0

@sevs Messi to z trivelki nie robil tylko zwykle podcinki

0

@Criss18Barca No jak jest formie bez kontuzji to najlepsza na świecie

0

@Cule1234 czyli jednak nie da rady zarejestrować Olmo xD

0

Joao to coś kopie w tym czelsi czy już przystanek Arabia?

1

De la Fuente serio ma coś z głową

2

@mordini123 ciekawe czy chłop w singlu da radę wbić punkt ATP

24

@KrychaFCB powinien być VAR jak i to podwójne przywołanie. Podwójne przywołanie powinno mieć opcję sprawdzania sytuacji których var nie sprawdza

1

@jacobFCB 4 sezon genialny. Pierwsze 3 odcinki takie se ale teraz się mocno rozkręciło. Szkoda że zaraz koniec

0

@4drian0 @Kalipso @DragonxNF remaster jedynki jest ok? Bo widzę że oryginał z 2010 to nwm czy nie traci myszką

1

@4drian0 lubię twin peaks, w Alan wake nie grałem. Muszę ogarniać 1 przed 2?

0

oby nie było jak z kostką Frenkiego

9

@kamiVeB gdyby źle nie wyjebal to by nie było wylewu Cubarsiego

0

bez skrzydeł się totalnie nie da grać, a w drużynie mamy tylko Yamala

0

tam był błąd przy tym spalonym? bo coś widzę, że pomylili stopy

0

demony wracają na Anoeta, jak za najlepszych lat :)

7

idzie drukowanie

0

@Aragorn33 różnica jest taka że Roque ma sufit tam gdzie Endrick podłogę. Młodszy ma pecha, że trafił na beton Carlo

17

@piterheh86 no przecież widać że fejk

0

@koszol dlaczego piszesz mamy, a na avatarze masz herb Barcelony?

1

@Kgorecki2500 oby Sikorski

0

Tak ale nie z dychą Netto. 6/7 ok. Chociaż nie wiem czy 10netto nie ma Ansu

1

@Em_DzeJ ta ale w tym sezonie to juz taka jechanka jest XD i z odcinka jeszcze lepiej

1

ale te nowe 3 odcinki z dzisiaj z Offie PL to jest złoto

0

@Matheu12 jako programista do seniora studiów nie potrzebuje, potem jak będziesz chciał iść na menadżerskie stanowiska to już tak.

0

@g_ochaa jak chcesz lepsze miejsca to dopłać do trybuny czy laterala

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Eskel z Girony masz pociąg ale nwm ile kosztuje transport z lotniska do miasta

0

@g_ochaa jak byłeś w muzeum na cn to pewnie nie, prędzej bym czekał jak nowe otworzą, ja w tym nowym-tymczasowym nie byłem

0

@g_ochaa ja szybko, chyba miałem po dwóch dniach, potem paczka szła z 2 tygodnie

0

@g_ochaa no to tak jak napisałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?