3


Oficjalnie

0


Klub nie może zarejestrować w tym momencie wszystkich ale nie oznacza to że nie mogą rejestrować wcale

0

@Emhyr Głównie to płacz że Balde nie będzie grał ale odpowiedź czemu jest prosta bo już kilka razy były w mediach przecieki z szatni że jest za głupi i nie ogarnia taktyki

1

https://x.com/ReshadRahman_/status/1555563657760849921
Alonso pożegnał się już z niektórymi pracownikami Chelsea , pomysł jest taki by przybył do Hiszpanii już w weekend

2


Alemany

0

@Emhyr Ale ustawił za kartą Bernardo więc dopiero wstępne zainteresowanie

2

Romero dodał Inigo na planszę transferów więc temat się serio zaczął
@Emhyr @Kondziubarca @Lionel_Messi10

1


Po transferze Cucu to Chelsea jest teraz liderem w wydanych pieniądzach podczas tego okienka

0

@masq Dobre źródło z Anglii podały wczoraj że Chelsea chce 300 milionów wydać więc jeszcze jest miejsce :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8


Barca przygotowuje ofertę dla CIty

8


Wymagania spełnione

0

@Barca1922 Barcelony to Ibra 60k a ogólnie Cristiano Ronaldo w Realu 80k

1


Negocjacje w sprawie Alonso trwają

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0


Barca skupia się teraz na lewej obronie ale priorytetem są transfery z klubu

1

https://x.com/ReshadRahman_/status/1555209239374827520
Alonso wciąż głównym celem na lewą obronę

1


Nie ma raczej alternatywy

6


Azpilicueta

0

https://x.com/ReshadRahman_/status/1555194932918456320
La Liga nie zamierza uelastyczniać fair play. Zachęcają kluby do poszukiwania rozwiązań zgodnych z obowiązującymi przepisami.

3

https://x.com/ReshadRahman_/status/1555169401615286274
Nico zostanie nawet jeśli Pjanić nie odejdzie

18


Pjanić

8


Collado

5


Kolacja z Pique przed chwilą dobiegła końca . Pique powiedział : ,,Oczywiście że zostanę ''

2


Barca ma gotową 4 dźwignię jeśli zajdzie taka potrzeba zostanie aktywowana ona wtedy gdy La Liga nie zaakceptuje limitu

4

3

@Deviler Gdyby Betis był tak medilany to jeszcze oni bo też nie mają ani jednego zarejestrowanego

0

@Hubsao Bo tak powinno być jeszcze dzisiaj topowi ekonomiści się wypowiadali że bez problemu będzie rejestracja ale interpretuje Tebas

2


O to Tebas ma problem

5


Tebas jednak nie akceptuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?