Croocers
Dołączył/a: październik 2011
9 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja myśle, że z Fabsa jeszcze nie wycisneliśmy wszystkiego, nie sprzedawałbym go, ktoś musi mu znaleść stałą pozycję na boisku
0
nareszcie jakaś rozsądna propozycja 40mln
0
Ale transfery.. normalnie wszyscy się boja
1
Laporte + Benatia mmmmm marzenie, Sprzedaż Pedro i Tello, kupić Reusa póki ma jeszcze tak niską klauzulę no i prawy obrońca i jakiś zmiennik dla Messiego
4
19 bramek w samej lidze ;/
0
wszystko chce zrobić sam
2
Deulofeu nie jest taki dobry... baaaaardzo słabe wykończenie ma ten chłopak. Lepiej niech zostanie w Evertonie jeszcze z rok
1
pierwsze to glupota go sprzedawac, a za taka banalną cene to jakieś nieporozumienie ...
2
Khedira 45 mln, Alexis 22... kpina
0
kiedy ostatnio widzieliscie dobry mecz Barcy?
1
o mistrzostwie decyduje stały fragment gry, czy to nie wygląda paskudnie?
0
Szczerze? nasi piłkarze dzisiaj chociaż był remis pokazaliże im zależy, to nie och wina, chociaż wiem że dzisiaj walczyli...
0
też tego nie wiem a tym bardziej za takie śmieszne pieniądze... Gdy za jakiegoś Khedirę dają 45... no w głowię się nie mieści
0
Dobra gra w obronie, nie ma klepania bez sensu.. to mi się podoba :)
2
Teraz kompletnie wszystko zależy od nas, Wygrana=Mistrzostwo, remis=wice, przegrana = 3 miejsce
0
To jest kpina... Nawet jesli to nie my dostaniemy ten puchar to mimo wszystko... Ktoś sobie planuje delegacje gdy konczy się sezon i z tego powodu triumfator ma otrzymac puchar dopiero w sierpniu?!?!?!?!
3
niestety, ale zgodzę się z Tobą
1
można się wzruszyć
0
Nikt nie ma tyle waleczności co Puyol on na boisku zostawiał serce... :)
0
... ciekawe ile jeszcze za te drewno zapłacimy
0
gdzie oglądasz, bo ja nie moge nic znalesc
0
Mozna bylo czasem zwatpic, ale to nadzieja umiera ostatnia, po MISTRZOSTWO!
2
Takie zakończenie smakowaloby nieziemsko. My mistrzowie, Real nawet bez vice:P
0
Wybacz ale jeśli Ciebie doprowadza zaangażowanie w nasz zespół Messiego do płaczu to Cię nie pociesze, bo przynajmniej więcej się interesuje niż Zubi
0
Leo zrobi więcej transferów niż nasz pierdzacy w fotel Zubi
0
Bo nasi dyrektorzy to między innymi Zubi który szuka h wie czego i nie umie robić transferow
8
Nagle Messi jest dla części kibiców tylko małym karlem który strzelił tylko 28 bramek w samej lidze mimo kontuzji i zaliczył tylko 10 asyst... Przecież taki człowiek nie ma nic do gadania w Barcelonie bo jest tylko zwykłym piłkarzem któremu nic nie zawdzięczamy.
0
A dlaczego ma mieć wszystko w du...ie i być obojętnym?
0
Nie wiem co macie do tego że poprosił o transfer Aquero.. po 1 byłby wzmocnieniem bardzo dużym po drugie, Messi też jest częścią tego klubu i to bardzo duża częścią, to nie jest niewolnik który nie ma nic do gadania, bo akurat Leo dużo zawdzięczamy...
4
Jan zwykle nasze ambicje to polsrodki I oszczedzanie... LE to nikt pewny... Znowu trener któremu "może coś wyjdzie"...