Cule1234
Dołączył/a: marzec 2021
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Vebrol to nie jest powiązane z Premier League bo to info od Romero a o Premier League info dawał Jose Alavarez Haya
2
@JohnnyBarca i jeszcze Juve vs Porto
0
@Emhyr Jeszcze do tego wpis agencji Koemana który został usunięty
0
@Emhyr Dokładnie już za daleko to zaszło żeby został a jeśli zostanie to kolejny sezon będzie klapą bo jest zbyt duży kwas
1
@Pilka_jest_okragla Zresztą zmiana to powinien być już priorytet bo wydaje się , że to zaszło już za daleko by teraz Koeman został
1
@Kettger Możliwe że Conte za kilka dni będzie wolny
0
@Pablit Najpewniej za kilka dni Conte będzie
0
@Pilka_jest_okragla I jeszcze razem z nim przychodzi agent a to pewnie po to żeby negocjować co do zapłaty reszty kontraktu w innym wypadku raczej nie jest tam potrzebny
0
@kamilop Agent może być wskazówką że zostanie zwolniony bo pewnie będą negocjować co do zapłaty reszty kontraktu
0
@FcBforever221 Jeśli Atalanta w ogóle będzie chciała to wygrać bo grają mecz o nic
0
@kkbarca Shenzhen FC to jego 3 klub wcześniejsze to Chongqing Liangjiang Athletic oraz Maccabi Tel Aviv
0
@KORTIS jeszcze Allegri i Leow
0
@malicinho jeśli bez DNA to Allegri do
wzięcia :D
21
@ptrx Przegrać nie ale zremisować tak
0
@Katalończyk 99 Grające tam kluby po prostu nie będą grały w LM i możliwe że w ligach krajowych jeśli UEFA podtrzyma stanowisko
2
@Mr8lack z komunikatu UEFA LM zostaje i kluby z Superligi w niej nie grają
1
@SuperPatsonFCB nie będzie nawet tych 38 kolejek w Hiszpanii bo UEFA da wszystkim bana na ligii
1
@szymonex10 obecnie wypożyczony do Southampton
0
@kamiVeB Dzięki temu może przynajmniej zagrają coś z Realem bo gdyby strata była większa a z top 4 wiadomo że nie wylecą to wtedy mogliby zagrać na pół gwizdka
0
@Rewolucja123 Chyba Valverde a nie Asensio
0
Co sądzicie o Valverde zamiast Asensio ?
1
@arraco Mendy zagra
0
@BarcaInfo Trochę podobna sytuacja do tej z Tuchelem w PSG tam też był konflikt z Leonardo o ile się nie mylę
0
@Trepyveb w półfinale mają Chelsea lub Porto
1
@Witekk10 Najlepsze jest to że on przeprosił za to i powiedział że więcej nie będzie komentował ich meczów haahaha
0
@MaziFCB Nawet nw kto tam za Barcą jest :D
1
@MaziFCB Akurat dziś nie ma się co dziwić bo Gazda to fan Realu
0
@kkbarca Najpierw to Valladolid ograć i bez kartki dla Messiego i De Jonga :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@SemiYT Jego w ogóle nigdzie nie ma bo według planu miał komentować mecz z Andorą