Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Toretto Rzeczywiście, można rozważyć nawet taki scenariusz. Efekt motyla, dosłownie.
3
Wierzycie w nieszczęśliwe zbiegi okoliczności? Wg BBC, Jota chciał udać się do Anglii samolotem, ale po niedużej operacji lekarze zalecili mu nie podróżować tym środkiem lokomocji. Więc wsiadł w samochód i chciał zdążyć na prom, którym dotarłby na presezon z Liverpoolem.
0
@Kazragore To wszystko co wymieniłeś się zgadza, ale w odniesieniu do Konstytucji. Skoro zgodność to z czymś, a tym czymś jak zakładam jest ustawa zasadnicza.
W przypadku tego towarzystwa, już pojawiały się zarzuty o to, że zajmowali się przedmiotem orzekania im nie podlegającym.
3
@Kgorecki2500 Ty chcesz mnie w depresje wpędzić? Czy musisz mi przypominać o tych miernotach?
7
Moim zdaniem, jak nie ma lewoskrzydłowego, to trzeba dać Yamala na lewo, a nieobsadzone będzie prawe skrzydło.
Co prawda wtedy powstaje problem braku prawoskrzydłowego, ale już nie trzeba martwić się transferem Nico.
@Luciano99 Tak to mi tłumaczyłeś? Dobrze zapamiętałem?
0
@Stasiu84 Tu nie chodzi o nienawiść do PiSu, tylko do każdej grupy przestępczej, która niszczy praworządność. W 2005 głosowałem na PiS i PO (po 1 głosie), więc zarzucanie mi np. bezrozumnej nienawiści do PiS jest bezprzedmiotowe.
0
@Kazragore A TK nie ocenia zgodności z Konstytucją a nie ustawą celowaną?
Bo ładnie opisałeś ustawy, ok, ale przecież ustawa to nie przepis Konstytucji.
Zatem, czy przedmiot rozważań tego pseudotrybunału podlegałby Trybunałowi, gdyby był Trybunałem? Bo nie wiem, czy to się mieści w ich kompetencjach?
0
@Stasiu84 Proszę o moje wazeliniarskie wpisy na temat Tuska - podpowiem: nie znajdziesz. Widzisz, tak właśnie łżecie wy konserwatyści.
Co do wpisu o fundacji, nawet nie wiem o czym bredzisz. Pochodzenie kasy nie jest tu żadną tajemnicą.
0
@Roobo
jak będzie wydawana niewłaściwie, to wtedy zajmij się skomleniem. Na razie robisz to na zapas, jak wazeliniarz pisowski.
No przecież nie sądzisz, że ktoś się nabrał na Ciebie jako fana Mentzena.
Już wazelina dzisiaj była po wyborze, skompromitowanego Cenckiewicza, który ujawniał tajne plany woskowe, by prowadzić wojenki pisowskie.
Nie trzeba było oddawać hołdu, ale nadgorliwy ochotnik Roobo już się rozpłaszczył.
0
@Roobo Ale wiesz, że to niekoniecznie działa jak u Was w PiSie, że daje się państwowe pieniądze, by legalnie kraść?
Niepisowskie fundacje niekoniecznie zajmują się ustawianiem Gortata, który pewnie jest zamożnym człowiekiem.
Co proponujesz w zamian? Żeby dać kasę sprawdzonym złodziejom z PiSu, którzy obrabiali skarb państwa np. na rzekomej pomocy okołocovidowej?
Może znajomkom Ziobry by to przeznaczyć, w końcu dzieciaki już obrabiali?
1
@misterio Moi zdaniem, gdzieś tu po drodze popełniasz błąd. Tzn. obliczenia są ok, ale założenia chyba błędne.
Skąd pomysł tej piramidki? Oba byłaby możliwa chyba tylko, gdyby długość życia wydłużała się w nieskończoność. Ostatecznie umieramy, więc na miejsce zmarłych wchodzą nowi emeryci.
Dlatego widzę tu limit maksymalnej liczby emerytów, a tym samym 2 osoby pracujące na 1 emeryta brzmi ok. Oczywiście nie uwzględniam zmian technologicznych i rynku pracy. I pewnie jeszcze paru zmiennych.
4
@Bobo25 Naprawdę nie wiem, co Cię dziwi. To nie jest legalnie działający Trybunał, tylko ciało, które działa na zlecenie Nowogrodzkiej, by zatwierdzać pomysły Kaczyńskiego.
Było już wiele spraw, których nie powinni rozpatrywać, więc dlatego pytam: co Cię dziwi? To jest ciało polityczne, a jeśli ktoś miał wątpliwości, co do kompetencji tego grona, to chyba nie ma już żadnych wątpliwości.
W praworządnej Polsce, coś takiego by się nie zdarzyło, ale nie ma jak odwrócić skutków patologii z lat 2015-23
4
10 na plecach, 10 lat starsza influencerka. 10 naznacza życie Yamala.
