D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Andi18 przyszła do zdjęcia bez nagrody.
2
a Bonmati już sprzedała Balona?
0
@ZwyklyKibicBarcy04 czy dziwne, zagrał świetny sezon i tyle, tu nie trzeba obliczyć wzoru na obwód księżyca.
0
Nie zapominajmy, że to od Kamila Grosickiego uczył się Dembele.
9
Dembele wcześniej niż Mbappe ZP xD
4
Co to za uniwersum z Dembele i ZP xD
2
Mogła powiedzieć o okazejeszyn i solid keeper.
1
@Stinger_ myślę, że potrafią, widziałem barw ładnych bramek, ale bramkarki rzucają się z opóźnieniem.
0
ale jaka różnica w interwencjach, ta kobieta takie zwykłe strzały wyjęła a Donnarumma kosmiczne interwencje xD
0
ale że nie Emiliano Martinez?
0
@tomek8756 Doue za 3 mecze dobre jest wyżej.
0
@Ramon_Villaverde no i prawidłowo, zawsze się zwalnia trenerów jak przegrają pierwszy mecz.
0
@adamek20151 wybacz, nie byłem na La Rambla z 3h, więc nie przejrzałem wszystkiego co tu jest a jak kliknąłem 10 razy pokaż więcej postów to nadal tego nie widziałem.
3
Pan Borek się zdenerwował.
0
Czemu piszecie, że jak wygrał Kopa Trophy to nie ma szans na ZP, przecież tu i tu głosują ludzie, te nagrody się nie wykluczają.
1
Będą jajca jak wygra 2 nagrody xD
0
@priest9999 nie pierwszy raz w historii mecz zostałby przełożony na późniejszy termin. Pierwszy z brzegu przykład to nasz mecz z Osasuna.
1
Trochę śmiesznie, że najważniejsza Gala w roku a drużyna, która była najlepsza w tamtym sezonie o 20 gra mecz xD
1
@Encore ale ten Gabriel Garcia kozak, a przynajmniej dzisiaj.
4
@Popitek12 to Fagata robi muzykę?
31
@barcanawieki już widzę jak wszystkie dzieci po tej Edukacji zdrowotnej będą perfekcyjnymi obywatelami bez żadnych nałogów...
3
@PatrychoO nie no wiatr.
7
ale, że Gerard Martin stanie się takim kozakiem, to bym tego nie wymyślił.
10
Nic mi się tak nie marzy, jak spadek tego obrzydliwego klubu
0
ale to jest bydło w tym Getafe...
4
Spokojnie zaraz się rozkręci.
0
ale Remco zgruzował Pogacara na czasówce.
0
Remco kosmiczna jazda, ciekawe czy wytrzyma.
2
Dzięciołowski i te jego pytania xD
0
@Encore juz nie ma na Netflixie