11

Ten sezon chłopa zniszczy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Andi18 mnie boli, że Rychu Peja ma szansę uczciwie zarobić.

0

@MesQueUnClub96 zawalił? xDDD

2

Sędzia się już nawet nie kryje z kim gra

16

Czym lepsze City, tym bardziej zanosi się na bramkę Realu.

0

@MesQueUnClub96 rzut monetą

3

Grealish zadyszka już, nie te lata

4

Oni to tyle sprawdzali? xDDDDDDDDD

1

Piękne, Real dostał bramkę tak jak często oni strzalali z tyłka.

1

ale dobre jest to City, gniotą ten Real!

0

de Bruyne to też już po drugiej stronie rzeki, strasznie wolno myśli.

0

City gorzej zorganizowane od Getafe, takie dziury w pomocy...

1

City tego nie wygra, tragiczna drużyna.

0

@barteq o każdy piłkarzu możesz tak napisać.

1

@KamQiX o cholera, to wszytko wyjaśnia.

0

@kanver_ 300 bramek w pół roku

5

@kanver_ Dodi Lukebakio, mówi Ci to coś? wstawiasz go do PSG i robi lepsze liczby.

0

@MesQueUnClub96 zasłużył, ale Rodri też, zdecydowało zachowanie poza sportowe.

0

@A4ron nie, LM muszą wygrać.

0

@MesQueUnClub96 dzięki za fachową ocenę.

0

Dembele to w tym sezonie top10 do ZP.

0

@ricardo0705 a 2 i 3 tygodnie temu nie miałbyś w ogóle meczu. Co za brednie.

2

@Eklerek jakie ratio xD

5

@blakkudium najlepiej wydane 40mln... Mieć problemy finansowe i kupować kota w worku.

3

@Gacek5 tak samo jak Psikutas bez "s"

1

@michal26 Żółtek musisz!

1

@Who_you_mam o kolejny z ośmiu gwiazd i SilnychRazem.

2

@Aragorn33 a Ty uważasz, że Bodnar w 100% trzyma się prawa?
Jeśli tak, to raczej Ty kierujesz się sympatią i nienawiścią do PiS-u, ja mam wywalone na PiS, uważam, że wielu z nich zasługuje na więzienie, ale jednak trzeba im to udowodnić zgodnie z prawem.

2

@JoeBlack bo źle to robi, Bodnar robi dobrze, on trzyma się zasad prawnych i konstytucji, no i oczywiście jest z partii rządzącej a nie z opozycji.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?