Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy flick by z Kessiego wyciągnął to co najlepsze jak z Raphy.
0
@Herbert Wszystko przed nim xd swoją drogą Ancelotti to jest mem jeżeli chodzi o kadrę... Nie powołał Joao Pedro za to powołał jakiś Thiago cionków czy inne jakieś wynalazki i ten Neymar który jest już w zasadzie emerytem.. jeszcze ich gra fatalna na którą się ciężko patrzy..
15
Atmosferić niczym Peszko w Rosji.
1
To już wiadomo po co Gordon był potrzebny. Szkoda tylko, że też nie mamy 9 póki co poza Ferranem...
1
@FcPortoFan1999 Najlepsze jest to, że u nich to 3 albo nawet 4 sport narodowy a w Polsce pierwszy.
1
@Adran360 Na tym Werblu to gra Lars Ulrich?
1
@Filipem Dyktator z Madery..
1
@Sysia11 Są też na tej stronce ludzie, którzy mają kompleks w stosunku do Messiego jak widać... Ręce opadają aczkolwiek nie raz ten ktoś pisał jakieś hejty czy życzył nawet w meczu z Polską repka kontuzji Leo...
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16981095#comment-16981161
0
A my zostaniemy z Balde, który nawet na ławe u Łysego się nie łapie i od 2 lat kopie się po czole...
0
@Criss18Barca dlatego nawet się cieszę że nie pojechaliśmy na ten mundial xd
3
I zostaniesz tam na całe życie.
0
@NeroTFP1 Błąd w komunikacji, dla mnie to tutaj jest sporo winy Bednarka.. To co on wtedy odwalił to ja nie mam pytań Wojtek w sumie też się nie popisał.
1
@CriminalFCB Jest jeszcze Olmo jako opcja o ile będzie zdrowy xd
0
@Danny Gaucho jestem trochę w szoku że nie ma tutaj Miro salto Klose. On też sporo bramek nastukał z Baśki.
4
@korn234 Akurat to, że wszyscy piłkarze przy Messim tak wyglądają to normalka.
0
@CriminalFCB Ferran
1
@Bogan Szkoda że nie broniłeś tak Eto, Czyli naszego chłopaka kiedy go cisnęli na notatniku od najgorszych, nie powiem jak go wyzywali z wiadomych przyczyn ale np wysyłali go na szubienicę...
2
@Maysterme No właśnie jest wychowankiem
0
@MesQueUnClub_87 Wiesz plucie na klub który cię wychował i mówienie jaki to nie jest wielki Real czyli nasz wróg pokazuje tylko z jakim typem mamy do czynienia..
1
@DonCarletto A gdzie się wychował No chyba nie powiesz mi jeszcze że w Rakowie Częstochowa.. poza tym jak już odszedł z Barcy to wiele niepochlebnych rzeczy o niej mówił. Ja już swoją wersję wyjaśniłem i tyle w temacie
1
@Bogan Ja przynajmniej nie muszę szukać gównoburzy w internecie i dziwić się że ludzie mają pretensje do Cucurelli za to że poszedł do Realu mimo że jest naszym wychowankiem i wychwala teraz ich pod niebiosa a pod naszym adresem pluł wręcz. Gadał na przykład głupoty że u nas się bardziej liczy kasa niż dawanie szansy młodym A teraz jaki to wielki nie jest klub Real i jak to bardzo nie marzył żeby grać w nim..
1
@DonCarletto to co tutaj jest na Cucurelle to nic w porównaniu do tego jak na notatniku wyzywali Eto swego czasu. Tutaj sporo ludzi ma po prostu żal do niego o to że odszedł do wroga a tam cisnęli go krytycznie.
1
@Fog_W_1899 On chyba serio chciał wywołać shitstorm... No ale przecież to jest neutralny wielki kibic, który będzie bronił typa który pluł Nie dość że nasz klub to jeszcze odszedł do największego wroga mimo że się wychowywał u nas..
1
@DonCarletto Nie nazywam rzeczy po imieniu. Przecież u was też jechali po Eto na przykład równo, nawet gorzej czy po Lucho.
0
@MesQueUnClub_87 bo w Barcelonie grał Alba w prime to raz a dwa miał swoje braki. Dla mnie to obecnie jest bardziej Realowiec...
1
@Bogan a czyim ty jesteś kibicem? Lucho może i zdradził Real ale Lucho przeszedł do nas zresztą tak samo jak Eto, więc był naszym człowiekiem bardziej niż Realu, Cucu to obecnie bardziej Realowiec, który jest wychowankiem Barcy i pluł na nią, więc każdy kibic bardzo ma prawo do niego czuć do niego żal za to.
1
@DonCarletto Interpretacja jest tutaj jednoznaczna ale wiadomo Musiał coś powiedzieć bo w końcu teraz u was gra prawda?
1
@Bogan Przynajmniej nie bronie jakiś typów którzy wychowali się u nas w akademii i piłkarsko ukształtowali i plują nagle na klub, mówiąc o tym że marzyli ogrze w wielkich klubach jak Real i że w Barcy to tylko pieniądze się licza a nie dawanie szansy młodym...
1
@DonCarletto Zapytałeś "Gdzie Cucurella powiedział, że marzył o grze w Realu?"
Tutaj "Gdy jesteś dzieckiem, marzysz o grze w wielkich klubach, a Real Madryt jest jednym z nich."
"A nie jest jednym z nich xD?" Zadajesz pytanie o wielkość klubu a ja tutaj o tym, że marzył jak widać o grze w Realu, na resztę sam sobie odpowiedź.
1
@Bogan No tak dlatego najlepiej przejść do wroga na swój były klub, który cię piłkarsko ukształtował pluć.. już za sam fakt że w ogóle tego typa bronisz nie powinienem z tobą pisać