk for Album of the Year - Alternative. "Jesienna deprecha" was nominated for song of the year. The band also got nominations for group of the year and video of the year.
oraz Kindergarden
0
@jacobFCB Ty, a w Osmiornicy, to tez on?
0
@kulek22 Szczuka z niej.
Opusze te strone, gdy zaczne mowic o sobie w 3 osobie lp.
(ale slowa nie daje)
0
@jacobFCB W westernach to on jest mistrze. Ciekawe gdyby raz zrobic podbianke on w Blade Runnerze, a Vangelis w Nienawistnej.
0
@Danny Gaucho To juz niech adoracja zdecyduje.
21
@Colon o@virus
kurde
0
@jacobFCB a ktory film szczegolnie?
0
@jacobFCB bardzo dobry, ale dla mnie z tych znanych to Vangelis oraz Marc Isham.
2
Tiki-tiki:
Patrick Kluivert: Przeżywamy na świecie bardzo trudne momenty. Teraz szczególnie musimy być bardzo zjednoczeni i przestrzegać zasad sanitarnych. Na pewno z tego wyjdziemy. Zostańcie w domu.
A sam do Francji sobie pojechal. A tak go cenilem.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8333569#comment-8333569
4
@Kamil92 kolko graniaste wzajemnej fascynacji plus tajne masonskie powitanie.
ps a tak na serio - fajne dyskusje w nocy sie toczyly, malo hejtu czy nadetej arogancji.
Pamietam takiego gostka z Kurten Cobain w avatarze, ale nie tylko on.
1
@patryk355 Sensible World of Soccer, Heroes of Might an Magic 3, Worm Armageddon, Traps and Treasures, Another World,
1
@Kamilos84 Fajnie, fajnie. Zawsze jakies odswiezenie
punk not dead.
0
@elmayakos Troche mialbym opory.
0
@PrinceDamon nawet nawet.
1
@AnnaMarianna Narodowe danie Francji - fasolke po bretonsku plus chlebek.
0
@KamQiX kurde na zbanowanych mozna latwo trafic
0
Zestarzalo sie?
0
a moze konkurs na najlepsze zdanie lub slogan ulozony tylko z nickow uzytkowniko LR?
3
@Ilona_VeB Tez uwielbiam ten dom z papieru (ang House of Cards)
2
Nie wiem czy będzie dobre, ale zapowiada się smacznie :
Michalkiewicz u Jaruzelskiej
0
@Hushovt No szkoda
0
@Hushovt Z kwasna śmietaną nie lubisz?
0
@Nano22 nie znam , zaraz sprawdzę kto to
0
@Nano22 kogo masz w avku?
1
@Kamiloza91 Always Look in The bright side of life - pythonow
2
@Triv44 Nikomu zle nie zycze, ale koronawirus powinien dostac raka, albo innego wirusa.
0
@matirix20 Zalezy bczy komuś z Paragwaju siatkę zalozyl.
0
@SeeleyBooth Ej Korwin ;)
0
@matirix20 W Iranie wiezniow z mniejszymi wyrokami wypuscili (ze wzgledu na corone).