3

https://x.com/TheEuropeanLad/status/1599069821869735937
Marco van Basten krytykuje drużynę mimo awansu

1


Marcelo Bielsa głównym kandydatem na nowego selekcjonera Urugwaju

1


Dawid Kowancki prowadzi rozmowy z Mainz i Eintrachtem oprócz tych 2 drużyn zgłoszą się po niego też inne zespoły z Bundesligi

0


Koniec MŚ dla Gabriela Jesusa

4


Koeman kolejny wywiad

1

Waszym zdaniem będzie kolejna dymisja (w tym przypadku Alonso) od razu na konferencji po odpadnięciu?

3

@AFA90 @Mario96w Co ciekawe o tym nawet Chavez z Meksyku nie wiedział xD . Podczas wywiadu w mix zone powiedział że tak sobie wkręcił że ma być 3-0 że przy golu na 1:2 stracił nadzieję.

1

18


Ten co spruta do każdego kto poda jakąś niekorzystną statystykę xD

1


Oficjalnie Dawid Kownacki po sezonie zmieni klub

7


Kowal jedzie dalej xD
@Emhyr @VegetaPolska

0

@AmigoBlancos No i 90% w to uwierzyło bo można było spotkać sporo wpisów że flaszka dla Arabii itp xD

4

Lothar Matthäus krytycznie wypowiedział się o postawie reprezentacji Polski ,, Patrząc na samą grę i na to, co Polska pokazała w środę w meczu z Argentyną, byłem bardzo rozczarowany. Zresztą nie tylko ja. W przerwie miałem przyjemność porozmawiać na trybunie z prezesem waszego związku i też był bardzo niezadowolony z tego, jak wyglądała gra waszej drużyny narodowej Można oczywiście osiągnąć cel koszmarną grą, brzydką, grać ciągle na 0:0 i liczyć na jeden udany atak. Zresztą tak zagraliście z Meksykiem, gdzie mogliście wygrać, gdyby Robert Lewandowski wykorzystał rzut karny. Pytanie tylko, czy kibice chcą, żeby tak właśnie prezentował się ich zespół, jak ten w środę w starciu z Argentyną. Część fanów będzie zachwycona, część będzie narzekać. Ja jako osoba neutralna bardzo narzekam na styl gry Polaków. Oglądam mecze, żeby widzieć piękny futbol, efektowne akcje, ładne strzały, szybkie ataki, a nie 11 zawodników stojących wokół własnego pola karnego'' ( Meczyki)

5

@Deviler I to nie zawsze bo chyba przy 0:2 z Wochami jechał z Brzęczkiem a gra była identyczna jak teraz

2


Nawet Roncero zwrócił uwagę na grę naszej reprezentacji i według niego Meksyk nie zasłużył na odpadnięcie.

3

@VegetaPolska I jeszcze Rabij w studiu TVP zjechał naszą grę aż inni nie wiedzieli co powiedzieć xD

0


Alvarez ma rozpocząć w wyjściowym składzie

0


Niespodzianką tą ma być Świderski za Milika

2


FIFA rozważa wprowadzenie rzutów karnych na MŚ 2026 przy remisie w fazie grupowej . Zwycięzca dostałby dodatkowy punkt za zremisowany mecz

1

Agent Bereszyńskiego na temat potencjalnego transferu do Romy : ,,Bartek Spisuje się bardzo dobrze u "polskiego Mourinho", więc u tego portugalskiego również dałby sobie radę .Nie ma co mówić, że nie ma takiego tematu, bo to już się przewinęło. Powiem tak - jest to jeden z wariantów '' ( Meczyki)

5


Al-Khelaifi świętował bramkę na 1:0 xD

3


Molina ma wrócić do wyjściowej 11

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1


Argentyński dziennik nazywa Michniewicza polskim Mourinho

0


Onana nadal przebywa w Katarze i są prowadzone rozmowy by jednak został na mecz z Brazylią

4

@Deviler Wyjście z 1 miejsca : 3 grudnia godzina 20:00, Wyjście z 2 miejsca : 4 grudnia godzina 16:00

0


Zmiany w składzie Argentyny na mecz z naszą reprezentacją

1

@AmigoBlancos Teraz jeszcze ''Bunu'' :D

0

@Emhyr Meksyk bo ma +1 w bramkach a my -1

0

@jacobFCB no nawet nie sporo bo 2:0 im już starczy a to nie taki wysoki wynik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?