0

Jest już decyzja w sprawie Pereza i Leclerca więc możliwe że za chwilę będzie Verstappen i Hamilton bo Perez i Leclerc zostali wezwani na 21:10

1

Verstappen i Hamilton wezwani do sędziów za incydent z 37. okrążenia. Przesłuchanie obu kierowców rozpocznie się o 21.40 czasu polskiego.

5


Wracają legendarne już treningi w Ramsau

9


Jak widać zdania podzielone gość który siedzi przy tym sporcie ma inne niż większość la bamby :D

0

@cules100pro dzisiaj podała informację ,że podjęła decyzję o zakończeniu współpracy

2


Były trener Radwańskiej ma zostać trenerem tymczasowym Świątek

2


Świątek zmienia trenera

11


Dla Koemana i Bartomeu zbyt słaby na Barcę xD

93


Coś dla Borka i Bońka :D

0


Według trenera warunki

0


Wisła bez Koybayashiego

0


Jeszcze walczy o dopuszczenie ale pewnie nic z tego nie będzie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0


Dodatkowe treningi w Falun a nie było to przewidziane jeszcze przed wylotem do Tagiłu czyli mimo mówienia że trzeba zachować spokój to sami widzą że jest słabo

5


Jest to coraz bardziej realny scenariusz bo Murańka dziś już z gorączką więc cała reszta może wyjść pozytywna

0

Verstappen został wezwany do sędziów ws. rzekomego nieprzestrzegania podwójnych żółtych flag w sesji Q3.

4


1 trening taktyczny a już zrobili więcej niż z Koeamanem

3

@Piernik muszą się spełnić 2 warianty żeby być rozstawionym pierwszy to 0 pkt Walii w meczu z Belgią a drugi to 1 pkt lub 0 Turcji w meczu z Czarnogórą

0

@agrad0 były gracz Piasta

0

@draxidox to Badia mówi

6


Pewnie wolał Roberto :D

7


Kolejne czystki

9


Xavi wprowadza swoje zasady

73


Ciekawa propozycja :D

2


Emery ma opuścić Villarreal i przejść do Newcastle debiut ma się odbyć już w tę sobotę z Brighton

25


Czyli nie ma się co spodziewać jakiegoś mocnego wywiadu w najbliższym czasie :D

0


Nw czy ktoś tu o tym pisał ale Legia wkracza na drogę sądową z Kowalem xDD

7


Ara radio od Fonta to pewnie akurat w temacie Xaviego dobre info :D

1

Prezes Perugii na temat możliwego objęcia posady selekcjonera reprezentacji Polski siatkarzy przez Nikolę Grbicia : To kwestia, o której dyskutowaliśmy z nim i dyrektorem sportowym. Przedstawiłem mu sprawę jasno: twierdzę, że walka w Serie A i Lidze Mistrzów jest zbyt wymagająca, żeby prowadzić jednocześnie Perugię i reprezentację Polski w tym samym czasie i skutecznie. Jestem tego pewny. ( via Sport.pl)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?