0

@Transu96 Chłopak z ulicy on jest wychowany przez takie grono osób o którym nie mamy zielonego pojęcia ahahahahahaha

2


Cadiz szybki out z pucharu

1

@HighestInTheRoom Chyba trochę obsrane pory jak wychodzili i nagle zaczęli na nich gwizdać to już było widać po np jabbim że jest przestraszony

1

@HighestInTheRoom Jeszcze teses tyle czasu na zdobycie fraga na dropie bo saffee pierwszy strzał zmissował xD

2


Karny dla Korony xD. Ostatecznie został on przestrzelony

0


Kacper Tobiasz

3

@Emhyr Przez fanów Chelsea i kilku osób związanych z piłką też uważany za top 2 niewypał po Sterlingu

0


Co sądzicie o takim składzie na pierwszy mecz?

0


Neymar z przekazem do S1mpla

1

@HighestInTheRoom Teraz to dopiero będą pretensje xD

4



de Jong i Araujo z kartą Path to Glory
@Kgorecki2500 @PatrychoO

30


Daro vs Footroll xD

1

@Emhyr Możliwe że przez to że dałeś samo XDDDDDD też taki kiedyś miałem i usunięte a nie było nic złego tylko zwykła wypowiedź

7


Christensen dostanie WC Star

10


Planowane odwołanie

4


Z reprezentacji Anglii to Mount ma dostać WC Star , jakie macie typy na to kto dostanie z Polski?
@Kgorecki2500 @PatrychoO

8


Gomez i Acuña nie zostali powołani na mecz z Sociedad by mogli dołączyć już do reprezentacji

1


Hazard z kartą World Cup Star

31


Romero pierwszy raz odkąd jest na twitchu komentował z stadionu
@Emhyr

0

@taris o to jakiś update w tym przepisie bo w 2015 za ten sam tekst w meczu z Bilbao dostał 4 mecze xD

2

@Irmscher10 Zawieszenie ma być za to że w protokole Manzano napisał że Lewy wykonał gest dezaprobaty wobec niego

0

https://x.com/ReshadRahman_/status/1590122377232658432
Możliwe 3 mecze zawieszenia ,gdyż w protokole znalazło się że wykonał gest dezaprobaty dla sędziego

8


Oprócz słów Raphinhi pojawił się jeszcze apel dziennikarza

4


A wy jak uważacie :)

21

@Cvzx Dopóki nie zostanie rozegrany rewanżowy klasyk to nadal się liczy bilans bramek a nie mecze bezpośrednie

1


W reprezentacji Argentyny trwa walka między Correą a Foythem o ostatnie miejsce w kadrze na MŚ

0

https://x.com/GFFN/status/1589630944972984320
Francja ma zacząć MŚ formacją 3-4-1-2 z Salibą , Varanem i Badiashile na środku obrony

1


Araujo

1

@VegetaPolska Tak Ryoyu dostał DSQ co ciekawe 2 raz dostaje w tych samych zawodach co Kamil tylko odwrotna sytuacja w Hinzenbach to Ryoyu dostał w kwali a Kamil w 2 serii

0

@VegetaPolska Niestety tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?