3

@Keson No ja myślę. Zresztą on się jakoś wielce tego nie wypiera.

2

@Irmscher10 I co? Bardzo rzeczowy jest ten dziennikarz. A on jeszcze porusza sprawę Nawrockiego w Moskwie z niejasnymi powiązaniami i ewentualnymi naciskami patośrodowisk kibolskich, bo z tych środowisk tak naprawdę nie wychodzi się na całe życie.
Te Nawrocki to istna makabra i tykająca bomba zegarowa.

1

@turhiay Afery można było wykorzystać w czasach SLD, gdy IQ i uczciwość wyborców konserwatywnych jeszcze istniały.
Wtedy "lub czasopisma" w ustawie wywaliło rząd lewicowy, bo w społeczeństwie były dość wysokie standardy.

Gdyby wtedy startował Nawrocki z tymi aferami, nie wyszedłby z 5%.

Obecnie sekta pisowska i ok.20% pisopodobnych nie dba o wykorzystywanie afer przez sztaby Trzaskowskiego, bo ich patusiarstwo wybranego wodza nie zraża.
Nawrocki może sobie robić sztachy na żywo, okradać dziadków, chodzić do burdelu, chlać na cmentarzu, mieć romanse z nieletnimi. To nie ma znaczenia - sekta pójdzie i zagłosuje.

3

@arasz1819 No tak, to typowa amunicja dla tak "rzetelnych" propagandystów jak nasz kolega @Roobo , żeby robić pisowską robotę na LR.

4

@Keson Nie mam powodu, żeby nie wierzyć Stankiewiczowi, który jest znakomitym dziennikarzem. Oni nie byli przypadkowi w sensie, że spadli z nieba, ale byli w nieco mniej zażyłych relacjach z ekipa Nawrockiego. Dlatego Stankiewicz żałował, że ci wyżej umocowani potraktowali ich z buta.

3

@Ls0811 Ty masz łeb chłopie. Niech świadkowie wyjdą i jeszcze niech podadzą adresy domowe, żeby patola od ustawek ich zezłomowała.
Ja w ogóle na ich miejscu byłbym uważny, żeby sie nie okazało że pójdzie na nich zlecenie.

13

@Ls0811 Ale czy do Ciebie dociera, że Stankiewicz wyśmiał Murańskiego czy jak mu tam jako świadka?
Oni mają wiarygodnych świadków, którzy chcą zeznawać w sądzie i którzy mają obszerną wiedzę z roli Nawrockiego w spółdzielni sutenerskiej.

To nie jest cyrk, tylko dramat, że środowisko w jakim obraca(ł) się Nawrocki i to kim jest ten kandydat nie dyskwalifikuje go z automatu w oczach wyborców.

Ten kraj stoi głęboko patologicznym pisowskim konserwatyzmem z przyzwoleniem na wszystko dla wybranych.

26

No to ja życzę Lamine'owi i sobie i nam wszystkim, żeby Lamine co sezon miał wypłacane wszystkie bonusy.

0

@Barcanajlepszyteam To kwestia opinii,czy stwierdzonego wykształcenia?

24

Stankiewicz był gościem w TOK FM i generalnie mówił, ze o Nawrockim opowiadali mu ludzie (pracujący w ochronie z doskoku), którzy są gotowi zeznawać pod przysięgą i opowiedzieć o spółdzielni jaką Nawrocki z kolegami stworzyli w klubie, czerpiącą dochody z załatwiania panienek do towarzystwa.

Najbardziej rozczarowany był Stankiewicz tym, że Nawrocki mimo takiej możliwości nie pozwał go w trybie wyborczym. Dla niego to jasny sygnał, że wyjaśnienie sprawy mogłoby mu zaszkodzić, ponieważ w sądzie pod przysięgą musiałyby zeznawać oprychy, jakie nie chciały gadać z Onetem, a które to oprychy mają jeszcze szerszą wiedzę o Nawrockim.

Poszedł normalny pozew, więc kolejne brudy wypłyną ewentualnie gdy Nawrocki może być prezydentem.

Stankiewicz wyśmiał zajmowanie się bajaniem Tuska, bo to w ogóle nie ma żadnego rzeczowego znaczenia w kontekście tej sprawy, a służy jedynie PiSowi do odwracania uwagi od sedna sprawy.

Tam musiało być grubo w tym klubie, a ci znajomkowie Nawrockiego to min. brutalny kryminalista gnijący w więzieniu czy nazista z wytatuowanym Hitlerem i różnego typu nazistowskimi symbolami.

0

@GTBTP Ale pozwolisz, że jednak w Polsce patusiarz z ustawek nie będzie narzucał standardów zachowań okołowyborczych i wyborczych.
Opamiętaj się!
Apeluję: GTBTB nie idź śladem patusiarzy!

Spocznij.

1

@vangoor Wypowiedzi rudego o jakimś patusie nie opisują Trzaskowskiego jako kandydata. On nie prowadzi mu kampanii.
To co wychodzi na Nawrockiego, bezpośrednio go dotyczy. I jest skutkiem jego zachowań.

