Cule1234
Dołączył/a: marzec 2021
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
https://x.com/ReshadRahman_/status/1554053101509828608
Kounde przyznaje że czekał na Barcę
3
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona/status/1553501856109936663
The Rock
0
@masq Jeśli nie przedłuży z Blibao to pewnie tak , Romero mówił że werbalnie umowa z graczem na 2023 jest gotowa
6
Mingueza
6
https://x.com/ReshadRahman_/status/1553392402756509699
Bernardo jest gotów poczekać do końca okienka
15
https://x.com/ReshadRahman_/status/1553384301793796099
W poniedziałek przedstawiciele Olympiakosu przylecą do Barcelony w sprawie Umtitiego
1
Real zainteresowany Fabianem Ruizem
17
Rejestracja
7
Kounde
4
https://x.com/ReshadRahman_/status/1553067009776263168
Bernardo Silva nadal wielkim celem
0
@Dawidfcb1998 Nadawca się wycofał
3
@Jasialdinho Tak z grafiku w TV już usunięte i powtórka Pucharu Niemiec będzie
22
Transfery
5
https://x.com/ReshadRahman_/status/1552978975261081600
Bernardo Silva
9
https://x.com/ReshadRahman_/status/1552971368219697153
Alemany ma polecieć do Londynu
13
@PatrychoO
Szybkie zgaszenie xD
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Mingueza
5
Oficjalnie
5
@skorupa1117 Jego cieszynka
7
Zapowiedź
1
@Lionel_Messi10 @Kondziubarca Bo media z Anglii im to wmówiły gdyby było obojętne gdzie chce grać to raczej by nie wybrał mniejszej pensji i Sevilla by chciała tyle co zaoferowała Chelsea a puścili za 15 milionów kwoty stałej mniej
23
Kounde
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@masq Podobno lot do Nowego Jorku przedłużył bo klub nie mógł wstawić materiału który mają od Kounde
5
Trener Torino wdał się w bójkę z dyrektorem sportowym
1
@Sulimo Może po tej wypowiedzi się skończy panika na Rambli po jednej plotce ile to jeszcze nie brakuje do rejestracji
0
Dietmar Hamann o Robercie Lewandowskim : Myślę, że w Bayernie cieszą się, że Lewandowskiego już nie ma. On rozpoczął to całe zamieszanie, wygłosił kilka oświadczeń . Trzeba powiedzieć, że Bayern zachował się bardzo dobrze i profesjonalnie. Lewandowski zrobił klubowi wielką przysługę swoimi wypowiedziami. Bez nich pewnie nigdy nie osiągnięto by za niego takiej ceny. Choć odejście Lewandowskiego jest nieprzyjemne, to wyświadczył Bayernowi przysługę. ( Meczyki)
12
Na meczu Ateltico o Ronaldo xD
1
Klub podróżuje do Nowego Jorku z materiałem od Kounde