Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A może Mourinho na trenera?
0
Nasi piłkarze wgl wierzą w remontade? Po meczu z PSG wrzucali jakieś motywujące posty a teraz? Ja o niczym nie słyszałem
0
Taka pomoc była by świetna i wchodzący z ławki Alena
0
Cały dzień siedzę i robię setki żądam by wieczorem obejrzeć mecz i się odprężyć...
1
Pisałem że Bayern słaby to się ludzie ze mnie śmiali xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wiem właśnie o to chodzi xD 20 minut temu pisałem że Real zrobił to czego my nie zrobiliśmy xD
0
Oni nawet u siebie w lidze średnio sobie radzą. W porównaniu do poprzednich sezonów
0
Perez posmarowal
1
Bayern zrobił to czego my nie zrobiliśmy, strzelił tą jedną bramkę xD
0
I pewnie ją wygrają. Kto jak nie Real
0
Jak on to wpuścił xD
6
Ronaldo po ZP idzie xD strzeli w jednym meczu dwie bramki i już jest faworytem
4
Bayern nie odrobi xD
0
Bayern to nie istnieje xad
1
Włączyłem ten mecz w 35 minucie, ludzie pisali ze dominacja Bayernu. Oglądam co innego czy co?
6
Przy obecnej formie albo damy dupy albo ich rozjedziemy xD
0
Niech Bayern to wygra żeby mi kupon wszedł xD
0
No właśnie (15)
1
To samo mnie zastanawia. Bayern wgl cały sezon gra w kratę, wyszedł im ten dwumecz z Arsenalem i tyle
0
Barcelona jest jedną drużyna która może ich zatrzymać ale tak samo jedyną która może obskoczyc wpier***
0
Wg mnie to Bayern nie jest w formie od początku sezonu. Też głupio traci punkty w lidze a fazie grupowej LM nie zachwycał. Tak na prawdę wyszedł im dwumecz z Arsenalem
0
Obejrzałem ostatnie 10 minut i Bayern wg mnie wcale dobrze nie grał
0
Jak to możliwe że Robben który jest w wieku Iniesty, jest w stanie biegać przez 90 minut a Andres nie
3
Real zrobił to czego my wczoraj nie potrafiliśmy
0
Siiiiiiiiiiiiiiuuuuu
0
No i zaczęli
1
Nam by z tego karnego dwa razy strzelili
2
W hiszpańskiej by nie odgwizdali
0
Mats z wczoraj by puścił