1

@blakkudium Potężna klasa, potężnego napastnika, potężnego Bayernu.

0

@FcPortoFan1999 To teraz masz 38?

0

@Sysia11 Ale w kraju POPiSu czy Sławomira?

0

Jeśli Tottenham będzie czekał na kolejny puchar tyle co na ten, będziemy mieli rok 2042. Co będziecie wtedy robić?

5

A co Wy za bzdury piszecie, że Tottenham tyle czekał na trofeum? Przecież dopiero co wygrali League Cup w sezonie 2007-08.

3

Na angielskiej wikipedii już wpisali triumf Tottnhamu, ale szybko poszło

2

Ale wzruszeni niektórzy kibice, ze łzami w oczach. To może zrozumieć tylko inny kibic.

2

Czy tylko ja jestem realistą co do jakości naszego trenera?

Flick do czerwca!

4

Doskonała wiadomość. A teraz wiadomość ode mnie: Flick do czerwca!

4

I całe szczęście, toksyny trzymamy poza klubem, z całym szacunkiem oczywiście dla przeszłych dokonań.

3

@Andi18 Żebyś wiedział, generalnie totalna obojętność, i nawet marki takie, że nie budzą napięcia i emocji

4

Naukowcy biją na alarm!

3

@Popitek12 Zgaśniesz razem z nim

8

Dużo zależy od finału LM - jeśli przegra PSG, wszelkie warianty barcelońskie będą możliwe w plebiscycie. Przy wygranej PSG, tylko Dembele, który regularnie w decydujących meczach LM strzelał gole, lub asystował.

Najbardziej opadłaby mi szczęka, gdyby po wyborze Rodriego (w pełni zasłużonym), nagrodę zgarnął Pedri. To byłaby dla mnie oznaka ogromnej dojrzałości głosujących.

A z Yamalem i jego szansami uważałbym z mówieniem typu "on jeszcze ma czas".
17-letni Mbappe tez miał czas, po drodze został mistrzem i wicemistrzem świata, mija dekada, a nagrody jak nie było tak nie ma. To byłby hit, gdyby Dembele wyprzedził rodaka.

0

@LOPEZ16 Dla Ciebie stanowią, dla wnikliwych obserwatorów piłki nie stanowią.

Jeśli podważasz ZP dla Modricia, to nie ma co podważać ZP odebranej Riberemu i Sneiderowi.
Rodri był znakomity, co widać po sezonie City bez niego. Kręgosłup zespołu się załamał.

Widzę w Twoim myśleniu prawidłowość - masz spojrzenie flashscorowe, a to niedopuszczalne. Zatem z Twoich wywodów, można wyciągnąć wniosek, że Pedri podobnie jak Modrić to nie są wyjątkowo dobrzy piłkarze, bo nie mąja ton goli i asyst.

0

@MirusAmisz De Jong w dół, był przez lata przepłacany no i Lewy ponieważ jego wkład w grę na pewno się zmniejszy.

6

@capricornusjrk A widzisz u mentzenowców i pisowców na stronie fcbarca.com jakiekolwiek zalążki etyki czy moralności?

Pedofilia w kościele tez u nich gładko przejdzie. To co tam jakiś dziadek z mieszkaniem, przerobiony bez mydła.

0

@Szlag Już to odkłamywałem. Główną przyczyna konsolidacji konserwy, było głoszenie przez Trzaskowskiego prawicowych postulatów.

Przeprowadzono badania naukowe nt. centrystów, którzy przyjmowali prawicowe poglądy na czas wyborów i efekt był zawsze jeden: mobilizacja elektoratu konserwatywnego.

Zbadano kilkadziesiąt takich przypadków w kilku krajach i tam nie było Stanowskiego, a wynik był taki jak w Polsce. To są pewne prawidła, większe niż youtuber, który robi sobie zasięgi.

Jeden doktorek dwa dni temu przypominał, że mówił o takim wyniku kilka miesięcy temu w OKO Press, bo strategia Trzaskowskieigo, wg ww. badań była drogą do porażki.
I to się potwierdziło

1

@LOPEZ16 Ale Messi też miał wtedy argumenty za Złota Piłką. Poza tym ile wskażesz przekrętów? Ribery? Sneider? Można było im przyznać nagrodę kosztem Leo i CR7, ale uczciwie I Leo i CR7 nawet wtedy mieli świetne sezony.

Zatem zasadniczo nagroda trafia we właściwe ręce, nawet jeśli z rzadka zwycięzca mógł być inny, co unieważnia Twoją tezę o konkursie popularności.

Yamal jest liderem sezonu w La Lidze, co pokazują portale statystyczne. Ty ograniczasz się do goli i asyst, a grę trzeba jeszcze zrobić, wykreować.
Rola Raphy jest inna i statystyki wynikają z tego, że jest finisherem. Yamal robi grę dla zespołu. Jedynie LM może przeważyć, ale co w takim razie z Pedrim.
To wybitny gracz a idąc Twoja logiką, nie ma liczb. Takie patrzenie na liczby prowadzi czasami na manowce.

