D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Założę się, że Gomes i Turan dostaną ich minuty, niestety...
Tak samo jak dali szansę Samperowi na bycie zmiennikiem Busquetsa, który z ogórkami by sobie poradził(bo jeśli z Gomesem wygrywalismy takie mecze, to czemu nie z Samperem czy Alenia), no ale po co nam mlody z potencjałem wychowanek?
27
O 12 podobno, ale pewnie się spóźnia z 30 minut, bo wczoraj do późna pracowali w pocie czola.
17
Powie:
Zabrakło nam czasu xD
14
Szkoda, ze go wypozyczyli.
0
Lepiej, 2 lata mieli na to a ściągnęli skrzydłowego Turana czy elastico fantastico Gomesa...
1
Nie jesteśmy jeszcze, bo musiałby wypełnić kontrakt, czyli na dzien dzisiejszym nie mamy ani złotówki. Żadnych pieniędzy nam nie dał, 7 mln się uzbiera jak wypełni kontrakt a to jeszcze trochę czasu.
Edit. A czemu piszesz przy Dembele 105mln jak on zarabiać będzie pewnie z 5mln więcej u nas niż w Borussii, czyli według twojego rozumowania transfer jego kosztuje 110mln.
0
Jakie 7 dołożył? To nie chodzilo o to, że zrezygnowwl z pensji większej?
0
A przy bramce swojej z dystansu, mial tyle miejsca i czasu, ze mógł sobie spokojnie buta zawiązać. Taktycznie wczoraj Nawalka poległ i to strasznie, nie mieliśmy nic do powiedzenia a to przecież "tylko" Dania.
3
co? xD
Bellerin? Verratti? Co ty brałeś?
1
może cyjanek potasu im tam dodali?
1
nie no, mamy czas jeszcze, spokojnie
0
sam się raczej nie poda do dymisji, on nadal twierdzi, że jest geniuszem i robi świetne transfery, Bartomeu ulegnie presji wyjdzie i znajdzie kozła ofiarnego
11
on nadal wierzy w Coutinho, Verrattiego i zostanie Neymara.
0
nie no, do stycznia chyba tych geniuszy tu nie będzie.
1
Całe szczęście, że Dembele zrobił swoje aby tu przyjść, bo byśmy zostali z Deulofeu i Paco na skrzydle.
0
no to przyszedł za 98mln, a podobno do 160mln dochodziło już
0
Gdzie są Ci co tak zapewniali, że Coutinho to już od miesiąca transfer domknięty, tylko Liverpool poprosił nas żeby nie ogłaszać transferu, dopóki nie znajdą zastępcy, bo inni będą im podbijać cene.
0
już widzę ich podsumowania finansowe na koniec sezonu i gadka jak ich genialna filozofia przyczyniła się do sukcesu kasy klubowej
2
Kurna chyba fax się zepsuł, bo nie ma transferu...
0
żeby tylko zdążyli...
20
a tu o 23:59 :
Coutinho fichado, Inigo fichado, Seri fichado a później wyłączyłem FM-a
1
Wyjdzie, ale z gotówką napchaną w swoich kieszeniach.
2
Jedza zawsze świetnie grał, Pazdan również, ale dziś to dramat był, jakby wszyscy niestrawność mieli jak Piszczek.
28
Na temat piłkarzy Legii:
"Każdy tak hejtuje tych piłkarzy Legii w kadrze, a ja dzięki nim chodze i żyję pełnią życia.
Było ze mną bardzo słabo miałem wypadek samochodowy leżałem w szpitalu bez jakichkolwiek szans na odzyskanie władzy w nogach - kompletnie ich nie czułem. Dzień przed wyjściem ze szpitala poprosiłem siostrę o włączenie mi telewizora, bo akurat leciał jakiś tam mecz - pierwsze co zobaczyłem to Mączyńskiego ,Jędrzejczyka i Pazdana w koszulce reprezentacji
Wstałem i wyłączyłem TV."
-znalezione w internetach
1
Laporta na bank i pewnie będzie mial największą szanse na wygraną.
0
Spokojnie z takimi wyrokami, ja wierzę że nadal będziemy walczyć o wszystko do końca. Nie ma co się załamywać.
17
To nieźle transfer domknięty xDDDD
https://zapodaj.net/45e962987a49d.png.html
0
Pozytyw, że naprawdę jest duża szansa ich wywalić na zbity pysk.
3
Nie ma szans, żeby Bartomeu nie byl kibicem Realu, przecież to jest taki sabotaż, że glowa mala.
Wywalomy Zubi, bo zrobił dobre transfery, zatrudniony Robert co mu 1 transfer wyszedl i to dzięki temu, ze Prezea Lyonu to ludzki czlowiek i sprzedał praktycznie za darmo.
0
Az dziwne, ze na taką"promocję" się nie zgodzili, kim jesteś i co zrobiłeś z Bartomeu?