2

Gdyby Real Madryt wygrał wszystkie swoje mecze, miałby 24 punkty więcej od Barcelony.

1

@FCB_dimiC pewnie Trzaskowski, tak jakby popisy PO nie dały odpowiedzi jak to będzie wyglądać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Mogli dać Wojtasowi MVP.

0

Mecz w stylu Realu Madryt.

0

Podsumowali się xD

1

@Veysel Iñigo pewniak, pytanie kto do niego.

9

@creative7 nie wiem czy jak ktoś napiszę, że grają słabo to wyzwiska.

0

Też bym to dziadostwo PRIME wyrzucił.

0

jeśli nie wygramy tego meczu, to trzeba podziekowac bracią pierdol*c, Raphinha i Lewandowski.

1

Raphinha się zemścił, kiedyś Lewandowski mu nie podał, gdy był ustawiony na lepszej pozycji.

0

jakie to są kasztany...

0

@barcanawieki no niestety, brutalne są zasady La Liga, nawet w formie życia nie da się grać, jak ma się pauzę za czerwoną kartkę.

1

Iñigo nawet sędziego skasuję.

0

I połowa im. Realu Madryt

0

Fort w obronie jest tragiczny, nie dziwię się czemu Flick na niego nie stawia, dużo do nauki chłopak ma.

1

ale kupiony mecz xDDDDD

1

Lewy co zgasił xDD

3

Strzał niecelny, ale bramka xD

2

Negreira Kocham Cię!

5

Karny dla Realu Madryt.

2

Raphinha i Lewandowski, duet który zmarnował 2137 setek w tym sezonie.

0

Tak patrzę na Forta i chyba wiem czemu tak rzadko gra, spójrzcie jak on wolno wraca na swoją pozycję.

0

@aldewir Jaca znowu canal+ odpalił i wyskautował piłkarza xD

2

@MichuZ44 POLSKA GUUUUUUUROM!

0

@Kgorecki2500 myślę, że zebrał, tylko zbiera pewnie z milion żeby się pochwalić.

1

@karolszymek za dzieciaka grało się w jakieś słabe gry(bo te lepsze nie chciały się odpalić) do rana a teraz człowiek może sobie kupić dobry komputer, gry a usiądziesz i się znudzi po godzinie, może jak będzie się miało dzieciaki to trochę ta radość wróci.

0

@Comentateiro chodzi o smak chyba, dobrze przyprawione(chociaż obecnie nie jem, raczej smak z dzieciństwa)
I pewnie reklama, bo za dzieciaka to pamiętam, że wszędzie widzialem reklame Berlinek.

2

@gumaz na pewno, ale przed wyborami raczej nie wierzyli, że PO a szczególnie PiS będą mieli tak słabego kandydata.

A Bosak pewnie nie chciał znowu przegrywać wyborów, bo za 5 lat może mieć dużo większą szansę na zwycięstwo.

0

@Kgorecki2500 Helena, mam zawał...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?