5

@macio_944 bo to dyskusja na poziomie takim, jeden biegł, drugi coś jadł...
https://x.com/xOstatniaProsta/status/1896691262109200577

2

@Krzysztof1987 przecież napisał jakby wrzucili, za wrzucone racę na boisku, mógłby być walkower.

65

Leszek co twitazo dał xD

3

@macio_944 moim zdaniem, to powinnien być koniec jego politycznej kariery.

0

@Pedri16Future nagłówek jak z TVP za czasów PiS-u

16

@Kapitan hawk żeby upadli i sobie głupi ryj rozwalili.

28

Pięknie widzieć, jak nie tylko Polacy, doceniają Szczęsnego.

https://x.com/Loney07461776/status/1897565011611963504

25

Coś pięknego xD

9

Tak będzie.

1

@Marian_Pazdzioch Admin TOP!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@blakkudium dziś akurat słabszy mecz i MVP xD

1

AURA

3

Cudowny spalony xDDD

0

o matko Boska Renato Sanches

0

Gerard Martin to jest SZEF!

0

Już czułem jak de Jong robi karnego.

0

@Kozinho. Albo PSG mocarne

0

Araujo niczego się nie uczy, ciągle tylko spalone pokazuje...

2

@Marcelinho132 chłop już ledwo wraca.

1

Trzeba zdelegalizować de Jonga.

0

Nam strzelać zakazano.

0

Co ten Raphinha odwalił?!

2

Wojtas Kocham cię!

0

Zadymimy całe boisko, ale to będzie piękna atrakcja... - Kibice z IQ 30

1

@Gibbon_FCB radzę na te najważniejsze mecze coś innego wykombinować, dużo osób te mecze będzie oglądać, więc wiadomo że to nie uciągnie

2

Będzie -5 punktów dla Evertonu.

4

Dla mnie to jest walkower.

0

@krzysiekVeB tu eksperci od wszystkiego.

2

ale PSG ciśnie Liverpool, a niektórzy ich chcieli, ewidentnie widać, że zrobili formę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?