Cule1234
Dołączył/a: marzec 2021
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gogonatra Perez bez kary a info na tej stronie https://www.fia.com/documents/season/season-2021-1108/championships/fia-formula-one-world-championship-14
0
Jest już decyzja w sprawie Pereza i Leclerca więc możliwe że za chwilę będzie Verstappen i Hamilton bo Perez i Leclerc zostali wezwani na 21:10
1
Verstappen i Hamilton wezwani do sędziów za incydent z 37. okrążenia. Przesłuchanie obu kierowców rozpocznie się o 21.40 czasu polskiego.
5
Wracają legendarne już treningi w Ramsau
9
Jak widać zdania podzielone gość który siedzi przy tym sporcie ma inne niż większość la bamby :D
0
@cules100pro dzisiaj podała informację ,że podjęła decyzję o zakończeniu współpracy
2
Były trener Radwańskiej ma zostać trenerem tymczasowym Świątek
2
Świątek zmienia trenera
11
Dla Koemana i Bartomeu zbyt słaby na Barcę xD
93
Coś dla Borka i Bońka :D
0
Według trenera warunki
0
Wisła bez Koybayashiego
0
Jeszcze walczy o dopuszczenie ale pewnie nic z tego nie będzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dodatkowe treningi w Falun a nie było to przewidziane jeszcze przed wylotem do Tagiłu czyli mimo mówienia że trzeba zachować spokój to sami widzą że jest słabo
5
Jest to coraz bardziej realny scenariusz bo Murańka dziś już z gorączką więc cała reszta może wyjść pozytywna
0
Verstappen został wezwany do sędziów ws. rzekomego nieprzestrzegania podwójnych żółtych flag w sesji Q3.
4
1 trening taktyczny a już zrobili więcej niż z Koeamanem
3
@Piernik muszą się spełnić 2 warianty żeby być rozstawionym pierwszy to 0 pkt Walii w meczu z Belgią a drugi to 1 pkt lub 0 Turcji w meczu z Czarnogórą
0
@agrad0 były gracz Piasta
0
@draxidox to Badia mówi
6
Pewnie wolał Roberto :D
7
Kolejne czystki
9
Xavi wprowadza swoje zasady
73
Ciekawa propozycja :D
2
Emery ma opuścić Villarreal i przejść do Newcastle debiut ma się odbyć już w tę sobotę z Brighton
25
Czyli nie ma się co spodziewać jakiegoś mocnego wywiadu w najbliższym czasie :D
0
Nw czy ktoś tu o tym pisał ale Legia wkracza na drogę sądową z Kowalem xDD
7
Ara radio od Fonta to pewnie akurat w temacie Xaviego dobre info :D
1
Prezes Perugii na temat możliwego objęcia posady selekcjonera reprezentacji Polski siatkarzy przez Nikolę Grbicia : To kwestia, o której dyskutowaliśmy z nim i dyrektorem sportowym. Przedstawiłem mu sprawę jasno: twierdzę, że walka w Serie A i Lidze Mistrzów jest zbyt wymagająca, żeby prowadzić jednocześnie Perugię i reprezentację Polski w tym samym czasie i skutecznie. Jestem tego pewny. ( via Sport.pl)