3

Niech pierwszy w Konfederatę rzuci stolikiem ten co w życiu niczego nie ukradł.

2

Jak widać w PISie kradną, w Konfederacji kradną, mamy naturalną koalicję.

0

@Roobo No to co? Usiądziemy sobie pod jednym z drzewek w Warszawie, sprowadzonych z Niemiec przez Trzaskowskiego i spijemy browar?

2

Psychiatryk.

4

@dorkizos Najlepszy nasz gracz przed kontuzja obok Pedriego. Masz krótką pamięć.

1

@Toretto Też mam wrażenie, że niektórzy nie odróżniają, że to co kreuje Yamal, a to kim on jest w rzeczywistości to 2 różne rzeczy.

@LOPEZ16 W sensie piłkarskim jest Yamal dzieckiem, i będzie miał nierówną formę.
To nie wina Yamala, że Deco czy wielu kibiców traktuje go jak supergwiazdę. Można go traktować, ale ktoś kto zapomina, ze to zaledwie 18 latek, nie może go ocenić rzetelnie.

A życie prywatne Yamala to jego sprawa.

10

Yamal ma 18 lat 3 miesiące. Jeśli, ktoś uważa, że sukces zespołu powinien wisieć na 18-latku, to moim zdaniem jego ocena rzeczywistości jest zaburzona.

Taki 18-latek jest bonusem, ale mam wrażenie, że wybitny poprzedni sezon, zasłonił niektórym fakt, ze to podatny na zmiany formy młodziak, który powinien tak naprawdę być wartością dodaną od czasu do czasu a nie filarem zespołu.

Zbyt wielu zbyt wcześnie zaczęło traktować Yamala jak seniora z wieloletnim doświadczeniem. Plus, Yamal jest po kontuzji, gdyby się komuś zapomniało.

6

@Kessie Jak Ty się zalogowałeś do tego Santandera, że wszystkim w Polsce pieniądze z kont znikają?

1

2 połowa Real - Barca shit
Legia - Lech shit

Pozostaje potężny Bayern

1

@KamQiX Nie w tym sezonie, a na pewno nie potężny Bayern

1

Jeśli Barca nie zmieni czegoś w swojej grze, to na wiosnę jedyne czym będziemy się emocjonować, to to czy Real odpadnie z LM.

15

Ogłaszam koniec sezonu dla Barcy. Proszę się rozejść do domów.

17

Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.

17

Yamal dzisiaj tak wyglądał, jakby o 16:08 powiedział swojej influencerce, że musi gdzieś wyskoczyć na 2 godzinki i zaraz wraca do łóżka.

2

@Bykunn Ale ta apatia naszych, te proste błędy, fatalne ustawianie defensywy.
80 minuta a grali tak ślamazarnie jakby prowadzili dwoma bramkami

21

Najbardziej boli to, że bardzo słaba Barca przegrała z przyzwoitym zaledwie Realem.
Nic wielkiego dziś Real nie pokazał.

I to wiele mówi o Barcy z tego sezonu.

4

Wielki Wojtek, dobry Araujo, a poza tym reszta jak żywcem wyciągnięta z filmu "Noc żywych trupów"

1

Zaczynam mecz jako kibic Realu, ale jako wierny fan liderów La Liga, nie wykluczone, że w czasie meczu zmienię strony.

4

@Kessie Ty ośla łąko, gdzie jest zegar z portierni? Miałeś go przestawić o godzinę, a nie przestawić.

1

@blakkudium Potężny Bayern ze szczytu w Bundeslidze nie zejdzie przez kilka kolejnych sezonów.
Pytanie brzmi czy wejdzie na szczyt w LM?

4

Czy Wirtz okaże się dla Liverpoolu tym czym był Coutinho dla Barcelony?

4

Okazuje się, że wespnąć się na szczyt jest łatwiej niż się na nim utrzymać.

3

Sir Alex Amorim odpalił swoja armatę na dobre. Chowajcie się, póki jeszcze można.

0

@draxidox Ano trzeba.

Przy obietnicach trzeba odróżniać te realistyczne od nawijania makaronu na uszy.
Kiedyś każdy Polak rozumiał przekaz oficjalny za komuny, od tego co się za tym faktycznie kryło. Obecnie społeczeństwo chyba stępiało i łyka wszystko jak leci, bezkrytycznie.

Poza tym PiS spełnił 500+.

I tylko idiota lub osoby autentycznie biedne z tego mogą się cieszyć, w mojej ocenie.

0

@draxidox Trzeba odróżnić wzajemne dogadywanie związane z wojenkami partyjnymi od poważnych wypowiedzi, odzwierciedlających rzeczywistość.

Wolałbym jedność w pewnych tematach, ale to jest niemożliwe lub mało możliwe.

Tylko komu ja to tłumaczę, jak Ty do dzisiaj czekasz na spełnienie 100 obietnic wyborczych. A czekaj sobie.

2

@Karol145 Ja tu czytałem, do tych którzy "wiedzą", że Brytole szczęśliwe, ze wylazły z Unii.
A moja kumpela, która tam mieszka od 2 dekad, mówi, ze schodzą na psy i spada jakość wielu sektorów gospodarki.

1

@blakkudium Nie naprężam się, jest solidny, ale czas pokaże czy to materiał na elitarnego zawodnika.

12

@Arkon Jak widzisz, głosowanie na Brauna jest dla niektórych lepsze niż głosowanie na np. Koalicję.
Dla tych ludzi nie ma żadnej nadziei, jest to odbiciem smutnego stosunku wielu Polaków do demokracji, szczególnie konserwy.
A ci od Konfy i Brauna, często powielają argumenty PiSu, udając wielką różnicę.

Nie bardzo rozumiem swoją drogą, jak radykalny, wygadujący kompletne idiotyzmy albo proponujący utopię Braun, może być lepszy od partii, które doprowadziły Polskę do tego miejsca, w którym się obecnie znajdujemy. Braun wg wszelkiego prawdopodobieństwa ten świat by utopił, kontynuując to co zaczęli pisowcy.

1

@Dankho94isback No oby. Oglądałem ten mecz Bayernu i Lennart Karl, mając znakomity drybling sporadycznie wybierał momenty dryblingu, preferując dobry rozwój akcji, ale gdy już dryblował, to w optymalnych momentach. I tak mi przyszedł wtedy do głowy Lamine.

Oni mają zresztą inne osobowości, Karl jest pokorny i zdyscyplinowany,choć pewny siebie, z kolei Yamal ma w głowie wesołe miasteczko i spontaniczność.

4

W potężnym Bayernie pojawił się młody, bardzo utalentowany bo 17-letni piłkarz Lennart Karl i Kompany bardzo delikatnie wprowadza go do składu. W ostatni w wtorek strzelił gola w LM po spektakularnej akcji.

Zacząłem się zastanawiać na nim i Yamalem. Lennart jest bardzo zdyscyplinowany i dużo zyskuje na tym, że mocno współpracuje z kolegami, z kolei u Yamala zauważyłem, że sporo traci na wikłaniu się w niezliczone pojedynki, z których część nie ma sensu.

Do czego zmierzam? Czasami mam wrażenie, ze wracamy do czasów Leo, gdzie wszyscy patrzyli co zrobi Messi a akcja stała w miejscu. Podobnie z Yamalem, gdzie jego indywidualna akcja wyhamowuje impet ataku zespołu. Yamal powinien grać indywidualnie, ale selekcja tych akcji powinna być lepsza i czasami powinien pozbywać się piłki wcześniej.

A tu gol Karla (najmłodszy strzelec gola w LM dla potężnego Bayernu)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?