6

Szkoda, że w Casado nie trafił.

0

@sebo939 posłuchał Alexa Czarnego

3

Czy będzie nagroda Puskasa dla Casado?

6

Taki strzelców to nikt by nie przewidział xD

0

Pan Uszaty jest debesciak!

0

Flick to magik, z Martina zrobił piłkarza.

0

Jaki to jest GOAT!

2

Martin wyjaśnił, brawo.
Kontra nie poszła

0

Negreira TOP! Łatwo.

4

Po co ten liniowy jak on takich spalonych nie sygnalizuje.

2

Martin jak Ty mi zaimponowałeś w tej chwili.

2

@misterio dosyć tego!

5

Do sprzedania wszyscy, jedynie Martina był zostawił.

8

Mistrzyni licytacji xDDDDD

2

@Popitek12 znasz innych takich piłkarzy?

0

Laboga z jaką nadzieją mówi o karnym...

6

To był karny dla Betisu.

3

Ten Rodriguez 32 lata a mam wrażenie, że on gra od kiedy pamiętam.

1

Isco dziś mecz jak za starych czasów.

2

Karny dla Realu Mad... Betis!

1

Laboga ma orgazm.

1

Christensen na L4, tak trzeba żyć.

20

@jacobFCB żona.

5

Tata w formie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Radko1976 a co konkretnie takiego zrobił? Sankcje nałożone na Rosję przedłużył o kolejny rok.

0

@bartekvisca to chyba był największy błąd tej rozmowy.
A tak to Trump nie mógł wyjść na miękkiego, że ustepuje Zełeńskiemu i pozwala się atakować.

4

@Azazel_Pazuzu a kto piszę o braku wsparciu? Nikt nigdy tak nie powiedział, ale narracja musi być.
Dawanie im wszystkiego za darmo ładnie brzmi, ale w polityce nie liczą się romantyczne historię, przykre ale taki jest ten świat.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

@Popitek12 to wszystko wyjaśnia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?