0

Ja myśle, że z Fabsa jeszcze nie wycisneliśmy wszystkiego, nie sprzedawałbym go, ktoś musi mu znaleść stałą pozycję na boisku

0

nareszcie jakaś rozsądna propozycja 40mln

0

Ale transfery.. normalnie wszyscy się boja

1

Laporte + Benatia mmmmm marzenie, Sprzedaż Pedro i Tello, kupić Reusa póki ma jeszcze tak niską klauzulę no i prawy obrońca i jakiś zmiennik dla Messiego

4

19 bramek w samej lidze ;/

0

wszystko chce zrobić sam

2

Deulofeu nie jest taki dobry... baaaaardzo słabe wykończenie ma ten chłopak. Lepiej niech zostanie w Evertonie jeszcze z rok

1

pierwsze to glupota go sprzedawac, a za taka banalną cene to jakieś nieporozumienie ...

2

Khedira 45 mln, Alexis 22... kpina

0

kiedy ostatnio widzieliscie dobry mecz Barcy?

1

o mistrzostwie decyduje stały fragment gry, czy to nie wygląda paskudnie?

0

Szczerze? nasi piłkarze dzisiaj chociaż był remis pokazaliże im zależy, to nie och wina, chociaż wiem że dzisiaj walczyli...

0

też tego nie wiem a tym bardziej za takie śmieszne pieniądze... Gdy za jakiegoś Khedirę dają 45... no w głowię się nie mieści

0

Dobra gra w obronie, nie ma klepania bez sensu.. to mi się podoba :)

2

Teraz kompletnie wszystko zależy od nas, Wygrana=Mistrzostwo, remis=wice, przegrana = 3 miejsce

0

To jest kpina... Nawet jesli to nie my dostaniemy ten puchar to mimo wszystko... Ktoś sobie planuje delegacje gdy konczy się sezon i z tego powodu triumfator ma otrzymac puchar dopiero w sierpniu?!?!?!?!

3

niestety, ale zgodzę się z Tobą

1



można się wzruszyć

0

Nikt nie ma tyle waleczności co Puyol on na boisku zostawiał serce... :)

0

... ciekawe ile jeszcze za te drewno zapłacimy

0

gdzie oglądasz, bo ja nie moge nic znalesc

0

Mozna bylo czasem zwatpic, ale to nadzieja umiera ostatnia, po MISTRZOSTWO!

2

Takie zakończenie smakowaloby nieziemsko. My mistrzowie, Real nawet bez vice:P

0

Wybacz ale jeśli Ciebie doprowadza zaangażowanie w nasz zespół Messiego do płaczu to Cię nie pociesze, bo przynajmniej więcej się interesuje niż Zubi

0

Leo zrobi więcej transferów niż nasz pierdzacy w fotel Zubi

0

Bo nasi dyrektorzy to między innymi Zubi który szuka h wie czego i nie umie robić transferow

8

Nagle Messi jest dla części kibiców tylko małym karlem który strzelił tylko 28 bramek w samej lidze mimo kontuzji i zaliczył tylko 10 asyst... Przecież taki człowiek nie ma nic do gadania w Barcelonie bo jest tylko zwykłym piłkarzem któremu nic nie zawdzięczamy.

0

A dlaczego ma mieć wszystko w du...ie i być obojętnym?

0

Nie wiem co macie do tego że poprosił o transfer Aquero.. po 1 byłby wzmocnieniem bardzo dużym po drugie, Messi też jest częścią tego klubu i to bardzo duża częścią, to nie jest niewolnik który nie ma nic do gadania, bo akurat Leo dużo zawdzięczamy...

4

Jan zwykle nasze ambicje to polsrodki I oszczedzanie... LE to nikt pewny... Znowu trener któremu "może coś wyjdzie"...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?