Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
King of Queens - fajny odcinek. Dough ma stuczke z samochodem , w torym siedzs Carrie i Kelky.
Fajnie pokazana perspektywa na té sytzacje obydwu par.
0
Kurde , to z ogorkami wygraliśmy.
0
Gdzieś tam ciucutko lecial sobie Mr Robot - ciekawy klimat tego serialu.
1
@asdfdsg może w podróży jest. Ciepłej mate łyk i jedziemy.
6
@Kajtek77 "mógł nie wiedzieć"
7
@jeyx77x hehe, nowa świecka tradycja na Camp Nou.
5
@Barwindg Ma powstać "Better call Kurski"
Oraz "dom z papieru .. toaletowego"
37
Take the Ball, Pass to Messi.
16
Kosmita - nawet Messi tego nie potrafi.
#fcstPauli
0
@MikusBarca no witam, witam rodzinke:)
3
@Avada Kedavra Tak. Jak mawiał Sp A. Bourdain - nie ma to jak węglowodany z mięsem.
0
@gryfiT. Kuzyni się odnaleźli?
1
Taki wypasiony hamburgerek, do tego zimniutkie root beer albo dr Pepper - czasem wręcz trzeba.
2
@deyna2018 ryobi
0
Powrót do przeszłości: Team ter Stegen czy Team C. Bravo?
;)
0
@shinthps awsome?
0
@SuperVegeta chyba Shoebill się nazywa
0
@Kajtek77 nie poznałem ;)
8
"Państwo polskie jest potwornie opresyjne w sprawach małych i kompletnie papierowe w sprawach wielkich."
0
Ale miny strzelał Toni Kroos w klasyku.
1
Thibaut Courtois is the first goalkeeper to maintain a clean sheet in both El Clasico games since 1974-1975. Real Madrid have only kept clean sheets home and away vs Barcelona in just four La Liga seasons:
1935/35
1957/58
1974/75
2019/20
0
@KxxvK no a jak :)
0
@Chaoss ok, może zerknė
0
Chicharito u Jamesa Cordena.
0
@adrix8 elegancko. Długie spotkanie?
6
Za rok premiera filmu "Broad Peak", poświęconego tragedii jaka miała miejsce na tym szczycie w 2013 roku. W rolę himalaistów wcielili się: Ireneusz Czop, Łukasz Simlat, Dawid Ogrodnik, Maciej Kulig i Maciej Raniszewski.
Więcej o filmie: http://ow.ly/kvWG50yDAFc
--------------
5 marca 2013 roku Maciej Berbeka, Adam Bielecki, Tomasz Kowalski i Artur Małek weszli na Broad Peak. Ważna, ale i smutna rocznica, w zejściu zginęli Maciej Berbeka i Tomasz Kowalski.
0
@Pawelsky To już się nie mogę doczekać
1
@Pawelsky a jak dwa pierwsze ?
0
@Walker :-)
.
1
@Suzu to Griezmann