Cule1234
Dołączył/a: marzec 2021
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Oficjalnie
0
Klub nie może zarejestrować w tym momencie wszystkich ale nie oznacza to że nie mogą rejestrować wcale
0
@Emhyr Głównie to płacz że Balde nie będzie grał ale odpowiedź czemu jest prosta bo już kilka razy były w mediach przecieki z szatni że jest za głupi i nie ogarnia taktyki
1
https://x.com/ReshadRahman_/status/1555563657760849921
Alonso pożegnał się już z niektórymi pracownikami Chelsea , pomysł jest taki by przybył do Hiszpanii już w weekend
2
Alemany
0
@Emhyr Ale ustawił za kartą Bernardo więc dopiero wstępne zainteresowanie
2
Romero dodał Inigo na planszę transferów więc temat się serio zaczął
@Emhyr @Kondziubarca @Lionel_Messi10
1
Po transferze Cucu to Chelsea jest teraz liderem w wydanych pieniądzach podczas tego okienka
0
@masq Dobre źródło z Anglii podały wczoraj że Chelsea chce 300 milionów wydać więc jeszcze jest miejsce :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Barca przygotowuje ofertę dla CIty
8
Wymagania spełnione
0
@Barca1922 Barcelony to Ibra 60k a ogólnie Cristiano Ronaldo w Realu 80k
1
Negocjacje w sprawie Alonso trwają
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Barca skupia się teraz na lewej obronie ale priorytetem są transfery z klubu
1
https://x.com/ReshadRahman_/status/1555209239374827520
Alonso wciąż głównym celem na lewą obronę
1
Nie ma raczej alternatywy
6
Azpilicueta
0
https://x.com/ReshadRahman_/status/1555194932918456320
La Liga nie zamierza uelastyczniać fair play. Zachęcają kluby do poszukiwania rozwiązań zgodnych z obowiązującymi przepisami.
3
https://x.com/ReshadRahman_/status/1555169401615286274
Nico zostanie nawet jeśli Pjanić nie odejdzie
18
Pjanić
8
Collado
5
Kolacja z Pique przed chwilą dobiegła końca . Pique powiedział : ,,Oczywiście że zostanę ''
2
Barca ma gotową 4 dźwignię jeśli zajdzie taka potrzeba zostanie aktywowana ona wtedy gdy La Liga nie zaakceptuje limitu
4
https://x.com/ReshadRahman_/status/1554929979359694848
Pjanić bliżej pozostania
3
@Deviler Gdyby Betis był tak medilany to jeszcze oni bo też nie mają ani jednego zarejestrowanego
0
@Hubsao Bo tak powinno być jeszcze dzisiaj topowi ekonomiści się wypowiadali że bez problemu będzie rejestracja ale interpretuje Tebas
2
O to Tebas ma problem
5
Tebas jednak nie akceptuje