Cule1234
Dołączył/a: marzec 2021
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@aldewir Losowanie jest może być mecz Argentyna vs Japonia
1
Argentyna następny mecz z Włochami lub Japonią z taką grą duże szanse na półfinał
2
@Homeopata8989 musi tak zostać wylosowana
0
@Encore Najlepiej Japonia vs Argentyna i dolosowani do naszej części drabinki ale wiadomo najpierw trzeba pokonać Francję :D
0
Według was jeśli Francja jutro przegra z Brazylią 0:3 lub 1:3 to Argentyna i USA ułożą się na wynik 3:2 dl Argentyny czy jednak obie ekipy będą grały o wygraną za 3 punkty by nie skończyć na 4 miejscu w grupie
1
@AmigoBlancos ostatnio nawet Małecki w wywiadzie mówił ,że na treningach była beka z poprawności językowej Smudy xD
0
@msmsms trening przed ćwierćfinałem będziesz miał bo jak wygrają z Kanadą to ćwierćfinał również o 2 :D
0
@Jonyx Zgadza się o 14:35
0
@Rust_Cohle 155
0
@Gieswu tego nie wiem bo 2 i 3 miejsca w grupie będzie miało losowaną drabinkę ale jedyne dostępne godziny to 6:00 i 14:00 więc dla kibiców z Polski różnica spora :D
1
@Gieswuz tego co dzisiaj mówił Fabian Drzyzga w wywiadzie jeśli będzie wygrana z Kanadą to wiadomo ,że gramy ćwierćfinał o 2 w nocy z poniedziałku na wtorek
0
Co sądzicie o anulowaniu dyskwalifikacji sztafety mieszanej USA 4x 400m i czy waszym zdaniem inny kraj również by został przywrócony do rywalizacji?
0
@michal26 Nie mogą bo jak Francja wygra z Brazylią to oni mają 2 miejsce
0
@priest9999 Mecze bezpośrednie są na 5 miejscu w klasyfikacji najpierw liczy się stosunek setów i małe punkty
1
@Norkusik Tak Francja będzie miała awans jeśli to wygra
1
@MesQueUnClub96 to samo w naszej grupie Włochy z nami 0:3 a dziś 3:1 z Iranem ,który nas pokonał
0
Włochy vs Iran 3:1w siatkę i w niedzielę mecz Iran vs Japonia o wyjście z grupy jak typujecie wynik tego spotkania ?
0
Aregntyna wyciąga mecz z Tunezją z 0:2 na 3:2 i Francja teraz pod ścianą musi wygrać z Rosją lub Brazylią by wyjść z grupy
4
@osa91 odnośnie kiwek to nie jest pierwsza taka kontrowersyjna sytuacja na MŚ 2018 grupa w Warnie miała inne zasady od tej w Turynie a w final six przyjęto za ostateczne zasady z Turynu xD
0
@Pawelec7 pewnie zamiast Francji wyjdzie Argentyna
0
@Fabik87 w sumie Brazylia kosmiczna forma w LN a tu duży zjazd
1
@Norkusik USA to chyba przez słabość Francji taki mecz bo Rosja ich szybko zweryfikowała
0
@Encore Ostatni raz to chyba w 2012 na IO i na ME 2013 taka forma u nich :D
3
Włochy vs Japonia 3:1 i Polacy zostają liderem grupy
6
@degor102 4 runda Ligi Europy
2
@BombowiecKrawczyk na LM nawet nie liczyli przed sezonem więc Liga Konferencji to dla nich sukces ale jeszcze szansa na LE :D
1
@PatrychoO Może dlatego żeby liga dostała punkty za ich awans ?
0
@Nazio87 To akurat było pewne ,że będzie bez medalu
0
@Nazio87 Raczej młot mężczyzn to pewniak bo Fajdek z Nowickim ciągle top 2
0
@VegetaPolska 2 lata