2

@Raphinha11 Gdyby ją wygrał brzydal Vinicius to by było tak okropne jak wygranie Eurowizji przez Izrael.

2

Jest zawsze nadzieja że rekinowi coś przeskoczy po mundialu w głowie i zacznie strzelać hurtowo jak Lewandowski prawda? :S

2

Gdyby tam był Oyarzabaal zamiast Rekina, któremu od seka się odbiłoto by było 5

1

@lukaszbrk albo coś przeskoczy rekinowi w głowie i zacznie strzelać niczym Lewandowski w prime

1

@lukaszbrk wątpię najgorsze jest to że będzie naszym podstawowym napastnikiem na przyszły sezon.. aczkolwiek przeżyłem już Brajta na 9 to już chyba wszystko przeżyje..

0

@LAMC_10 nawet Desmoxan nie pomagał.. No fizycznie było ciężko

2

Najsmutniejsze jest to że zostaniemy z rekinem na 9 XD!

13

Rodri.. xD!! De La Fuente to jednak łysy betoniarz...

2

@LAMC_10 najgorsze były pierwsze dwa tygodnie później już poszło z górki. Paliłem 12 lat a nie palę już od trzech i jest super

0

Krótko mówiąc słabo sobie radzą..

3

@Herato I Messi. On jest nasz na zawsze.

0

Ciekawe czy flick by z Kessiego wyciągnął to co najlepsze jak z Raphy.

0

@Herbert Wszystko przed nim xd swoją drogą Ancelotti to jest mem jeżeli chodzi o kadrę... Nie powołał Joao Pedro za to powołał jakiś Thiago cionków czy inne jakieś wynalazki i ten Neymar który jest już w zasadzie emerytem.. jeszcze ich gra fatalna na którą się ciężko patrzy..

15

Atmosferić niczym Peszko w Rosji.

1

To już wiadomo po co Gordon był potrzebny. Szkoda tylko, że też nie mamy 9 póki co poza Ferranem...

1

@FcPortoFan1999 Najlepsze jest to, że u nich to 3 albo nawet 4 sport narodowy a w Polsce pierwszy.

1

@Adran360 Na tym Werblu to gra Lars Ulrich?

1

@Filipem Dyktator z Madery..

1

@Sysia11 Są też na tej stronce ludzie, którzy mają kompleks w stosunku do Messiego jak widać... Ręce opadają aczkolwiek nie raz ten ktoś pisał jakieś hejty czy życzył nawet w meczu z Polską repka kontuzji Leo...
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16981095#comment-16981161

0

A my zostaniemy z Balde, który nawet na ławe u Łysego się nie łapie i od 2 lat kopie się po czole...

0

@Criss18Barca dlatego nawet się cieszę że nie pojechaliśmy na ten mundial xd

3

I zostaniesz tam na całe życie.

0

@NeroTFP1 Błąd w komunikacji, dla mnie to tutaj jest sporo winy Bednarka.. To co on wtedy odwalił to ja nie mam pytań Wojtek w sumie też się nie popisał.

1

@CriminalFCB Jest jeszcze Olmo jako opcja o ile będzie zdrowy xd

0

@Danny Gaucho jestem trochę w szoku że nie ma tutaj Miro salto Klose. On też sporo bramek nastukał z Baśki.

4

@korn234 Akurat to, że wszyscy piłkarze przy Messim tak wyglądają to normalka.

0

@CriminalFCB Ferran

1

@Bogan Szkoda że nie broniłeś tak Eto, Czyli naszego chłopaka kiedy go cisnęli na notatniku od najgorszych, nie powiem jak go wyzywali z wiadomych przyczyn ale np wysyłali go na szubienicę...

2

@Maysterme No właśnie jest wychowankiem

0

@MesQueUnClub_87 Wiesz plucie na klub który cię wychował i mówienie jaki to nie jest wielki Real czyli nasz wróg pokazuje tylko z jakim typem mamy do czynienia..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?