D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Szkoda, że w Casado nie trafił.
0
@sebo939 posłuchał Alexa Czarnego
3
Czy będzie nagroda Puskasa dla Casado?
6
Taki strzelców to nikt by nie przewidział xD
0
Pan Uszaty jest debesciak!
0
Flick to magik, z Martina zrobił piłkarza.
0
Jaki to jest GOAT!
2
Martin wyjaśnił, brawo.
Kontra nie poszła
0
Negreira TOP! Łatwo.
4
Po co ten liniowy jak on takich spalonych nie sygnalizuje.
2
Martin jak Ty mi zaimponowałeś w tej chwili.
2
@misterio dosyć tego!
5
Do sprzedania wszyscy, jedynie Martina był zostawił.
8
Mistrzyni licytacji xDDDDD
2
@Popitek12 znasz innych takich piłkarzy?
0
Laboga z jaką nadzieją mówi o karnym...
6
To był karny dla Betisu.
3
Ten Rodriguez 32 lata a mam wrażenie, że on gra od kiedy pamiętam.
1
Isco dziś mecz jak za starych czasów.
2
Karny dla Realu Mad... Betis!
1
Laboga ma orgazm.
1
Christensen na L4, tak trzeba żyć.
20
@jacobFCB żona.
5
Tata w formie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Radko1976 a co konkretnie takiego zrobił? Sankcje nałożone na Rosję przedłużył o kolejny rok.
0
@bartekvisca to chyba był największy błąd tej rozmowy.
A tak to Trump nie mógł wyjść na miękkiego, że ustepuje Zełeńskiemu i pozwala się atakować.
4
@Azazel_Pazuzu a kto piszę o braku wsparciu? Nikt nigdy tak nie powiedział, ale narracja musi być.
Dawanie im wszystkiego za darmo ładnie brzmi, ale w polityce nie liczą się romantyczne historię, przykre ale taki jest ten świat.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
@Popitek12 to wszystko wyjaśnia.