0

Dopiero teraz włączyłem. Real coś gra czy dominacja Bayernu?

0

Vidal to jest dzik

0

Gra na wrzutki jest bardzo prosta i przy tym skuteczna. Nie można się cały mecz przed tym bronić. Nawet w Fife ludzie tak grają xD

0

Też tego chce ale przeczucie mi mówi że Real łatwo ich pojedzie

0

Po to by ktoś taki jak ty się pytał

0

Ale kagawa ładnie i 3 2

0

Mbappe strzela i 3 1

0

Dembele to i z lewej i z prawej xD

0

Falcao z Atletico by to strzelił

1

Wg mnie Dembele lepszy od Dybali

0

Dembele fajnie próbuje rozgrywać

0

Jest szansa że przynajmniej Real odpadnie wcześniej niż my xD

1

Barca z 2015 była lepsza niż ta Pepa, też się z tym zgadzam

0

Nasz forma to taka sinusoida nawet jak ją obrocimy względem osi OX to dalej będzie sinusoida xD

0

Też bym chciał xD

0

Hart to albo wyjmie strzał nie do obrony albo puści babola xD

3

No właśnie Blanc mógłby się sprawdzić. W PSG ogarnął te gwiazdy

0

Znając życie Real wygra a potem na SB ich rozjedzie albo już dzisiaj ich rozjedzie xD

1

Rok temu w kwietniu nasza sytuacja obrocila się o 180 stopni może teraz będzie tak samo

0

Chyba nikt prócz nas i Arsenalu tak wpie*** nie obskakiwał

0

Chodzi o to że ich nie wpuścił, żadnej zmiany

1

Nie postawią autobusu. Nie popełnią tego błędu co PSG. Wyjdą normalnie, strzela nam z 2 bramki i po awansie

0

3 bo w Anglii też obskoczylismy. Teraz wystarczy awansować dalej i 1/2 obskoczyc wpie**** od szwabow

0

Wierzyłem w remontade po mecz z PSG, miałem przeczucie że nam się uda a teraz nic nie czuje

0

Jakby tą jedną strzelili

1

Za 3 tygodnie matury. Lepiej się za zadanka z matmy wezmę

0

No i po ptokach

0

Czemu oni nie kryją tych przed polem karnym. Ich każda wciepka idzie po ziemi przed pole karne

1

Bayern też przegrywał 2 0

1

Przynajmniej coś próbują

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?