0

@aldewir Losowanie jest może być mecz Argentyna vs Japonia

1

Argentyna następny mecz z Włochami lub Japonią z taką grą duże szanse na półfinał

2

@Homeopata8989 musi tak zostać wylosowana

0

@Encore Najlepiej Japonia vs Argentyna i dolosowani do naszej części drabinki ale wiadomo najpierw trzeba pokonać Francję :D

0

Według was jeśli Francja jutro przegra z Brazylią 0:3 lub 1:3 to Argentyna i USA ułożą się na wynik 3:2 dl Argentyny czy jednak obie ekipy będą grały o wygraną za 3 punkty by nie skończyć na 4 miejscu w grupie

1

@AmigoBlancos ostatnio nawet Małecki w wywiadzie mówił ,że na treningach była beka z poprawności językowej Smudy xD

0

@msmsms trening przed ćwierćfinałem będziesz miał bo jak wygrają z Kanadą to ćwierćfinał również o 2 :D

0

@Jonyx Zgadza się o 14:35

0

0

@Gieswu tego nie wiem bo 2 i 3 miejsca w grupie będzie miało losowaną drabinkę ale jedyne dostępne godziny to 6:00 i 14:00 więc dla kibiców z Polski różnica spora :D

1

@Gieswuz tego co dzisiaj mówił Fabian Drzyzga w wywiadzie jeśli będzie wygrana z Kanadą to wiadomo ,że gramy ćwierćfinał o 2 w nocy z poniedziałku na wtorek

0

Co sądzicie o anulowaniu dyskwalifikacji sztafety mieszanej USA 4x 400m i czy waszym zdaniem inny kraj również by został przywrócony do rywalizacji?

0

@michal26 Nie mogą bo jak Francja wygra z Brazylią to oni mają 2 miejsce

0

@priest9999 Mecze bezpośrednie są na 5 miejscu w klasyfikacji najpierw liczy się stosunek setów i małe punkty

1

@Norkusik Tak Francja będzie miała awans jeśli to wygra

1

@MesQueUnClub96 to samo w naszej grupie Włochy z nami 0:3 a dziś 3:1 z Iranem ,który nas pokonał

0

Włochy vs Iran 3:1w siatkę i w niedzielę mecz Iran vs Japonia o wyjście z grupy jak typujecie wynik tego spotkania ?

0

Aregntyna wyciąga mecz z Tunezją z 0:2 na 3:2 i Francja teraz pod ścianą musi wygrać z Rosją lub Brazylią by wyjść z grupy

4

@osa91 odnośnie kiwek to nie jest pierwsza taka kontrowersyjna sytuacja na MŚ 2018 grupa w Warnie miała inne zasady od tej w Turynie a w final six przyjęto za ostateczne zasady z Turynu xD

0

@Pawelec7 pewnie zamiast Francji wyjdzie Argentyna

0

@Fabik87 w sumie Brazylia kosmiczna forma w LN a tu duży zjazd

1

@Norkusik USA to chyba przez słabość Francji taki mecz bo Rosja ich szybko zweryfikowała

0

@Encore Ostatni raz to chyba w 2012 na IO i na ME 2013 taka forma u nich :D

3

Włochy vs Japonia 3:1 i Polacy zostają liderem grupy

6

@degor102 4 runda Ligi Europy

2

@BombowiecKrawczyk na LM nawet nie liczyli przed sezonem więc Liga Konferencji to dla nich sukces ale jeszcze szansa na LE :D

1

@PatrychoO Może dlatego żeby liga dostała punkty za ich awans ?

0

@Nazio87 To akurat było pewne ,że będzie bez medalu

0

@Nazio87 Raczej młot mężczyzn to pewniak bo Fajdek z Nowickim ciągle top 2

0

@VegetaPolska 2 lata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?