Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PatrychoO Salma znowu top3 i 79 rating bez nominacji do Toty w fife? xD
0
O Xavi polajkowal fotkę Casado XD
0
@Filipem tam jest jakiś limit chyba 6h do tyłu
0
@Consigliere tylko, że nawet jak coś próbuje grać z tej lewej to mu średnio wychodzi i Vini tam lepiej wygląda
1
Wiadomo kiedy powtórka na eleven? Oglądałem na c, a chętnie bym posłuchał z głosem Święcickiego
0
@Pitinho bez szans, ale jak zakręci 30 czy over 30 to już będzie klasowy wynik
0
@FCB24 Tchouameni powinien wyłapać czerwo, a jak Militao kończył mecz tylko z jedną kartką to chyba sam tego nie wie
0
@Jakchcesz przecież chłop trolluje xd
8
@Firestone trochę ten wynik z Alaves kłuje w oczy
1
z Pena to i tak trzeba spokojnie bo rok temu z Atletico też zagrał super, a potem co było to każdy widział.
3
@Borry Mbappe też z 3 chyba xd
2
@Gacek5 dlatego ważne było wygrać te dwa mecze by drużyny uwierzyła, że możemy rywalizować z najlepszymi. To jak podnieśli się z Bayernem po 1:1 to też zasługuje na duże uznanie
0
@cules100pro a Militao co w 86 dostał pierwsza żółta?
13
Ale to podanie Casado wczoraj to majstersztyk. Niesamowita mam słabość do takich pomocników co potrafią puszczać przeszywające podania
1
@Tuc jeszcze z gta mission passed xd
5
@Korsain chyba na 8 był xd
0
@tbas jest studio jeszcze?
0
Na czym jest studio?
0
W studiu stypa?
0
Męczennik fauluje a Pena dostaje kartkę
0
Męczennik zaraz wjedzie karta rasizmu
1
Militao to mecz imieniem Casemiro
0
Casado podanie jak Busi
1
@Marcin91fcb chłop ma konto 7 lat i 37 komentarzy. Wszystkie w trakcie klasyków lub o negreierze XD
3
De Jong pewnie wejdzie za Casado bo ten złapał żółta. Żółta oczywiście po głupiej stracie Fermina który chciał strzelić
1
Fermin idzie do zmiany to pewnie. Szkoda że nie ma kogo dać za Balde bo to nie ten poziom. Cubarsi dzisiaj też nie dojechał
2
No niestety ale Balde to nie jest poziom na te najważniejsze mecze
0
Kartka po głupiej stracie Fermina
0
Fermin nie ma prawa wyjść ba druga
2
Sędzia to chyba z reklamy rexony co zapomniał dezodorantu użyć