Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Jakby jeszcze udało się przytulić kasę za Stegena, to byłoby idealnie.
1
@ProMILs Szacunek do rasistów i homofobów? To Ty go gdzieś dostrzegłeś? Coś słabo z orientacją Konfederatów w terenie.
0
Komentarz usunięty
3
Uwaga, dzisiaj wyborcy Konfederacji dokonują odkrycia, ze nie da się rządzić krajem będąc poza rządem.
Widzę tu rozwój tej grupy wyborców.
0
@Zieliniak Chyba oszalałeś. Jakie tu przechodzą epitety na mnie.
Na tej stronie rasiści uważają nazywanie ich rasistami za obraźliwe, więc to raczej standardy konserwatystów szorują po rynsztoku.
2
@wpwelement Czemu mi wykasowałeś posta do kolegi @JarekS , który nazwał Flicka Dyzmą trenerki? Za długi, czy o cos innego chodzi?
0
@Kozinho. Inflacja spadła do 4.1 i mogły zostać obniżone stopy procentowe. Zatem KO jej nie nakręca, a tendencja jest spadkowa.
0
Komentarz usunięty
3
My tu sobie rozmawiamy, a tu trzeba wybrać jakiś las lub klub nocny na godne zaprzysiężenie Przyjaciela Ustawek.
1
@A4ron Twoja mama rozumuje jak mój propisowski sąsiad, który rok temu po 3 miesiącach rządów KO zaatakował mnie, że Tusk rozpętał drożyznę. To było po tym jak spadła ona do 4.8%, z 15% za PiSu.
Nie chcę obrażać inteligencji Twojej mamy, ale sam rozumiesz jak to się czyta, gdy ona znajduje złego adresata pretensji.
0
@Ls0811 Już się ładnie podlizałeś. Spocznij.
0
@barteq Chyba złożył w trybie normalnym, z tego co kojarzę.
2
@barteq Tak by było, gdyby prezydent z ustawek miał odwagę podważyć oskarżenia w trybie wyborczym
3
@verdant Nie masz racji. Już mi dzisiaj miłośnicy leśnego penerka wyjaśnili, że to moje wpisy nakręcają Polskę do głosowania na konserwatyzm.
Powyższe argumenty zbywają.
6
@Azazel_Pazuzu Ale jego wyborcy byli już odpowiednio wytresowani.
Przy okazji niechcący wytresował Konfederatów.
0
@QuentinTarantino Głosowałeś dokładnie tak jak ja.
Wiadomo, że ja jestem winny wyboru Nawrockiego. Kto jak nie ja? Lepiej siedzieć cicho, a wtedy na pewno ta cała konserwatywna gawiedź tłumnie pokocha demokrację i zagłosuje na Trzaskowskiego.
Pobudka kolego, tak to niestety nie działa.
2
@gaucho104 Trzaskowski ma określone zdanie, a kampanie wyborcze rządzą się swoimi prawami.
Jeśli ktoś w czasie wyborów mówi, że kocha np. migrantów, a jest rasistą, to nie znaczy, że ich kocha, tylko walczy o głosy wyborcze, a rasista jest nadal.
Tak robi niemal każdy kandydat.
3
@Smrodek No to zacząłeś robić k***ę z logiki.
Ponieważ uważam się za lepszego do rasistów, ksenofobów, homofobów i mizoginów, jestem taki sam jak oni?
Uważam się za lepszego demokratę, niż ci którzy przejmują władzę by tę demokrację niszczyć.
To nie stereotypy, wyborcy Nawrockiego udają nagle szlachetnych, ale powyższy prymitywny zestaw światopoglądowy, wzbogacony o demolkę sfery publicznej, to wyróżnik większości z nich. Poza tym, nawet jeśli sami nie niszczą (to raczej rzadkość), czy nie gardzą, popierają osobę o takim pogardliwym zestawie poglądów ze środowiska, które jawnie te poglądy manifestuje.
1
@Recha_0684 Skoro obrażasz innych, nie wytykaj obrażania (nawet domniemanego). A kogo to dotyczy, nie ma znaczenia - stosujesz podwójne standardy.
No to masz fenomenalną definicję szumowiny - słowem nie masz nic na potwierdzenie tego obraźliwego określenia Trzaska.
Tymczasem Nawrocki, faktycznie przystawał ze środowiskiem szumowin - no chyba, ze ustawki to domena gentlemanów.
