Cule1234
Dołączył/a: marzec 2021
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kakusus jak przegramy minimum 2 bramkami a w meczu Meksyku z Arabią nie będzie remisu to wylatujemy
0
@Herato Nie , wystarczy że wygrają z nami 2 bramkami
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Thoms94 Wysoka wygrana Argentyny dzisiaj , niska wygrana Meksyku z Arabią, niska porażka Polski z Argentyną
1
@macio_944 Dodatkowo jeśli Argentyna wygra wysoko powiedzmy 3-0 to Meksyk musi do nas odrobić różnicę 5 bramek wtedy przy ich wygranej z Arabią ( nie wierzę że wygrają jakoś wysoko) starczy nam niska porażka z Argentyną.
2
Wystarczy się dobrze ustawić do pomiaru i dyskwalifikacji nie ma Granerudowi w 2 serii się nie udało na szczęście Piotrowi tak. Wszyscy są na limicie bo to kolejny konkurs w którym DSQ dostaje ktoś z czołówki co się w tamtym sezonie praktycznie nie zdarzało.
@MesQueUnClub96 @VegetaPolska @Deviler
0
@Emhyr To jest potwierdzenie tego to co już ktoś kiedyś podawał że Xavi nie chce zostawić samego Nevesa (wszystko wskazuje na to że jest faworytem bo nie trzeba płacić od razu całej kowty)
1
@Barca1992 Wtedy decyduje Fair Play w którym na ten moment lepsza jest Holandia 1 żółta kartka a Ekwador ma ich 3
1
@AFA90 Czekają na spoiler czy się czerwona kropka pojawi :P
0
@A4ron Absorbowanie bramkarza no ale i tak nie miał szans tego obronić bo poszedł w 2 stronę
0
Odpowiedź na dzisiejsze słowa Michniewicza odnośnie manipulacji w mediach
1
Wyjściowa 11 Brazylii
1
@Deviler Zniszczoł raz najlepszy i od razu dzień wolny co też może nie być dobre. W przypadku takich zawodników na jednym dniu często się dobre skakanie kończy o ile w ogóle oddali dobre skoki xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Dopiero co mówili że to nie ich reprezentacja a teraz rozczarowaniem będzie brak mistrzostwa xD
14
Tutaj był większy entuzjazm niż w Chiringuito xD
6
Jaka wasza opinia?
1
@Deviler Zobaczymy czy dalej będzie panować takie zadowolenie jeśli się okaże że przegramy bilansem bramek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@prucnalkam Słabo zapoznany z karierą Martino w Argentynie bo powiedział że się odbił od tej reprezentacji a przecież 2 razy z rzędu finał Copa America , średnia punktów 2.21 do tego odszedł sam przez to co się odwalało w tamtejszym związku xD
3
@barcakamil Pełka tłumaczył że zmiana bramkarza nie wchodzi w pulę tych 5 zmian bo było podejrzenie wstrząśnienia mózgu
1
@AmigoBlancos Jacek Laskowski i Robert Podoliński
1
@Deviler O 15:45
0
Jeśli Katar dzisiaj przegra będą pierwszą drużyną w historii która jako gospodarz przegrała swój mecz otwarcia na MŚ.
5
Info dla fanów CS -Dust II +Anubis w puli map na następnego majora
@HighestInTheRoom @Rewolucja123
6
Bellerin na temat MŚ
4
@PatrychoO Mi po każdej wygranej nalicza tam porażkę xD dobrze że to nie ma znaczenia i liczą się punkty
3
Mane jednak nie zagra na MŚ
2
Meta na lenghty po nowym updacie dobiegła końca
@PatrychoO @Kgorecki2500
7
Arnau Martinez się wpisuje w te kryteria