0

Na pewno w Turynie nie możemy przegrać 4 0 bp tego już nie odrobimy xD

15

Fajne te pary w sumie

5

Real Bayern XDDDDDD

0

Czyli my Bayern Real albo Juve xD

0

Czyli Real Borussia xD

0

Czyli my teraz xD

0

To ten co tych kulek nie umie otwierać?

0

Barca Atletico, Bayern Juve, Real Leicester, Monaco Borussia

0

Bayern Juventus to w tamtym sezonie było xD

0

No i Atletico wg mnie to wyższy poziom niż Psg czy City

1

Mi się zdaje że ta LM bardzie jedną z bardziej wyrównanych

2

Di Maria to jeden z tych zawodników których po prostu nie nawidze

0

Sevilla coś gra wgl?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Sevilla Jeszce może wygrać xD

0

1 0 dla Juve po karnym

0

Czemu po?

1

Się cieszcie że Leicester wygrywa a potem będzie płacz że grają z Realem

0

Jak myślicie? Prędzej juve win czy juve strzeli over 1,5?

0

Rgol legit sklep, kupowałem buty dresy i koszulki

1

Zdaje mi się że jednak Monaco win

0

Z Mathieu też jest beka ale w sensie pozytywnym xD

0

Chodzi o mecze ligowe

10

To niezłe rozluźnienie

0

Właśnie pytanie, czy Barcelona wygrała mecz jak w pierwszym składzie wyszedł Gomes?

0

Go*** graliśmy tak z Celta i jakoś nie narzekales

1

Messi to nam dzisiaj mecz przegrał. Wszystko robił w tempie Gomesa

3

Wiem że jest nagonka na niego ale ten Gomes to chyba nam te mecze sabotuje

0

No teraz Mats zawalił

2

Dzizas krajst

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?