2
@Smrodek Tylko, że ja nie jestem rasistą, szowinista, mizoginem, ksenofobem, jak większość wyborców Nawrockiego.
Ten zestaw poglądów to prymitywizm i brak podstawowego szacunku do ludzi Krytyka tych cech, to nie moje uprzedzenia, tylko krytyka ludzi z tymi uprzedzeniami.
jesteś nieuczciwy, więc obracasz kota ogonem.
3
@Recha_0684 Znowu Cię coś obraziło. Calineczka normalnie. Ależ Ty jesteś przewrażliwiony.
A za chwilę "Trzaskowski to jeszcze gorsza szumowina" - sam obrażasz, więc jakiś niespójny jesteś. Żebyś to jeszcze uzasadnił, ale nie dasz rady, bo Trzasku żadna szumowina nie jest.
Zresztą znając przeszłość Nawrockiego, pisać, że Trzaskowski to gorsza szumowina, pokazuje ogromne przywiązanie do standardów. Tylko jakich?
3
@lucas/catalan Ja szanuję demokrację, a Ty tylko demokratyczny wybór - to jest ta różnica.
Strona Nawrockiego demolowała demokrację na wiele sposobów i to jeszcze do dziś pokutuje.
3
@mvnBasten Ale ty swoimi wpisami potwierdzasz te obraz. To nie zaczadzenie, wystarczy poczytać i posłuchać ludzi twojego pokroju.
Nie da się być przyzwoitym i głosować na Nawrockiego
2
@Recha_0684 Na pewno Twój zdroworozsądkowy Nawrocki to symbol samodzielności i niezależności. Wspaniała argumentacja.
To jest dramat tego kraju. Szumowina ale bez wyroku to niemal szlachetny człowiek. Nie ma wyroku, nie ma problemu.
Nie chce mi się. Już jest bardzo źle z ludźmi, a Twoje wpisy wskazują, że będzie jeszcze gorzej.
3
@Smrodek "Kibol to inny rodzaj patologii."
Na szczęście uspokoiłeś mnie, mamy prezydenta, który nie był gangsterem, ale innym rodzajem patologii. Ręce opadają.
2
@Smrodek "Jeździł na ustawki i ludzie mają to w dupie, co robił jak był młody"
Zgoda, ta bardziej prymitywna cześć społeczeństwa, nie kierująca się żadnymi standardami w życiu publicznym ma to w dupie.
4
@Smrodek Czy Ty masz deficyty poznawcze? Nawrocki brał udział w gangsterskich ustawkach. Sam to przyznał, a twoja łepetyna tego nie dopuszcza do siebie.
Oczywiście, tak bardzo chciał wyjaśnić, że zadbał, żeby brudy nie wylały się przed wyborami. Szkoda czasu, przekłamiesz wszystko.
3
@Recha_0684 Sam to przyznał, jeżdżąc na ustawki. Nie chciał wyjaśnić w trybie wyborczym udziału w spółdzielni alfonsów. Ma kompromitującą przeszłość.
Oddałeś głos na takiego człowieka (głosując przeciw, głosujesz też za)- i jak mogę nie uznać Cię za człowieka prymitywnego?
Jakimi tematami człowiek musiał się zajmować przed wyborami - ustawkami, mordobiciem, znajomościami w półświatku, okradaniem z mieszkań, sztachaniem się na wizji?
Ja jestem cynikiem? To kim Ty jesteś popierając tego człowieka. Rynsztok, to jest rynsztok. Najlepsze jest to, że Ty nie widzisz tego upadku standardów, a widzisz problem we mnie.
2
@Smrodek Nie kolego, ja nie jestem prymitywny. Niestety zbieram inwektywy od ludzi, którzy na co dzień jadą równo z pedałami ciapatymi i takim ludziom wydaje się, że mogą rozmawiać ze mną jak równy z równym.
A nie mają podstawowych kwalifikacji by rozmawiać na przyzwoitym poziomie.
2
@Smrodek "Przywoływanie jakichś faktów jest dozwolone"
To przytaczam - Nawrocki jest gangsterem, który naparzał się w nielegalnych w Polsce ustawkach. Jest to gansgsterka. Poza tym nie chciał w sądzie zdementować swoich kontaktów w spółdzielni alfonsów.
Trzaskowski nie siedział w gangu pedofilów.
Ja ci odpisałem, ale wymowa twoich wpisów budzi litość.
PS. brzmisz jak lizus Nawrockiego i nie wierzę, że na niego nie głosowałeś.