Cule1234
Dołączył/a: marzec 2021
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1599069821869735937
Marco van Basten krytykuje drużynę mimo awansu
1
Marcelo Bielsa głównym kandydatem na nowego selekcjonera Urugwaju
1
Dawid Kowancki prowadzi rozmowy z Mainz i Eintrachtem oprócz tych 2 drużyn zgłoszą się po niego też inne zespoły z Bundesligi
0
Koniec MŚ dla Gabriela Jesusa
4
Koeman kolejny wywiad
1
Waszym zdaniem będzie kolejna dymisja (w tym przypadku Alonso) od razu na konferencji po odpadnięciu?
3
@AFA90 @Mario96w Co ciekawe o tym nawet Chavez z Meksyku nie wiedział xD . Podczas wywiadu w mix zone powiedział że tak sobie wkręcił że ma być 3-0 że przy golu na 1:2 stracił nadzieję.
1
@Kamiloza91 Zaza
18
Ten co spruta do każdego kto poda jakąś niekorzystną statystykę xD
1
Oficjalnie Dawid Kownacki po sezonie zmieni klub
7
Kowal jedzie dalej xD
@Emhyr @VegetaPolska
0
@AmigoBlancos No i 90% w to uwierzyło bo można było spotkać sporo wpisów że flaszka dla Arabii itp xD
4
Lothar Matthäus krytycznie wypowiedział się o postawie reprezentacji Polski ,, Patrząc na samą grę i na to, co Polska pokazała w środę w meczu z Argentyną, byłem bardzo rozczarowany. Zresztą nie tylko ja. W przerwie miałem przyjemność porozmawiać na trybunie z prezesem waszego związku i też był bardzo niezadowolony z tego, jak wyglądała gra waszej drużyny narodowej Można oczywiście osiągnąć cel koszmarną grą, brzydką, grać ciągle na 0:0 i liczyć na jeden udany atak. Zresztą tak zagraliście z Meksykiem, gdzie mogliście wygrać, gdyby Robert Lewandowski wykorzystał rzut karny. Pytanie tylko, czy kibice chcą, żeby tak właśnie prezentował się ich zespół, jak ten w środę w starciu z Argentyną. Część fanów będzie zachwycona, część będzie narzekać. Ja jako osoba neutralna bardzo narzekam na styl gry Polaków. Oglądam mecze, żeby widzieć piękny futbol, efektowne akcje, ładne strzały, szybkie ataki, a nie 11 zawodników stojących wokół własnego pola karnego'' ( Meczyki)
5
@Deviler I to nie zawsze bo chyba przy 0:2 z Wochami jechał z Brzęczkiem a gra była identyczna jak teraz
2
Nawet Roncero zwrócił uwagę na grę naszej reprezentacji i według niego Meksyk nie zasłużył na odpadnięcie.
3
@VegetaPolska I jeszcze Rabij w studiu TVP zjechał naszą grę aż inni nie wiedzieli co powiedzieć xD
0
Alvarez ma rozpocząć w wyjściowym składzie
0
Niespodzianką tą ma być Świderski za Milika
2
FIFA rozważa wprowadzenie rzutów karnych na MŚ 2026 przy remisie w fazie grupowej . Zwycięzca dostałby dodatkowy punkt za zremisowany mecz
1
Agent Bereszyńskiego na temat potencjalnego transferu do Romy : ,,Bartek Spisuje się bardzo dobrze u "polskiego Mourinho", więc u tego portugalskiego również dałby sobie radę .Nie ma co mówić, że nie ma takiego tematu, bo to już się przewinęło. Powiem tak - jest to jeden z wariantów '' ( Meczyki)
5
Al-Khelaifi świętował bramkę na 1:0 xD
3
Molina ma wrócić do wyjściowej 11
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Argentyński dziennik nazywa Michniewicza polskim Mourinho
0
Onana nadal przebywa w Katarze i są prowadzone rozmowy by jednak został na mecz z Brazylią
4
@Deviler Wyjście z 1 miejsca : 3 grudnia godzina 20:00, Wyjście z 2 miejsca : 4 grudnia godzina 16:00
0
Zmiany w składzie Argentyny na mecz z naszą reprezentacją
1
@AmigoBlancos Teraz jeszcze ''Bunu'' :D
0
@Emhyr Meksyk bo ma +1 w bramkach a my -1
0
@jacobFCB no nawet nie sporo bo 2:0 im już starczy a to nie taki wysoki wynik