1

@blakkudium Jak przejmę władzę w Polsce, też położę nacisk na naukę niemieckiego w szkołach.

0

@Stinger_ Twój nick mnie jedynie rozśmiesza i budzi litość na zmianę.
Analfabeta nie czyta i nie pisze, więc pudło - znowu muszę się domyślać o co chodzi, bo jesteś niechlujny.
No i nie odniosłeś się do własnej bredni o platformersie - jak skomentujesz swoje halucynacje w tym temacie?

0

@Stinger_ Rekordowo niskie dzieiaj, świat z twojej perspektywy jest zupełnie inny.
PS. Pracuj nad likwidacją u siebie wtórnego analfabetyzmu. Za jakiś czas ocenię twój postęp.
PS2. Nie głosowałem na PO - ty ciągle we wszystkim się mylisz. Jak to jest być tak nieudolnym?

7

@blakkudium Chylę czoła przed zdolnościami potężnego wnioskowania. To nie do obalenia.

0

@Stinger_ To nie ból, to jak mawia młodzież, to beka.
Nie umiesz pisać jak normalny człowiek, to dostajesz odpowiedź zwrotną na twoim poziomie. Niskie to loty, nieprawdaż?

2

@Encore Bycie narcyzem to za mało, nie byłoby takiego CR7 bez niepohamowanej ambicji i żądzy wygrywania.

0

@PeRRy Skoro oglądałeś inne programy tych pań, a co najmniej 2 mają programy na TVP Info, to albo kłamiesz, że oglądałeś, albo wymyślasz jak rozmwaiają.

Prawdopodobnie masz masz wbudowany gen pisowca lub konfederaty, który każe wszystko ze sobą zrównywać bez względu na różnice.

1

@norbi77 W punkt ale to dzieło wnioskowania to płód umysłu @Stinger_ . Ja tylko powielam
Dziękujmy geniuszom

3

@norbi77 Przyczyny to:

1) brak transferów za gruby szmal
2) problemy z rejestracją
3) kontuzje, dolegliwości

Wiem z wiarygodnego źródła

1

@BorzyKrzys Wolność słowa! Wolność słowa!

Oczywiście wybiórcza.

0

@PeRRy Piszesz jednak bzdury. Ponieważ oglądając TVP Info, nie trafiam na materiały propagandowe w stylu Kaczor to zło wcielone, podczas gdy za Kurskiego "Tusk to diabeł z Niemiec" leciały cały czas

Zatem jako źródło rzetelnej informacji, teraz spisałeś się jak ... Kurski i jego ferajna.

0

@Castro Nie można wszystkiego wsadzać do jednego wora. Jak mówimy o np. Schnepf wskazujemy, ze stwierdziła "że jej mama umarła przez Ziobrę" i już wiemy, ze to nie jest dziennikarka.
Ale wszystko ma swoje odcienie i nad tym trzeba się pochylać.

0

@Roobo A co powiesz o tych dwóch pozostałych?
Oracz uprawia propagandę od rana do wieczora? Bzdura.
Schnepf znam tylko z waszych wrzutek i ona przekracza wiele granic, ale nie wiem czy na co dzień tak wychwala Tuska pod niebiosa, jak to robili funkcjonariusze Kaczyńskiego pod adresem PiSu. Tam leciała propaganda 24h. Teraz tego nie ma.

4

@draxidox Czyli wyceniają się niżej od na wskroś propagandowych Holeckiej czy Adamczyka z TVPiS i liderów TV prywatnych. Przy czym "skala przechyłu" jest nieporównywalna i obecna załoga nawet nie jest w stanie zbliżyć się do funkcjonariuszy Jarosława.
Szukasz sensacji tam gdzie jej nie ma.

1

@AxelF Zdrajca. I artykuł ze zdradzieckiego niemieckiego portalu.

