0

@fotohobby Konserwatyści maja dla mnie niedopuszczalny tok myślenia, czyli:
jak sami sramy na własne prawo, Trybunał, instytucje, okradamy pod przykrywką fundacji, dewastujemy publiczną TV itd. to wszystko jest ok. Ale jak zgłosisz pisowskiego przestępcę do instytucji Unii, to niedopuszczalne.

Czyli wyżynać się we własnym gronie - tak
Użyć sił prodemokratycznych z zewnątrz by skończyć z zaborem - nie

2

Ja Was wszystkich jeszcze tu zgermanizuję, co @Roobo?

1

PSG męczy się bo sparaliżowała ich świadomość nadchodzącego meczu z potężnym Bayernem w LM.

0

@draxidox Spoczywali w pokoju. Mama od roku.

4

@mekston Dodaję Cię do anulowanych, zablokowanych, znienawidzonych itp. jak mogłeś?

2

@Kgorecki2500 Dla mnie to jest tok myślenia typu "wiadomo, że on bije żonę, ale to ich sprawa". To nie był "nasz" kraj, tylko 16 republika Rosji i tak w Polsce sami o sobie często mawialiśmy za komuny.

Zatem, pozostaniemy przy odrębnych stanowiskach.
Na pewno Twój wpis to asumpt do ciekawej dyskusji

2

Przedwcześnie ogłosilismy odrodzenie United. Idę kasować wpisy, żeby wstydu nie było na całą laramblową wieś

1

@blakkudium Ty jesteś jak Wielki Brat, stworzyłeś mi świat z książek Orwella.

4

@Kgorecki2500 To nie byłby pozór, zobacz jak rowzwijał się Zachód, a jak zwijała Polska za komuny. Możesz teraz obserwować wolną Polskę i wskazać 1500 róznic.
Za komuny nie zginął Twój syn, ale Polacy pod ruskim butem, wykończyli wielu innych synów.

Nie wiem, dlaczego walczysz o uznanie prawa Rosji do do zarządzania Polską przez 45 lat, a jednocześnie wybierasz Kuklińskiego jako wroga.
Nie rozumiem tego.

1

@Lanosss Arsenal w tym sezonie wygra ligę. Mówię to od początku sezonu i podtrzymuję zdanie swe.

1

@Fabik87 Ale przynajmniej macie honor uderzyć się w pierś.

0

@FcPortoFan1999 Ale Ty to jesteś ekstraklasiarz, to się nie liczy

1

@blakkudium Jestem tego pewien. I dodaje: jak będziecie grać tak jak teraz, premią będa mecze z Bayernem w kolejnej edycji LM.

4

@Kgorecki2500 Czyli jak swoi swoich mordują, patrz opozycja komunistyczna, to lepiej? I tak przez 45 lat?

Moim zdaniem wjazd militarny Zachodu w 1945 roku do Polski, nawet rozlew krwi, ale jak inaczej wyglądałoby życie ludzi później.

I nie byłoby Popiełuszków , poznańskich czerwców, kopalni wujek i wielu, wielu innych.

1

@Kgorecki2500 Nie widzę w tym nic niespójnego. Czasami, żeby wszyscy mieli spokój, komuś trzeba dać po mordzie. Nie zawsze pokojowe metody działają.

1

Co, którzy krytykowali Amorima i chcieli go zwolnić z United, z szeregu wystąp.
A potem zlikwidujecie honorowo swoje konta.

2

@FcPortoFan1999 Twojego, ja oglądałem zjadanie chrześcijan w Koloseum

2

Nie wymyślono jeszcze 2 rzeczy: tabletki na raka i sposobu jak ograć Manchester United.

2

@heniusss Nie, bo wtedy przedszkola nie były dobrem powszechnym. To przed 2 wojną światową było

1

Można podważać Gyokeresa, ale on strzelił 4 gole do tej pory. Przyszedł i robi to, co powinien robić napastnik czyli strzelać gole.

2

@Frimpong Nie, nie to bliska rodzina mojego przyjaciela z LR, draxidox

11

Paradoksem odwiedzin moich rodziców na cmentarzu jest to, że oni urodzili się później niż ja.

0

Mateusz, nawet mnie nie denerwuj - dopóki Kane gra na topowym poziomie, mam szczerą nadzieję, że Barcelona nie powącha nawet Anglika.
Kibicuję Bayernowi na równi z Barceloną i oby Kane odszedł z Bayernu dopiero, gdy spuści z tonu. A gdyby spuścił z tonu, to po co byłby Barcelonie?

Chyba, że zakładamy, że Barcy nie będzie dalej stać na top napastnika w primie, w jakim obecnie jest niewątpliwie Harry.

To moja reakcja na tytuł a teraz idę na górę czytać artykuł.

6

@draxidox

Dopadłem Cię bratku, teraz mi się nie wywiniesz: psukierek albo psikus!

7

Stety, niestety, ale nagroda trafiła w godne ręce.

0

@PeRRy Sądzę, ze w przypadku obu partii są czynniki rządowe i pozarządowe.
Tak na nosa teoretycznie szkodliwy dla budżetu program 500+, napędzał za PiSu część konsumpcji, zatem tu działanie PiSu mogło poprawić wynik PKB.

0

Trzeba znowu szykować gwoździe i szpilki. jestem Polakiem. Prawdziwym.

7

Messi wygra następne wybory.

I mianuje trzech wiceprezesów:
Busquetsa, Albę i Suareza.

I nastąpią wieki ciemne.

10

Komentarz usunięty

2

@Kasy Tak, sam byłem tak kupiony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?