D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak będzie suma bramek 4 i mniej, czyl może paść tylko jeszcze jedna bramka.
0
- 4.5, to mniej niż 5 bramek
+4 5, to 5 i więcej bramek
0
Zaliczyć na 30% przynajmniej.
53
W sumie to ładnie zgasił dziennikarza.
3
Chciałem żeby zwolnili Wengera z Arsenalu, ale jest to nasz cichy agent, był nieugięty w sprzedaży Bellerina, bo wiedział że lepszy interes zrobimy kupując Semedo.
2
nie wiem po co pytanie zadawałem xD
11
Jak strzelił Ronaldo? Pustak czy karny?
4
Myślę, ze Dembele potrzebuję więcej luzu i pewności siebie, bo wczoraj gdy juz minął rywala i mial wolne miejsce, to wolał się zatrzymać i podać w bok albo w tył. Technicznie i szybkościowo jest świetny, wczoraj 2-3 razy pokazał co potrafi.
Więcej luzu, głowa spokojniejsza i będzie kozakiem. Trochę tez nie rozumiem czemu nie gra na LS, wtedy Messi by mu rzucal piłki za plecy obrońców a tak to dublują się na PS i ciężko znaleźć mu tam miejsce jest.
0
Czyli szykujmy się na Bayern co 2 tygodnie.
0
Tym bardzie boli, ze oddany praktycznie za darmo a kupiony Digne za 20mln. Nie mam nic fo Francuza, ale Grimaldo w niczym by mu nie ustępował, szkoda ze zostal tak olany.
0
Neymar w 1 sezonie to tez byl żart a debiut z Lechią to był dramat.
7
Przecież kibiców Realu jest więcej w Polsce niz Borussi i Tottenhamu, więc nie ma się co dziwić kto wygrał, bo dziwne zeby kibice Realu zrezygnowali z Meczu na otwartym kanale.
19
Wygramy tryplet- nie ma się co cieszyć, przeciwnicy byli w słabszej formie.
5
Bo prezes Lyonu go nam tanio puścił i się nie negocjowal, jemu się należy butelka dobrego wina.
4
Mi się zdaję, ze on jeszcze więcej piłkarzy tam trzyma.
0
Guardiola zaczynał katastrofalnie a został pewnie najlepszym trenerem w historii Barcelony. Ciekawe wtedy jakie były komentarze :D
10
Buffon to jest klasa, uwielbiam goscia.
54
Ale to trzeba być ograniczonym żeby hejtowac Dembele...
4
Kosmita!!!
0
Ja pierd*le...
0
Nie no faul był, ale przed polem karnym.
0
Nie wiem czemu gramy bez lewego skrzydla, na prawym jest tak ciasno, bo kryją Messiego i nie ma miejsca a lewa cała wolna strona.
2
D10S!
0
Nie mam drobnych.
0
Rakitic dziś niestety powrócił do "formy"
14
Iniesta to jest nadal magik.
0
MLD? xD.
0
Ja jeszce rok mam spokoju.
39
A jakby byla tam Barca zamiast Realu, to tez byś głosował na Tottenham?
Jaki by nie byl hit, to ja zawsze Barce wybiore, tak samo kibice Realu a tych w Polsce jest duzo.
6
W trójkę gramy? :D