D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gdyby Real Madryt wygrał wszystkie swoje mecze, miałby 24 punkty więcej od Barcelony.
1
@FCB_dimiC pewnie Trzaskowski, tak jakby popisy PO nie dały odpowiedzi jak to będzie wyglądać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Mogli dać Wojtasowi MVP.
0
Mecz w stylu Realu Madryt.
0
Podsumowali się xD
1
@Veysel Iñigo pewniak, pytanie kto do niego.
9
@creative7 nie wiem czy jak ktoś napiszę, że grają słabo to wyzwiska.
0
Też bym to dziadostwo PRIME wyrzucił.
0
jeśli nie wygramy tego meczu, to trzeba podziekowac bracią pierdol*c, Raphinha i Lewandowski.
1
Raphinha się zemścił, kiedyś Lewandowski mu nie podał, gdy był ustawiony na lepszej pozycji.
0
jakie to są kasztany...
0
@barcanawieki no niestety, brutalne są zasady La Liga, nawet w formie życia nie da się grać, jak ma się pauzę za czerwoną kartkę.
1
Iñigo nawet sędziego skasuję.
0
I połowa im. Realu Madryt
0
Fort w obronie jest tragiczny, nie dziwię się czemu Flick na niego nie stawia, dużo do nauki chłopak ma.
1
ale kupiony mecz xDDDDD
1
Lewy co zgasił xDD
3
Strzał niecelny, ale bramka xD
2
Negreira Kocham Cię!
5
Karny dla Realu Madryt.
2
Raphinha i Lewandowski, duet który zmarnował 2137 setek w tym sezonie.
0
Tak patrzę na Forta i chyba wiem czemu tak rzadko gra, spójrzcie jak on wolno wraca na swoją pozycję.
0
@aldewir Jaca znowu canal+ odpalił i wyskautował piłkarza xD
2
@MichuZ44 POLSKA GUUUUUUUROM!
0
@Kgorecki2500 myślę, że zebrał, tylko zbiera pewnie z milion żeby się pochwalić.
1
@karolszymek za dzieciaka grało się w jakieś słabe gry(bo te lepsze nie chciały się odpalić) do rana a teraz człowiek może sobie kupić dobry komputer, gry a usiądziesz i się znudzi po godzinie, może jak będzie się miało dzieciaki to trochę ta radość wróci.
0
@Comentateiro chodzi o smak chyba, dobrze przyprawione(chociaż obecnie nie jem, raczej smak z dzieciństwa)
I pewnie reklama, bo za dzieciaka to pamiętam, że wszędzie widzialem reklame Berlinek.
2
@gumaz na pewno, ale przed wyborami raczej nie wierzyli, że PO a szczególnie PiS będą mieli tak słabego kandydata.
A Bosak pewnie nie chciał znowu przegrywać wyborów, bo za 5 lat może mieć dużo większą szansę na zwycięstwo.
0
@Kgorecki2500 Helena, mam zawał...