D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Ten sezon chłopa zniszczy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Andi18 mnie boli, że Rychu Peja ma szansę uczciwie zarobić.
0
@MesQueUnClub96 zawalił? xDDD
2
Sędzia się już nawet nie kryje z kim gra
16
Czym lepsze City, tym bardziej zanosi się na bramkę Realu.
0
@MesQueUnClub96 rzut monetą
3
Grealish zadyszka już, nie te lata
4
Oni to tyle sprawdzali? xDDDDDDDDD
1
Piękne, Real dostał bramkę tak jak często oni strzalali z tyłka.
1
ale dobre jest to City, gniotą ten Real!
0
de Bruyne to też już po drugiej stronie rzeki, strasznie wolno myśli.
0
City gorzej zorganizowane od Getafe, takie dziury w pomocy...
1
City tego nie wygra, tragiczna drużyna.
0
@barteq o każdy piłkarzu możesz tak napisać.
1
@KamQiX o cholera, to wszytko wyjaśnia.
0
@kanver_ 300 bramek w pół roku
5
@kanver_ Dodi Lukebakio, mówi Ci to coś? wstawiasz go do PSG i robi lepsze liczby.
0
@MesQueUnClub96 zasłużył, ale Rodri też, zdecydowało zachowanie poza sportowe.
0
@A4ron nie, LM muszą wygrać.
0
@MesQueUnClub96 dzięki za fachową ocenę.
0
Dembele to w tym sezonie top10 do ZP.
0
@ricardo0705 a 2 i 3 tygodnie temu nie miałbyś w ogóle meczu. Co za brednie.
2
@Eklerek jakie ratio xD
5
@blakkudium najlepiej wydane 40mln... Mieć problemy finansowe i kupować kota w worku.
3
@Gacek5 tak samo jak Psikutas bez "s"
1
@michal26 Żółtek musisz!
1
@Who_you_mam o kolejny z ośmiu gwiazd i SilnychRazem.
2
@Aragorn33 a Ty uważasz, że Bodnar w 100% trzyma się prawa?
Jeśli tak, to raczej Ty kierujesz się sympatią i nienawiścią do PiS-u, ja mam wywalone na PiS, uważam, że wielu z nich zasługuje na więzienie, ale jednak trzeba im to udowodnić zgodnie z prawem.
2
@JoeBlack bo źle to robi, Bodnar robi dobrze, on trzyma się zasad prawnych i konstytucji, no i oczywiście jest z partii rządzącej a nie z opozycji.