D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@macio_944 bo to dyskusja na poziomie takim, jeden biegł, drugi coś jadł...
https://x.com/xOstatniaProsta/status/1896691262109200577
2
@Krzysztof1987 przecież napisał jakby wrzucili, za wrzucone racę na boisku, mógłby być walkower.
65
Leszek co twitazo dał xD
3
@macio_944 moim zdaniem, to powinnien być koniec jego politycznej kariery.
0
@Pedri16Future nagłówek jak z TVP za czasów PiS-u
16
@Kapitan hawk żeby upadli i sobie głupi ryj rozwalili.
28
Pięknie widzieć, jak nie tylko Polacy, doceniają Szczęsnego.
https://x.com/Loney07461776/status/1897565011611963504
25
Coś pięknego xD
9
Tak będzie.
1
@Marian_Pazdzioch Admin TOP!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@blakkudium dziś akurat słabszy mecz i MVP xD
1
AURA
3
Cudowny spalony xDDD
0
o matko Boska Renato Sanches
0
Gerard Martin to jest SZEF!
0
Już czułem jak de Jong robi karnego.
0
@Kozinho. Albo PSG mocarne
0
Araujo niczego się nie uczy, ciągle tylko spalone pokazuje...
2
@Marcelinho132 chłop już ledwo wraca.
1
Trzeba zdelegalizować de Jonga.
0
Nam strzelać zakazano.
0
Co ten Raphinha odwalił?!
2
Wojtas Kocham cię!
0
Zadymimy całe boisko, ale to będzie piękna atrakcja... - Kibice z IQ 30
1
@Gibbon_FCB radzę na te najważniejsze mecze coś innego wykombinować, dużo osób te mecze będzie oglądać, więc wiadomo że to nie uciągnie
2
Będzie -5 punktów dla Evertonu.
4
Dla mnie to jest walkower.
0
@krzysiekVeB tu eksperci od wszystkiego.
2
ale PSG ciśnie Liverpool, a niektórzy ich chcieli, ewidentnie widać, że zrobili formę.