Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Raphinha11 Gdyby ją wygrał brzydal Vinicius to by było tak okropne jak wygranie Eurowizji przez Izrael.
2
Jest zawsze nadzieja że rekinowi coś przeskoczy po mundialu w głowie i zacznie strzelać hurtowo jak Lewandowski prawda? :S
2
Gdyby tam był Oyarzabaal zamiast Rekina, któremu od seka się odbiłoto by było 5
1
@lukaszbrk albo coś przeskoczy rekinowi w głowie i zacznie strzelać niczym Lewandowski w prime
1
@lukaszbrk wątpię najgorsze jest to że będzie naszym podstawowym napastnikiem na przyszły sezon.. aczkolwiek przeżyłem już Brajta na 9 to już chyba wszystko przeżyje..
0
@LAMC_10 nawet Desmoxan nie pomagał.. No fizycznie było ciężko
2
Najsmutniejsze jest to że zostaniemy z rekinem na 9 XD!
13
Rodri.. xD!! De La Fuente to jednak łysy betoniarz...
2
@LAMC_10 najgorsze były pierwsze dwa tygodnie później już poszło z górki. Paliłem 12 lat a nie palę już od trzech i jest super
0
Krótko mówiąc słabo sobie radzą..
3
@Herato I Messi. On jest nasz na zawsze.
0
Ciekawe czy flick by z Kessiego wyciągnął to co najlepsze jak z Raphy.
0
@Herbert Wszystko przed nim xd swoją drogą Ancelotti to jest mem jeżeli chodzi o kadrę... Nie powołał Joao Pedro za to powołał jakiś Thiago cionków czy inne jakieś wynalazki i ten Neymar który jest już w zasadzie emerytem.. jeszcze ich gra fatalna na którą się ciężko patrzy..
15
Atmosferić niczym Peszko w Rosji.
1
To już wiadomo po co Gordon był potrzebny. Szkoda tylko, że też nie mamy 9 póki co poza Ferranem...
1
@FcPortoFan1999 Najlepsze jest to, że u nich to 3 albo nawet 4 sport narodowy a w Polsce pierwszy.
1
@Adran360 Na tym Werblu to gra Lars Ulrich?
1
@Filipem Dyktator z Madery..
1
@Sysia11 Są też na tej stronce ludzie, którzy mają kompleks w stosunku do Messiego jak widać... Ręce opadają aczkolwiek nie raz ten ktoś pisał jakieś hejty czy życzył nawet w meczu z Polską repka kontuzji Leo...
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16981095#comment-16981161
0
A my zostaniemy z Balde, który nawet na ławe u Łysego się nie łapie i od 2 lat kopie się po czole...
0
@Criss18Barca dlatego nawet się cieszę że nie pojechaliśmy na ten mundial xd
3
I zostaniesz tam na całe życie.
0
@NeroTFP1 Błąd w komunikacji, dla mnie to tutaj jest sporo winy Bednarka.. To co on wtedy odwalił to ja nie mam pytań Wojtek w sumie też się nie popisał.
1
@CriminalFCB Jest jeszcze Olmo jako opcja o ile będzie zdrowy xd
0
@Danny Gaucho jestem trochę w szoku że nie ma tutaj Miro salto Klose. On też sporo bramek nastukał z Baśki.
4
@korn234 Akurat to, że wszyscy piłkarze przy Messim tak wyglądają to normalka.
0
@CriminalFCB Ferran
1
@Bogan Szkoda że nie broniłeś tak Eto, Czyli naszego chłopaka kiedy go cisnęli na notatniku od najgorszych, nie powiem jak go wyzywali z wiadomych przyczyn ale np wysyłali go na szubienicę...
2
@Maysterme No właśnie jest wychowankiem
0
@MesQueUnClub_87 Wiesz plucie na klub który cię wychował i mówienie jaki to nie jest wielki Real czyli nasz wróg pokazuje tylko z jakim typem mamy do czynienia..