0

@Nightraider niby tak, tylko czy potrzebne są znowu te półśrodki, gdyby liga nadal była rozgrywana na styku to okej, coś by pewnie dołożył, ale w tym momencie nie wydaje mi sie zeby wypożyczanie Rashforda zmieniło cokolwiek

0

@Nightraider ale myślisz ze przyjście Rashforda odmieni sytuacje w lidze i będziemy zdobywać punkty regularnie dzieki niemu?

0

@Barcatroll najlepiej by było, bo granie nim w dłuższej perspektywie to nie jest żadna inwestycja, a obecnie tez w meczach w których cała druzyna gra słabo sam nic nie dołoży ekstra

0

@MaryNara może ten napastnik powinien lepiej szukac pozycji żeby dostać podanie? W tym meczu Kounde lepiej grał na 9 i wychodził na pozycje niz Lewy

0

@Hindus ale jego kontuzja kolana nie wynikała z przeciążenia i podatności na kontuzje tylko z ostrego faulu na nim.

0

Teoretycznie tylko 3 kontuzje w 2 lata, ale w kluczowych momentach, kiedy mógł liczyć na większa ilość minut czy to w Brighton czy w Barcy. Jeśli zależy mu na odbudowaniu formy powinien iść do drużyny gdzie będzie grał i odzyskiwał pewność siebie.

2

@Lewangoooolsky mogłby czasem lepiej przyjąć piłkę która dostaje, zastawić się z nia, zagrac pod faul, ale w większości sytuacji pilka go nie slucha i jesli odrazu jej nie odda komus to ja traci.

3

Każdy pisze ze to nie wina Lewego, że nie miał sytuacji, a mi się właśnie wydaje ze fajnie by było, jakby najlepiej opłacany zawodnik dał czasem coś ekstra. Bo statystyki robi genialne i dzieki swojemu doswiadczeniu korzysta na dobrej formie calej druzyny, ale gdy druzynie nie idzie to sam nic nie dołozy zeby przepchnac mecz.

0

@novy1899 teoretycznie nie mamy słabej ławki rezerwowej, tylko zawodników którzy się nie rozwijali za Xaviego i są obecnie bez formy. Flick zbudował juz wielu zawodników, fajnie by było gdyby liga była juz dopuszczona i co mecz 1-2 rotacje żeby kolejni zawodnicy łapali minuty i ogranie i dawali pozniej alternatywy.

0

@Spuki27 przecież Yamal zrobił 2 akcje które powinny zakończyć się bramka ale Raphinha niewykorzystal ich, raz kiedy przyspieszyl akcje zewniekiem i Kounde gral do Raphy a druga akcja w koncowce kiedy swietnnie wypatrzyl Raphe na dalszym słupku. To o jakim samolubnym graniu Ty piszesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?