Cule1234
Dołączył/a: marzec 2021
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znaczenie operacji klatka xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Fenelon To jest to co może powiedzieć reszta jak dostanie zgodę
2
Agenci Pjanicia i Alonso w klubowych biurach
0
Gerard Romero
5
Przeszkodą jest kwota transferu
6
https://x.com/ReshadRahman_/status/1554809719587540993
Klub nie wyklucza 4 dźwigni jeśli Liga nie zaakceptuje rejestracji
3
@kynio302 Dzisiaj o 19
7
Pjanić
11
Według znanych ekonomistów klub nie odczuje negatywnie sprzedaży praw
19
de Jong
1
Barca musi w tym tygodniu wywrzeć presję na Chelsea ponieważ Azpilicueta ma od nich propozycję przedłużenia o 2 lata
17
Lewy obrońca
0
Opinia : ,, Nie jestem pewny czy Tebas zaakceptuje wszystkie dźwignie w klubie część uważa że nie będzie problemu a część że potrzebna jest 4 dźwignia''
3
W tym momencie przyszłość Neto nie jest jasna
9
Rejestracja
6
Depay
3
https://x.com/AlpineF1Team/status/1554500248432680960
Oficjalnie Oscar Piastri kierowcą Alpine w 2023
3
https://x.com/ReshadRahman_/status/1554466642041659392
Wszystko wskazuje na to że Depay opuści klub
7
https://x.com/ReshadRahman_/status/1554459404199763975
Barca wciąż obserwuje sytuację Endricka
5
Nieznana osoba na spotkaniu a Alemanym
5
Tuchel naciska na podpisanie de Jonga
2
To co ostatnio się wydarzyło zaskoczyło otoczenie Leo
22
Betis
2
Braithwaite starał się o rozwiązanie umowy, aby przyjąć ofertę z Arabii Saudyjskiej. Wie, że pojedzie na Mistrzostwa Świata w Katarze, bez względu na to, gdzie gra
2
https://x.com/ReshadRahman_/status/1554158901339340807
Pjanić chce obniżyć pensję
4
https://x.com/ReshadRahman_/status/1554116570196201472
Temat Angelino był przedyskutowany ale priorytetem jest Alonso
3
Dziennikarz Simon Kuper o transferze Lewandowskiego : Lewandowski niebawem będzie miał 34 lata i wcześniej czy później wypadnie z pierwszej dziesiątki najlepszych piłkarzy świata. Wszystko to przypomina mi więc sytuację znaną z klubów tureckich, które kupują piłkarza będącego kiedyś wielkim, ale nie mogącym się już dostać do żadnego z topowych klubów. A po takim transferze ogłaszają sukces, bo w końcu mają kogoś z najwyższej półki, tyle że wypada z pierwszej dziesiątki. Myślenie, że nabyło się topowego napastnika na lata, to więc fantazja . Myślę, że nie jest naiwny i dobrze wie, że FC Barcelona nie jest już tym klubem, którym była. Zdaje sobie też sprawę z tego, że być może nie dostanie takiej pensji, jaką mu obiecano, co spotkało wcześniej Frenkiego de Jonga . Ale cóż, ma furę pieniędzy, jego żona chce mieszkać w kraju śródziemnomorskim, a w tej części Europy nie ma zbyt wielu topowych klubów. Barça jest pod tym względem najlepszym wyborem. Rozumiem go Barcelona to lepsze rozwiązanie niż granie gdzieś w USA. Sądzę jednak, że nie ma szans na wygranie z Barceloną Ligi Mistrzów czy nawet na zdobycie hiszpańskiego trofeum. (Meczyki)
6
@Pawel13sz Romero tak z 3 tygodnie temu : ,, Myślę że za kulisami jest przygotowywana 3 dźwignia'' :)
2
Komentarz usunięty przez użytkownika