Cule1234
Dołączył/a: marzec 2021
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dzisiaj oficjalnie podano listę uczestników MŚ 2022 w siatkę , Katar jest na tej imprezie 1 raz w swojej historii , losowanie grup odbędzie się już w przyszłym tygodniu a dokładniej 30 września
0
@VegetaPolska poziom raczej podobny ale media też podkreślają że decydujące może być kontrowersyjne rozstanie z Zaksą i nawet jeśli weźmie udział w konkursie na selekcjonera to to jednak większość głosujących wybierze kogo innego
1
@MesQueUnClub96 no zobaczymy jak będzie ale pewnie któryś z Włochów albo Grbić bo tylko oni są wymieniani
1
@MesQueUnClub96 Perugia , Halbank Ankara , Jastrzębski Węgiel obecnie Piacenza
1
Lorenzo Bernardi jest faworytem na nowego selekcjonera siatkarzy dopóki nie pojawiła się opcja zatrudnienia go faworytem był Nikola Grbić ( via Przegląd Sportowy)
3
Ciekawe czy na Levante kogoś znajdą bo po Cadiz zostanie 2 dni do meczu
1
Ciekawe kim są te 2 pozostałe osoby
0
@Rewolucja123 media podawały ostatnio że Garcia Pimienta mimo zwolnienia z Barcy B przyjąłby ofertę przejęcia pierwszego zespołu ale raczej małe szanse by chodziło o niego
4
Ciekawe czy jak wygra z Cadiz to zostanie na kolejny mecz czy faktycznie klamka zapadła i wynik nie ma znaczenia
24
Co sądzicie ?
0
To była celowe zagranie na zwolnienie Koemana :D
2
Oficjalnie Vital Heynen będzie ubiegał się o posadę selekcjonera reprezentacji Polski kobiet
4
Dobrze ,że ma trenera na wysokim poziomie xD
1
@michal26 ale ich Tonček Štern wykończył zagrywką :D
0
Ignaczak : warto zapytać zawodników z kim chcieliby dalej współpracować by nie powtórzyła się sytuacja z Danielem Castellani gdzie my jako zawodnicy chcieliśmy jego pozostania a związek podjął inną decyzję
0
@FCBR4N że ten człowiek pokazuje swoimi wypowiedziami brak klasy i niech się zastanowi co pieprzy
1
Kubiak w TVP zezłomował Boska xD
0
@Coutinho007 do Dynama może nie dotrwać bo porażka z Benficą może być kluczowa dla jego przyszłości ,chyba że wtopi z Granadą i Cadiz to może nawet do Benfici nie dotrwać
1
@VegetaPolska też ciekawe ile nam przyjdzie poczekać na ogłoszenie zwycięzcy konkursu bo np. De Giorgi został zwolniony 20 września 2017 a Heynen wybrany 7 lutego 2018 więc trochę czasu minęło
0
@VegetaPolska Media z Włoch podają ,że Gardini z Jastrzębskiego Węgla ma wystartować w konkursie i na chwilę obecną oprócz tych dwóch co wymieniłeś to pojawia się tylko on
1
@VegetaPolska tego nie wiem ale Świderski już w wywiadzie nie ukrywał ,że chce go sprowadzić do kadry pewnie inni kandydaci mają inne opcje ale z tego co się słyszy to Świderski ma być faworytem do zwycięstwa
0
@VegetaPolska Jak Świderski wygra wybory na prezesa PZPS to jestem przekonany że nowym selekcjonerem zostanie Grbić
1
Były selekcjoner reprezentacji Polski w siatkówce Waldemar Wspaniały : Jestem konsekwentny w opinii na temat trenera. Od kilku lat uważam, że czas na polskiego selekcjonera. Czy to będzie Michał Winiarski, czy ktoś inny to pozostaje czekać. (via TVP Sport)
22
Czyżby w pierwszej 11 bez Roberto ?
0
@Vebrol jak np. przyjdzie Grbić to pewnie będzie chciał odzyskać wersję Śliwki z Zaksy
1
@michal26 tak jak Kurek powiedział gdyby nie mental Kubiaka to mecz by się dużo wcześniej zakończył bo to po jego spięciu z Urnautem uciekliśmy na 4 punkty w 4 secie
1
Wracając do meczu ze Słowenią to powtórzyła się sytuacja z meczu przeciwko Francji na IO mianowicie była to zmiana rozgrywającego u naszych rywali obaj zmienieni rozgrywający czyli na IO Toniutti oraz dzisiaj Vincić nie stwarzali ani zagrożenia zagrywką ani również ich rozegranie nie było zaskoczeniem dla naszych i łatwo radzili sobie w bloku , podczas IO wszedł Brizard i odrzucał nas od siatki swoją zagrywką oraz dokładał od siebie w bloku a dzisiaj gdy na rozegraniu pojawił się Ropret to również posyłał ciężkie zagrywki i nasz blok nie czytał aż tak jego rozgrania
40
Pewnie pił wino jak zwykle
0
Umtiti chyba znowu jakieś problemy
1
@socha w ogóle co ten Puchacz się miesza w te sprawy lepiej niech się grą zajmie bo na dziurę wczoraj 1:3 od Slavii w Conference dostali