0

@Barcanajlepszyteam Obiektywnie na wschodzie jest więcej zabobonu. Skąd wiesz, że to nie komentarz religijny?

0

@GTBTP Udowodnij, ze się boi. Normalni kandydaci na prezydenta nie wykonują takich testów, bo w domniemaniu nie mają po co.

Co innego Przyjaciel Chuliganów i Sutenerów - on się sztachnął na wizji i czuł nieodpartą presję by swoje niskie standardy przerzucić na Trzaska.
Ty teraz robisz za pelikana-powielacza i tak obsrywasz nas horyzontami myślenia, jakie narzucił Ci Snusiarz. Miej jakąś godność.

1

Komentarz usunięty

0

@Barcanajlepszyteam A mądrość jest polityczna? Co Ty masz w głowie, chłopie?

0

@gumaz Na zachodzie cieplej, ale i tam mieszkają mądrzejsi ludzie

34

@GeneralXavi O czym ty za przeproszeniem pierniczysz?
To nie jest ważne co mówi Tusk, ważne jakim kandydatem jest Nawrocki. A jest kandydatem makabrycznym.

0

@CLS63AMG Masz rację. Masz rację typowego polskiego konserwatysty.

Straszne jest nie to, że ktoś łamał prawo naparzając się w ustawkach. Straszne jest to, że ktoś to ujawnia.

To takie typowe świetoszkowanie a'la polski katolik. Nie krytykujemy pedofilii w kościele, a krytykujemy krytyka księdza umoczonego w proceder.
Nie krytykuejmy gwałciciela, ale krytykujemy dziewczynę w krótkiej spódniczce.

Brawo. Obrońcy Nawrockiego, sami przesiąknięci są Nawrockim do szpiku.

3

@Yoshi94 Mentzen przegrał wybory, więc jak można opowiadać, że on kogokolwiek rozgrywa?
No ale widać, że miłość jest ślepa.

2

@Borneo Wiadomo. A Pawłowicz i Piotrowicz tez zostali by hańbić Trybunał w dobrej wierze. Wszystko co pisowskie, to w dobrej wierze. Nawet eliminowanie Poalków z in vitro.

1

@clyde Musisz zrozumieć, co wyjaśnili Ci koledzy wyżej, że Twoja troska jest dość niedorzeczna. Te dzieci nie sa ani straumatyzowane i żyją sobie prawdopodobnie jak pączki w maśle.

Nie przykładałbym do nich prostej labambowej logiki.

8

@maroon Może zostanie, bo polska konserwatywna część społeczeństwa pozbawiona kręgosłupa moralnego to porażka dekady.

6

@Rastafarnianin Proszę mnie wywoływać. A co do ptaków, to zawsze wiedziałem, patrząc na wróble, że w głębi duszy to krwiożercze potwory ze skrzydłami.

1

@RafiVeB
Twojego IQ nie ma wiec nie może się zmniejszyć.
Twoje IQ to spreparować kłamstwo i nie umieć go udowodnić.
Potem, poprawić kolejnym kłamstwem o czyimś głosowaniu na partie, na którą ktoś nie głosował.
A potem jeszcze zachowując się jak najgorszy internetowy trol, nazwać kogoś trolem

0

@Aragorn33 50% Polski to Podlasie. Polska podlasieje.

1

@RafiVeB PS. Szorujesz po takim rynsztoku, że nawet PR-owcy Pisu przy tobie mają klasę.

1

@RafiVeB To jesteś oszczercą.

Mentzen jest mizoginem i rasistą - to nie obrażanie, to opis.On ma takie poglądy, wiec to go opisuje a nie obraża.

Ja z kolei przypomniałem sobie twoje wpisy o JP 2 jako pedofilu. Szkoda, że zostały usunięte, bo nie mogę tego udowodnić. To jest twoja kłamliwa metoda.

0

@mmaciass Absurdalny wpis. Zagrażają nam rzekomo Niemcy, a nie Polak Nawrocki, który reprezentuje środowisko, wyrządzające Polsce wielowymiarowe szkody w życiu publicznym przez 8 lat.
Samo zaniechanie in vitro to ubytek ok 80 - 100 tys. Polaków, którzy się nie urodzili w tym okresie. To kwintesencja niszczenia polskości przez podobnych do Nawrockiego.
Blokować narodziny Polaków i jeszcze sprowadzać masowo imigrantów.

A Ty mi jakieś wyrywy o Niemcach sprzedajesz. Nie potrzeba Niemców, wystarczą pisowcy z Nawrockim jako ich wizytówką.

1

@RafiVeB Ty tez wiesz doskonale co napisałeś.
Nie mogę mieć takich wypowiedzi usuniętych, bo ja nie używam zwrotu "ruskie onuce" zatem łżesz. Jesteś kłamcą. Pamiętasz moje wypowiedzi, których najzwyczajniej nie było. Ja używam zwrotu sarkastycznego Mentzen "przyjaciel kobiet".

Ja nie głosowałem na PO, więc znowu pudło.

Czekam na przeprosiny, ale ponieważ reprezentujesz niski poziom uczciwości, to chociaż na odszczekanie tego kłamstwa, które rzuciłeś publicznie na mój temat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?