1

@kanver_ Chyba, że porównujesz same, suche liczby goli i asyst przy zastrzeżeniu różnicy lig, to tak. Wierz mi, ze Olise jest doceniany w Bayernie, ale też było przez pewien czas zgrzytanie zębów, że Bayern nie ma skrzydlaka światowej klasy.

0

@kanver_ Litości, Olise radzi sobie w Bayernie podobnie jak nie lepiej?
Oglądam wszystkie mecze Bayernu i on nawet się nie zbliża poziomem do Yamala.

To jest tak absurdalne stwierdzenie, ze aż dziwię się, że mogłeś to wstawić pod własnym nickiem. Usuń to lepiej, bo razi po oczach.

0

@LOPEZ16 Tylko, ze jakoś ten Yamal w zestawieniach whoscored i sofascore jest przed Raphą w klasyfikacjach La Liga, a za nim w LM. Dembele jest za obydwoma graczami Barcy. Yamal ma bardzo mocne karty w ręku.

Ronaldo nie był ciągnięty za uszy w Złotej Piłce, on był po prostu unikatowo dobry.

Konsekwentnie nie zgadzam się ze stwierdzeniami, że Złota PIłka to plebiscyt popularności. Bo skoro niby tak jest, to dlaczego w top 5 zawsze są najlepsi gracze sezonu?

1

Nie zasługującym na swoje zarobki seniorom odkroić kawałek tortu, i dać go juniorowi.

1

@jacobFCB Nie ma co kierować się łatkami, należy faktami. Prawica to:

Mentzen i jego wyborcy - homofobia, ksenofobia, mizoginizm, co wiemy z 5 Mentzena i deklaracji poparcia dla prokreacji gwałcicieli
PiS - totalni złodzieje, uprawiający nepotyzm na przeogromna skalę i dewastujący prawo oraz instytucje, co wiemy z ich 8 lat rządów.
Braun - jak wyżej Mentzen i jeszcze w dodatku człowiek nie rozumiejący wspólczesnego świata.

Po co wymyślać łatki - niech przemawiają fakty.

1

@barcelonaLM Witaj krajanie.

0

@Roobo Kto konkretnie tak robi? Daj 5 użytkowników.

0

@konrad1661 No właśnie ten wpis pokazuje, że na ślepców w Twoim stylu nie ma rady. Łżesz jak pies, bo ja nawet nie głosowałem na Trzaskwoskiego, w wyborach nie głosowałem na PO, ale jakiś fanatyzm każe Ci kłamać i księgować innych tam gdzie nie należą.

Fanatyk to fanatyk (np Ty, bo ten wpis pokazuje, że nie kierujesz się uczciwą oceną), a osoba wyważona to ja. Ja odnoszę się do faktów, fanatycy tylko do emocji i popierają każdą patologię, jaką ich bożkowie demonstrują.

Tacy jak Ty kłamią, a potem na bazie kłamstwa, wysuwają fałszywe oskarżenia.

2

@konrad1661 Nie unoś się. Jeśli mentzenowcy są w stanie usprawiedliwić rasitowską, homofobiczną naznaczoną nienawiścią do innych ludzi 5 Mentezena, to jest to fanatyzm.
Jeśli Mentzen każe rodzić kobietom dzieci z gwałtu, a na LR wszyscy z wyjątkiem jednego przyzwoitego Kacpra, bronią tego, to znaczy, że konfederaci odznaczają się bezrozumnym poparciem dla swojego wodza. To się ociera o zaślepienie rodem z Korei PŁn.

Zresztą konserwa to ludzie z rysem wyznawców religijnych, więc naturalnie to przekładają na politykę.

1

@Konradowskyy Dziś sekciarstwo mentzenowców wybiło pod sufit.
Mentzen właśnie przegrał wybory, a ci świętują bo iich bożek zorganizował program na YouTube.

Najlepsze, że ci właśnie sekciarze Sławka, wyzywają od sekciarzy nawet tych ludzi, którzy nie chwalą innych polityków. Za nie chwalenie mentzenowiec może nazwać innego wyborcę fanatykiem.

Tak zakłamują rzeczywistość, ale jeśli usprawiedliwia się głoszenie nienawiści do innych, a tych, którzy tę nienawiść krytykują wyzywa się od fanatyków, to znaczy, że typowy konfederata nie trzyma się żadnych zasad uczciwości.

2

@Starrk Ja w sumie nie wiem za czym ci ludzie głosują. No bo skoro masz Nawrockiego, którego winą nie jest składanie obietnic bez pokrycia, ale obrabowanie dziadka z mieszkania, tłumaczenie tego kłamstwami i tych kłamstw kolejnymi kłamstwami, do tego bezprawne mieszkanie w hotelu za publiczne pieniądze i szemrane kontakty z gangsterami, to facet nie spełnia minimum kwalifikacji by zajmować jakikolwiek stanowisko publiczne.

I do tego bezprawie z lat 2015-23 zostanie zabetonowane na lata.
A ci świętują jakby to był mąż stanu. Dla wyborców Nawrockiego i Mentzena bezprawie to stan akceptowalny, a może wręcz optymalny.

Co oni mają w tych mózgownicach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?