0

@Kgorecki2500 ile dałeś?

1

@Marian_Pazdzioch no szok, że nikt nie chce osłabiać swojego kraju i dawać wszystkiego za darmo.

Tylko Polscy są tacy naiwni, my zawsze dajemy wszystko, pomagamy wszystkim a później nikt nawet palcem nie kiwnie aby nam pomóc.

4

@Kgorecki2500 ile bym dał żeby się cofnąć o 10 lat i kupić sobie PC do grania. Inaczej to "smakowało".

0

@Zoker nie zapominajmy, że to przez sędziego.

0

@MateS 8.025 miliarda ludzi

10

@draxidox był Komorowski, który zachowywał się jak od pługa odciągnięty.
Przy nim Trzaskowski, Nawrocki czy Mentzen to profesorowie.

3

@PatrychoO taki Cunha w Atletico nic nie grał a w Wolves gwiazda.

4

@norbi77 przykład Salaha, w Chelsea był tragiczny.

0

Czemu na realmadryt.pl dostaje się bany na 13 lat? xDDD

1

@MesQueUnClub96 Dodi Lukebakio tam by pasował

2

@Batys postawisz obie strzelą to 0:0, jak postawisz under 5.5 bramek to w 20 minut zrobią 5:4

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Co to za szrot?
Oni przez ostatnie lata wydali prawie miliard na wzmocnienia i mają taką ławkę xD

0

@escarabajo ja to miałem wrażenie, że on już ma z 28 lat, bo tak dawno o nim słyszałem.

4

@Eklerek admin chyba ma 14 lat xD

22

@wpwelement w wolniej Polsce takie rzeczy by nie przeszły.

0

@barcelonaLM myślę, że najbardziej realny sondaż, Trzaskowski trochę za dużo, ale reszta ok.

1

@Kapitan hawk to który jest synem kogo?

45

Materiał+18, brutalność faulu jest tylko dla ludzi o małej wrażliwości, nie wiem jak ta noga wytrzymała.
Stay Strong Vini!

1

@Rastafarnianin w tym meczu mają xD zamiast xG

0

To już wiemy co czują kibice Realu Madryt jak sędziowie gwiżdżą pod nich.

1

Ostatnio policja mnie zatrzymała i powiedziała, że przekroczyłem prędkość.

Odpowiedzialem im, że jechałem zgodnie z przepisami i żeby się odpierdol*li ode mnie.

Policja grzecznie przeprosiła, życzyliśmy sobie miłego dnia i rozjechaliśmy się w swoją stronę.

8

Sędziowie z nami, dzięki Negreira.

1

Fatalnie prowadzony? Faktycznie, Mbappe na koniec powinnien dostać czerwoną kartkę.

4

Czemu ta Osasuna biega do kontry jak by mieli kupę w gaciach?

0

Gdzie czerwona kartka dla Mbappe?

1

Ten Zaragoza to tylko z nami mecz życia zagrał.

7

Taka prorosyjska to była władza, że Ukraina wszystko od nas dostawała , nawet 800+ xD

0

@MesQueUnClub96 pewnie, że uprawia stosunek z jego matką, w Hiszpanii często to mówią.

6

Brawo sędzia, już ostatnio powinien wylecieć, jak krzyknął Fuck Off do sędziego, które było słychać nawet na księżycu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?