0


Kadra na TCS jednak Kubacki dzisiejszymi MP się załapał na wyjazd

3


Oficjalnie część austriacka bez kibiców co oznacza cały TCS bez kibiców

1

@MesQueUnClub96 bo mają tego samego właściciela co Lazio

0


Możliwe że TCS bez Kubackiego

2

@Deviler wpis został usunięty xD ciekawe czy ktoś mu kazał czy sam z siebie

2

Stoch jako jedyny z Polaków w kwali nie skakał w nowym kombinezonie ( ciekawe czy zmieni na konkurs) a z tych co skakali w nowych to tylko Wąsek jakaś poprawa więc teoria Doleżala się raczej nie sprawdza

0


Jednak jakieś wady w sprzęcie znaleźli oby się tylko nie skończyło DSQ gdyby za mocno naciągnęli przepisy

0

W wywiadzie Doleżal oraz asytent Maciusiak powiedzieli że przez noc będą usprawniać braki sprzętowe bo według nich te skoki nie są tak złe by dawały tak słabe metry i według nich nawet Stoch z takimi skokami powinien być wyżej niż 6 miejsce

0

Stoch mimo dobrego miejsca nie jest zadowolony ze skoków z wywiadu wynika że 1 skok spóźniony a w 2 odbił się za wcześnie więc są jeszcze rezerwy na progu

2

@Chaoss w tym roku jeszcze vs Sevilla będzie

4


Dembele znowu podpadł xD

0


Żyła najgorszy wynik od prawie 14 lat

0


Titise przejęło tylko 2 konkursy z Sapporo i już oficjalnie Zakopane nie będzie się ubiegać o ten 3 konkurs szkoda że PZN wciskał Wisłę a Zakopanego czy Szczyrku nie chcą

0


Mohammed Ben Sulayem nowym prezesem FIA

5

@Odcinkowy Kuba Rarytas i Salomon Baba

8


I to jest dobre zastępstwo może inna z polskich skoczni by miała szansę ale Wisła w ogóle nie jest atrakcyjna do oglądania

0


Czyżby zmiana selekcjonera?

0

@Geble No właśnie o to chodzi że taki Romero mógł to wcześniej napisać że nie ma tematu bo jego koledzy po fachu kręcili temat

5


Kręcili temat Cabrala a nagle nie ma tematu xD

4


PZN zgłosił Wisłę do zastąpienia Sapporo decyzja jeszcze w tym tygodniu

17


Zgadzacie się ?

0

@Xxxbarca4ever Wylosowali ich do meczu w 1/8 a grali razem w grupie

0

@Cwaniak4 Paradoksalnie ten remis przybliżył do top 4 bo RSS i Atletico przegrali

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1


No to go czeka ciężka rozmowa z Żyłą bo on tę technikę sam wymyślił i jakoś nie za bardzo widzi w niej problem

5

@MesQueUnClub96
Jeszcze w temacie farta dla Graneruda ciekawe czy ten wynik będzie miarodajny czy jak braknie farta to znowu poza 10 jak we wczorajszych kwalach i słabe skoki jak w ostatnich 2 tygodniach

0

Oświadczenie Jakuba Świerczoka o stosowaniu przez niego dopingu : Oświadczam, iż nigdy nie stosowałem jakichkolwiek niedozwolonych środków dopingujących. W trakcie mojej kariery wielokrotnie byłem poddawany kontrolom antydopingowym (w tym w trakcie EURO 2020 w czerwcu 2021 roku) i wszystkie dotychczasowe kontrole kończyły się wynikiem negatywnym. Jednocześnie deklaruję chęć pełnej współpracy ze stosownymi organami antydopingowymi i podejmę wszelkie możliwe kroki w celu wyjaśnienia niniejszej sprawy.

0


Oficjalnie znów bez Sapporo w tym sezonie warto dodać że miało się tam odbyć nie 2 a wyjątkowo 3 konkursy ciekawe czy znowu Zakopane włączy się o zastąpienie jak w tamtym sezonie

19


Dalsza część o skreśleniu Desta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?