D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Potężne nazwisko trenerskie jak na Polską ligę, Pogoń gotuje.
1
@JaneKOS tym bardziej, że w pierwszej połowie Militao blokuje strzał ręką, który leciał w światło bramki.
0
@matirix20 nie, w Anglii tego nie wpisują w kontrakt.
13
@JohnKennedy Wrócił.
https://media1.tenor.com/m/Mz7mq_wIzd8AAAAd/gta-san-andreas-ah-shit-here-we-go-again.gif
1
Bardzo wesoły mecz, ale niech ta Marsylia się ogarnie.
9
I to nie jest karny? xD
1
Dawno nie widziałem tak tragicznej drużyny w obronie.
1
@Encore a on nie w Pogoni?
1
@Debfc i mecz Realu do pierwszej bramki białych.
0
No to zaczynamy, Benfica - Qarabag.
0
@Kgorecki2500 typ był dobry, to PSV się nie popisało, następnym razem wejdzie.
0
@JohnKennedy I tak GOAT odcinek to "FLY"
0
@DariaFCB 15 minut ? U mnie kolejny to 30 minut czekania
5
@vangoor ja od wczoraj i już mnie ten Real wkurza, w sumie to jak zwykle.
1
@maroon jakby to dziecko robiło, to nie byłoby to śmieszne, tylko bardzo fajne, że w tych czasach dzieci są kreatywne i potrafią się bawić bez telefonu.
1
@Lanosss mnie śmieszy, bo za dzieciaka też się w takie coś bawiłem, że odwzorowywałem jakieś konkurencje Sportowe itd.
3
@BorzyKrzys a z kranu płynie Johnnie Walker.
7
@Eklerek Wchodzisz do pokoju a tam Duplantis bije rekord świata.
1
@LeszekFCB za każdym razem:
1
Jak to 6.30 w skoku o tyczce? :o
Ja się zatrzymałem na czasach, jak się jarałem że ktoś 6m skoczył.
5
@Roobo pelna wojna od 3 lat, oni rządzą 2 lata i nadal nic nie zrobili w tym kierunku, a później się chwalą, że drony zatrzymali amunicją za ponad 2 mln..
0
@Joint21 dużo niespodzianek na tych Mistrzostwach.
0
@ketrab321 Jak Polak chciałbym, ale Joan jest dużo lepszy.
1
@draxidox Trump:
"Nie obchodzi mnie kto zaczął, macie się pogodzić."
8
Też tak macie, że chcecie żeby rywal oddal strzał, bo fajnie będzie popatrzeć jak on i tak to obroni?
1
@JohnKennedy jaka trasa ze startu wspólnego?
0
@FcPortoFan1999 niech przegra jeszcze sobie kilka razy
0
Amorim do Wszystkich Świętych
5
@barcanawieki zatwardzenie to przykra sprawa.
4
@cules100pro Dodi w formie, szybko się zdemaskował.