0


Znaczenie operacji klatka xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Fenelon To jest to co może powiedzieć reszta jak dostanie zgodę

2


Agenci Pjanicia i Alonso w klubowych biurach

0


Gerard Romero

5


Przeszkodą jest kwota transferu

6

https://x.com/ReshadRahman_/status/1554809719587540993
Klub nie wyklucza 4 dźwigni jeśli Liga nie zaakceptuje rejestracji

3

@kynio302 Dzisiaj o 19

7


Pjanić

11


Według znanych ekonomistów klub nie odczuje negatywnie sprzedaży praw

19


de Jong

1


Barca musi w tym tygodniu wywrzeć presję na Chelsea ponieważ Azpilicueta ma od nich propozycję przedłużenia o 2 lata

17


Lewy obrońca

0


Opinia : ,, Nie jestem pewny czy Tebas zaakceptuje wszystkie dźwignie w klubie część uważa że nie będzie problemu a część że potrzebna jest 4 dźwignia''

3


W tym momencie przyszłość Neto nie jest jasna

9


Rejestracja

6


Depay

3

https://x.com/AlpineF1Team/status/1554500248432680960
Oficjalnie Oscar Piastri kierowcą Alpine w 2023

3

https://x.com/ReshadRahman_/status/1554466642041659392
Wszystko wskazuje na to że Depay opuści klub

7

https://x.com/ReshadRahman_/status/1554459404199763975
Barca wciąż obserwuje sytuację Endricka

5


Nieznana osoba na spotkaniu a Alemanym

5


Tuchel naciska na podpisanie de Jonga

2


To co ostatnio się wydarzyło zaskoczyło otoczenie Leo

22


Betis

2


Braithwaite starał się o rozwiązanie umowy, aby przyjąć ofertę z Arabii Saudyjskiej. Wie, że pojedzie na Mistrzostwa Świata w Katarze, bez względu na to, gdzie gra

2

4

https://x.com/ReshadRahman_/status/1554116570196201472
Temat Angelino był przedyskutowany ale priorytetem jest Alonso

3

Dziennikarz Simon Kuper o transferze Lewandowskiego : Lewandowski niebawem będzie miał 34 lata i wcześniej czy później wypadnie z pierwszej dziesiątki najlepszych piłkarzy świata. Wszystko to przypomina mi więc sytuację znaną z klubów tureckich, które kupują piłkarza będącego kiedyś wielkim, ale nie mogącym się już dostać do żadnego z topowych klubów. A po takim transferze ogłaszają sukces, bo w końcu mają kogoś z najwyższej półki, tyle że wypada z pierwszej dziesiątki. Myślenie, że nabyło się topowego napastnika na lata, to więc fantazja . Myślę, że nie jest naiwny i dobrze wie, że FC Barcelona nie jest już tym klubem, którym była. Zdaje sobie też sprawę z tego, że być może nie dostanie takiej pensji, jaką mu obiecano, co spotkało wcześniej Frenkiego de Jonga . Ale cóż, ma furę pieniędzy, jego żona chce mieszkać w kraju śródziemnomorskim, a w tej części Europy nie ma zbyt wielu topowych klubów. Barça jest pod tym względem najlepszym wyborem. Rozumiem go Barcelona to lepsze rozwiązanie niż granie gdzieś w USA. Sądzę jednak, że nie ma szans na wygranie z Barceloną Ligi Mistrzów czy nawet na zdobycie hiszpańskiego trofeum. (Meczyki)

6

@Pawel13sz Romero tak z 3 tygodnie temu : ,, Myślę że za kulisami jest przygotowywana 3 dźwignia'' :)

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?