0

@Stinger_ Idziemy w obrażanie (bezradność?), leki, dziadek celebryta itd. Inni na szczęście razem ze mną kupują tę konwencję z160-latkiem. Nie wszyscy są takimi punurymi smutasami jak ty.

"W ostatnich 3-4 meczach Karl gra lepiej od Yamala. Nie piszę o tym kto jest lepszym piłkarzem."
"Ja nie porównuję ich globalnie, bo dziś po 3 ruchach Yamala było widać, że on ma sufit w innym miejscu niż Lennart"

To tylko cytaty na dowód problemu wtórnego analfabetyzmu z jakim się zmagasz.
To ostatni wpis dziś do ciebie. Wyczerpałem limit rozmów charytatywnych na dziś.

0

@Stinger_ Z Twojego głupiego (jak zwykle) pytania postronny użytkownik mógłby wywnioskować, że uważam Karla za lepszego od Yamala, co oczywiście nie ma miejsca i jest kłamstwem, ale jako wtórny analfabeta, nie dałeś rady zrozumieć 3 linijkowego wpisu 2 dni temu.
W przeciwieństwie do innych kolegów.

0

Co to za analizy? Jakieś wchodzenie w taktyki, w pressingi itp? Ja też tak błądziłem, ale wczoraj wyjaśnił mi wszystko intelektualista z LR i wszystko jasne.

"Oczywiście nie zauważyłeś problemów Barcy, a więc nie dość, że nie mogą robić transferów za gruby szmal, mają problemy z rejestracją to jeszcze kluczowi piłkarze
często mają kontuzje i nawet jak wrócą to nie mogą na dobre wrócić do formy bo znów odczuwają jakieś dolegliwości"

Czyli zremisowaliśmy z Brugią, w którym graliśmy kaszanę przez
1) brak transferów za gruby szmal
2) problemy z rejestracją
3) kontuzje, dolegliwości

Ja w to wierzę.

2

@LOPEZ16 Ale to nie wina Yamala, podobnie tak jak nie Messiego, że trenerzy wisieli na nich. Taki piłkarz jak Yamal to skarb, a właściwie wkomponowany może nieść team po trofea.
Niestety wersja "niech Yamal zrobi wszystko sam" to chodzenie na skróty i łatwiznę.

4

@gumaz Zdurniałeś do reszty? Co ja bym z taką kasą zrobił? Pól średniej krajowej z opóźnieniem i człowiek zadowolony - to jest życie.

Weź nie strasz.

5

Ten przykład z PSG to takie zaklęcie wytrych, a jest to przykład tak skrajny, że aż niemiarodajny. I jest nadmiernie używany.

0

A wynik 3:3 z belgijskim zespołem.

1

@blakkudium Dopiero do domu wróciłem, jestem zmęczony i szyny były złe : )

0

@clyde Oto głos rozsądku, mojej rodzaczki

1

@don'T.R.I.P.e O tym ostatnio pisałem.

1

@blakkudium Pożyjemy, zobaczymy. Jeszcze Bayernu nie opuścił.

0

@K1ngKong7 Ostatnio w meczu ligowym weszło na murawę 5 graczy rezerwowych Bayernu i zagrali jeden z najlepszych meczów w tym sezonie.
Styl gry i jakość były bez zaburzeń, a nie wyszli Kane, Olise i Diaz.

1

@Beztroskii Wiadomo, tak jest tu i teraz, ale zastanawiam się, czy potężny Bayern nie wszedł na tę samą ścieżkę, co Barca Pepa wiele lat temu. 16 wygranych z rzędu nie jest przypadkowych.

Choć wszystko trzeba potwierdzić wiosną, bo wtedy dzieją się rzeczy najważniejsze.

3

@sendesara Pełna zgoda. Redaktor nabijając się z redaktora-gościa to jakieś uniwersum nie do ogarnięcia rozumem. Co to jest w ogóle?

Tandetny wpis po lajki ludu?

3

@pt9 Nie obraź się, ale brzmisz jak stary dziad, a to ja niby jestem stary.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?