Jeszcze 10 dzieciaków z 10 różnymi partnerkami i mamy barwnego lidera projektu na lata.
2
Wdziałem dzisiaj tę animację z dekoracjami kosmosu ze studia Universal w tle w trakcie wywiadu z Uznańskim.
Nie ze mną te numery.
8
@Mixtape Brzmi interesująco, bardzo nieoczywisty, wręcz egzotyczny wybór.
3
@mekston Czy Ty słyszysz już po odbiciu się piłki od naciągu rakiety w powiązaniu z koordynatami odbijającego i z uwzględnieniem siły wiatru, że uderzenie będzie złe bądź dobre?
2
Czy 150% to pewniej niż 100%?
3
@LambiPL Oczywiście, są spektra w których inne żyjątka, istoty nas przewyższają.
5
@LambiPL To jest wiedza o świecie organicznym, który ulega dekompozycji. Wiadomo, że lew nie dopisze sobie teorii o swoim życiu pośmiertnym, podobnie rozwielitka, wieloryb, czy szympans.
Mamy mózg, który oszukuje właścicieli na różne sposoby, pozwala maksymalizować jakość naszego funkcjonowania, a jedną z funkcji jest ochrona/obrona przed niewygodna prawdą. Przecież to podstawowy mechanizm obronny, gdy ktoś nas skrzywdzi.
A śmierć jako zjawisko bezpowrotne jest cholernie niewygodne - wręcz straszne.
Tylko, mając DNA zgodne z wieloma prymitywnymi istotami w 90-95%, skąd ta chęć wmówienia sobie, że jesteśmy tacy wyjątkowi, że rzekoma istota wyższa stworzyła cały wszechświat, by zbawić zaawansowanego małpoluda?
0
@Roobo Nikt nie bronił pozostałym 96% się wypowiedzieć. Nie mnóż absurdalnych argumentów. Jak nie uczestniczysz w demokratycznym procesie, to pocałuj misia w tyłek - tak bym im powiedział, gdyby nie to, że to ludzie, którzy nie są zaściankowi i zapewne, podobnie jak Poznaniacy, nie mają nic przeciw.
Zrozum, Ty jesteś z innego świata i brzmisz jak pogromca "pedałów", broniący tolerancyjnych ludzi przed czymś czego się nie boją.
5
@Kgorecki2500 "Pewni to będziemy po śmierci :)"
Ciekawe skąd czerpiesz wiedzę, że śmierć to moment, kiedy się nabiera jakiejkolwiek pewności. To kolejny mit.
0
@Roobo To kwestia inteligencji?
Jeszcze każ Warszawiakom w niedzielę iść do kościółka.
Jeśli cenisz tak bardzo swoją inteligencję, to nie pouczaj bogatych Warszawiaków na co mają wydawać swoje pieniądze, rękami wybranych przez siebie władz.
5
@Roobo Przeszkadzały drzewka z Niemiec, teraz tęcza. Ja bym przeznaczył część z tych 700 tys. na leczenie Twoich obsesji i uznałbym to za dobrze wydane pieniądze.
2
@Bykunn Dziękuję za przywrócenie przestrzeni publicznej słowa bachanalia
0
@Azazel_Pazuzu Domagam się potężnych przeprosin za te potężnie wulgarne słowa
1
@Kapitan hawk W mojej ocenie ewidentnie życzysz mieszkańcom Sevilli śmierci
6
Dobry tenisista, to i w pierwszym gemie potrafi mieć piłkę meczową.
@Popitek12 Potwierdzisz?
1
@Kapitan hawk Mi zasadniczo, tego nie musisz wklejać. Niestety, są tu takie typy, które choćbyś wyszedł z siebie, każdą wiadomość, interpretują skrajnie niekorzystnie dla autora.
Dla mnie to ociera się o czubkolandię, ale to w sumie nie mój problem. Ja to widzę sporadycznie, a oni tacy są na stałe. I to przygnębia.
0
@Stinger_ Nie myślę o tobie - już pytałem raz: sodóweczka? Widzę, że już kolejny nasz kolega ma dokładnie te same spostrzeżenia na twój temat, nawet nie podał nicka a wiedziałem o kogo chodzi. Sam z siebie, nawet nie wpadłbym na myśl o takim smutasie jak ty, który zakłada odrębne wątki, by skomleć o to jaki jest prześladowany.
PS. jak nie znasz czyjegoś prywatnego życia i nie wiesz, co jest dla kogoś najważniejsze, to się nie wypowiadaj. Czy jesteś w stanie napisać cokolwiek by się nie błaźnić? Zawsze walisz kulą w płot. To straszne być tak niekompetentnym.
2
@Kapitan hawk Ten sam kolega, sapał do mnie od początku KMŚ a potem sapał do jeszcze kogoś innego o selekcjonera naszej repki.
Grunt to sapać, i z każdego tematu zrobić pępek świata. Chłop ma obsesję udowadniania swoich racji.