D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Stinger_ @Popitek12 opinia o takich podróbkach Ronaldo?
0
ale turbo włączył na ostatnich metrach
0
Trochę kropi w tym Tokyo.
4
@Ghandi ale czy wy nie widzicie, że obrońca Rakowa pcha piłkarza Legii? Zagranie ręką oczywiste, ale czy to popchnięcie jednak nie zmienia oceny tej sytuacji?
1
@Encore plus Giannelli, kapitalnie rozgrywa, świetny serwis a do tego potrafi sam uderzyć z drugiej piłki.
4
@Rastafarnianin albo w kościele się zastanawiałem ile osób zginie jak żyrandol spadnie
1
Chelsea na kuponie, nie ma za co fani United.
0
@Walpiano Angielski Lewandowski, niby patrzysz na niego i widzisz takiego sobie piłkarza, a jak dostanie piłkę to zmienia się w maszynę do strzelania bramek.
13
Najlepiej wydane 100mln w historii xD
2
Bukowiecka jest kapitalna
0
@Hosh i koronny argument"Nikt cię nie zna i się nie klikasz"...
1
Portugalczyk Pichardo ego Cristiano Ronaldo.
1
@michal26 bardzo dobrze, należał mu się medal, bo skakał świetnie dziś.
0
@Popitek12 o Ronaldo coś mówił?
0
@Stinger_ Bednarek wiecznie drugi
1
@michal26 aż w szoku byłem, dobry to był wywiad.
0
@FcPortoFan1999 GOAT teleturniej
0
@Aragorn33 czepiasz się jak ktoś fejki rozsyła a sam to robisz.
6
Dziękujemy szwagry!
0
Strasznie te błędy techniczne Rashford wkurzają.
0
De Cecco to GOAT na rozegraniu.
0
@Gaz ale żeś przypomniał klasyka.
1
@Luciano99 robiłbym za darmo, a nawet dopłacał.
0
@lucca87 alkohol zmienia ludzi.
2
@Kinginiesta i pewnie z nim można pogadać o tym jak się wczoraj najebał i co zwymiotował.
1
Potężne nazwisko trenerskie jak na Polską ligę, Pogoń gotuje.
1
@JaneKOS tym bardziej, że w pierwszej połowie Militao blokuje strzał ręką, który leciał w światło bramki.
0
@matirix20 nie, w Anglii tego nie wpisują w kontrakt.
13
@JohnKennedy Wrócił.
https://media1.tenor.com/m/Mz7mq_wIzd8AAAAd/gta-san-andreas-ah-shit-here-we-go-again.gif
1
Bardzo wesoły mecz, ale niech ta Marsylia się ogarnie.