2

@Vebrol to nie jest powiązane z Premier League bo to info od Romero a o Premier League info dawał Jose Alavarez Haya

2

@JohnnyBarca i jeszcze Juve vs Porto

0

@Emhyr Jeszcze do tego wpis agencji Koemana który został usunięty

0

@Emhyr Dokładnie już za daleko to zaszło żeby został a jeśli zostanie to kolejny sezon będzie klapą bo jest zbyt duży kwas

1

@Pilka_jest_okragla Zresztą zmiana to powinien być już priorytet bo wydaje się , że to zaszło już za daleko by teraz Koeman został

1

@Kettger Możliwe że Conte za kilka dni będzie wolny

0

@Pablit Najpewniej za kilka dni Conte będzie

0

@Pilka_jest_okragla I jeszcze razem z nim przychodzi agent a to pewnie po to żeby negocjować co do zapłaty reszty kontraktu w innym wypadku raczej nie jest tam potrzebny

0

@kamilop Agent może być wskazówką że zostanie zwolniony bo pewnie będą negocjować co do zapłaty reszty kontraktu

0

@FcBforever221 Jeśli Atalanta w ogóle będzie chciała to wygrać bo grają mecz o nic

0

@kkbarca Shenzhen FC to jego 3 klub wcześniejsze to Chongqing Liangjiang Athletic oraz Maccabi Tel Aviv

0

@KORTIS jeszcze Allegri i Leow

0

@malicinho jeśli bez DNA to Allegri do
wzięcia :D

21

@ptrx Przegrać nie ale zremisować tak

0

@Katalończyk 99 Grające tam kluby po prostu nie będą grały w LM i możliwe że w ligach krajowych jeśli UEFA podtrzyma stanowisko

2

@Mr8lack z komunikatu UEFA LM zostaje i kluby z Superligi w niej nie grają

1

@SuperPatsonFCB nie będzie nawet tych 38 kolejek w Hiszpanii bo UEFA da wszystkim bana na ligii

1

@szymonex10 obecnie wypożyczony do Southampton

0

@kamiVeB Dzięki temu może przynajmniej zagrają coś z Realem bo gdyby strata była większa a z top 4 wiadomo że nie wylecą to wtedy mogliby zagrać na pół gwizdka

0

@Rewolucja123 Chyba Valverde a nie Asensio

0

Co sądzicie o Valverde zamiast Asensio ?

1

@arraco Mendy zagra

0

@BarcaInfo Trochę podobna sytuacja do tej z Tuchelem w PSG tam też był konflikt z Leonardo o ile się nie mylę

0

@Trepyveb w półfinale mają Chelsea lub Porto

1

@Witekk10 Najlepsze jest to że on przeprosił za to i powiedział że więcej nie będzie komentował ich meczów haahaha

0

@MaziFCB Nawet nw kto tam za Barcą jest :D

1

@MaziFCB Akurat dziś nie ma się co dziwić bo Gazda to fan Realu

0

@kkbarca Najpierw to Valladolid ograć i bez kartki dla Messiego i De Jonga :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@SemiYT Jego w ogóle nigdzie nie ma bo według planu miał komentować mecz z Andorą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?