0

@Encore Według Bońka aż za bardzo zadowolony xD

1


Co na to powiecie ?

0

@LS Pewnie bez wygranej LM Pochettino wyleci xD

1

Ciekawostka dla fanów siatkówki Slobodan Kovač nowym trenerem Skry Bełchatów

1

@MesQueUnClub96 Oby do 6 razy sztuka w ćwierćfinale :D

1

Kurek dzisiejszym wpisem na IG dał do zrozumienia ,że nie zamierza kończyć kariery w kadrze uważacie ,że zostanie nowym kapitanem ? Bo zanosi się na to ,że Kubiak jednak po tym roku zakończy przygodę w kadrze

4

Francja powrót z 19:22 do 25:23 i 1:0 w setach

1

@MesQueUnClub96 3 metry krócej niż w eliminacjach ciekawe czy powodem presja ,że ma szansę na pierwszy swój medal czy jakaś drobna kontuzja o której nikt nie mówił bo przed IO wszyscy mówili ,że TOP 1 w oszczepie raczej zaklepane

1

@MesQueUnClub96 Znaczy ja też jestem za pozostaniem Heynena to była bardziej opinia na temat słów ,które wypowiedział prezes PZPS

1

@MesQueUnClub96 Nie wiem czy się ze mną zgodzisz ale moim zdaniem to drużyna powinna podjąć decyzję po ME czy się to wypaliło czy nie a prezes którego za chwilę może nie być bo są wybory w PZPS

1

Jak podaje La Gazetta dello Sport Andrea Anastasi jest głównym faworytem do zastąpienia Vitala Heynena ( via Polsat Sport) Jakie macie zdanie na ten temat ?
@Encore @MesQueUnClub96 .

4

@Uukasz_93 Nawet Boniek popiera to co napisałeś

1

@zadafcb dokładnie już tylko 1 medal od wyrównania wyniku z Rio

1

@GeneralXavi

później w prawdzie siatki też o tym mówili

0

@Criss18Barca Też będzie zmiana warty w innych krajach Brazylia wymieni prawie cały skład po tych IO pewnie

3

@HighestInTheRoom tytuł o ile dobrze pamiętam Świąteczna ballada o problemach sąsiada :D

0

@Vebrol z Włochami próbował ale Kurek do niego powiedział zamknij się więc gracze jak widać tego nie pochwalają jak kiedyś

0

@Sulimo w wywiadzie powiedział ,że dopóki będą powołania to kariery nie skończy a wiadomo ,że powołania będą bo dwóch lepszych od niego obecnie nie ma

0

@Encore uważasz ,że pełna 12 z Tokio +2 weźmie na nich udział czy jednak będzie więcej zmian?

1

@Encore te gość przez całe IO wstawił 1 komentarz o siatkarzach i to taki ,że dzisiaj 0:3 więc o tym sporcie nie ma pewnie żadnego pojęcia

8

@Uukasz_93 Dobra skończ już bo 3 raz o tym samym napisałeś

0

@Michael24 Kadra też była nastawiona na grę o 9 miejscowego czasu więc mogli zostawić według pierwotnego planu

3

Polska vs Francja o 14:30 jednak



3

@Encore



0

w naszej drabince dolosowana została para Włochy vs Argentyna

0

W amerykańskich mediach pojawią się informacje ,że Anderson , Holt , Smith, Muagututia oraz bracia Shoji kończą karierę w kadrze

0

@aldewir Losowanie jest może być mecz Argentyna vs Japonia

1

Argentyna następny mecz z Włochami lub Japonią z taką grą duże szanse na półfinał

2

@Homeopata8989 musi tak zostać wylosowana

0

@Encore Najlepiej Japonia vs Argentyna i dolosowani do naszej części drabinki ale wiadomo najpierw trzeba pokonać Francję :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?