D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 jeśli chodzi o samą zabawę z piłką na parkiecie, to powiedzialbym że nawet najlepszy.
3
@ranger3120 napastnik z 4 bramkami w 22 meczach to nie jest jakiś wyczyn.
1
@Encore oby zrobił jeszcze jedno mistrzostwo.
7
Zdrowy chłop.
0
@clyde spokojnie, jeszcze nawet nie wyszedł.
0
@clyde ta książka?
1
@karolszymek dużo, w Lidlu po 9 groszy.
0
@michal26 nie chce mi się wierzyć, że Nawrocki nie dostanie w wyborach 30%
7
Wzoruje się na Tusku.
Powinien być zakaz Prezydentów 70+
1
@Jakchcesz to nie pączki, tylko ta setka zaszkodziła.
0
@Poversky1000 dogrywka trwa 30 minut a nie 15...
4
Kobieta to nie człowiek.
https://x.com/natmetattoo/status/1894731660102406532
1
@Mitch_Atleta lepsza byłaby Cola z Tesco
0
@Kengo dlatego będę obstawiać dalej.
4
Marciniak wziął urlop na żądanie.
Spierd*lił mecz i uciekł xD
1
@patrix211 zależy od koloru skóry.
0
@Pawlusek więcej masz przykladow piłkarzy, którzy źle skończyli niż przeszli drogę Gyokeresa.
3
@norbi77 piękny fikołek zrobiła xD
3
Ktoś im każe te dogrywki grać? Przecież można strzelić bramkę w 90 minut, to nie jest zabronione.
0
@KrychaFCB no i elegancko!
4
19 groszy za pączka, im to się opłaca robić?
Tak wiem sama chemia, ale obecnie w sklepach nawet najgorsze dziadostwo trochę kosztuję.
https://x.com/kosa64/status/1894986025203835177
0
Czemu ja ciągle stawiam na ten United...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub96 wołam wujka
1
@arasz1819 uwielbiam wytykanie takich błędów...
Pokaż polityka, który nigdy się nie pomylił.
3
@Mitch_Atleta Messi z Getafe albo z Bilbao.
Ronaldo, któraś z karnego.
0
@urbipl już jakieś mecze koszykówki a w tenisa co raz gorzej...
0
@Gaz Araujo to żadna gwarancja spokoju.
2
@Rewolucja123 w komentarzach jeszcze ludzie piszą, że to wina pieszych xDD
7
Wczoraj mecz Barcelony z Atletico na Superbecie każdemu wszedł, bo i Atletico prowadziło 2-bramkami i Barcelona a na koniec jeszcze remis xD