D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Kibice Realu śpiewają: "Panie sędzio, ale jest pan slaby" :D
Ciekawe czemu nie śpiewali jak im pomagał w tamtym roku wiele razy.
0
Szkoda, ze do nas nie trafil. Czysty talent z całym szacunkiem do Paco, ale to przepaść w umiejętnościach jest.
3
Po co podnosił nogę jak nikogo nie widzial? Mogl biec dalej przecież, nie musial jej zgasić od razu, jak nie widział nikogo.
Widzial dokladnie go, chcial wstawic nogę przed nim ale nie wyszlo.
29
Przeciez to czerwo jest z miejsca, co za głupoty ze patrzyl na piłkę, gra się nogami na ziemi a nie na wysokości 2m, cale szczęście, ze nie trafił mocniej, bo to moglo być tragiczne.
0
Ale trzeba przyznać, że bramkarz tez swietnie to wyjął.
1
Setke zepsuł.
1
Bejl, Ty to jednak kumpel dobry jesteś.
9
Gdy robi to gracz Realu: nie ma faulu
gdy ktoś inny: jest
(z przymrużeniem oka)
0
Dobra, remis tez dobry
0
To chyba się zaczęło...
0
Wiem, ale kto to wymyślił? To jakiś absurd przecież.
0
Co ta Fifa:
Rakitic na karcie 84 strzałów
Cavani 83?
Co tu się stanęło?
1
Dramat... To teraz 23% wieksze szanse na zwycięstwo.
0
O nie, Benzema kontuzja, oby nic groźnego!
0
Kurna myślałem, ze mecz się skonczy w 30 minucie i przełącze na City a tu taka miła niespodzianka.
0
Las Palmas, dobry sklad jak na początek, gram 2 sezonu i wciągnęła mnie kariera.
20
I dobrze mu tak...Wiedział gdzie idzie.
3
W Valencii nie byl geniuszem na miare Iniesty, byl solidnym zawodnikiem i nic więcej, nie rozumiem czemu został on tu sprowadzony. W Hiszpanii było wielu lepszych od niego(np. Fornals, Trigueros). Moze dlatego, ze kosztowal duzo więc musi grać? Nie wiem, nie rozumiem jego fenomenu.
18
A doktor na to:
http://memytutaj.pl/uploads/2015/08/23/55d9ff73bc439.jpg
1
2
2
X2
1
X2
0
Nie, chyba ze na jakimś zagranicznym, ale wątpię.
18
Komu się będzie dziś nudziło, to rozpiska najciekawszych meczów:
13:00 Real Madryt- Levante (Eleven)
13:30 Manchester City- Liverpool (Canal+Sport 2)
16:00 Leicester-Chelsea (Canal+Sport 2)
16:15 Valencia-Atletico ( Eleven)
17:00 Nice-Monaco (Chyba nie ma na Eleven :/)
20:40 Barcelona-Espanyol ( Eleven Sports)
1
O kurna Real zaraz gra, ale z drugą Valencia z rzędu chyba nie stracą punktów.
0
Deulofeu-Messi-Dembele taka linia ataku podobno, ale ile w tym prawdy się okaże
0
Typowy Cavani :D
4
Szkoda, ze Contador nie dogonił.
0
Żenada level hard...
4
Jaka tragiczna jest ta pomoc, Kupczak z Niecieczy, to przy nich wirtuoz...
7
Co za drewna tam są... Messi taka piłka a jemu się od sęka odbiło...
8
Banega to nawet na 2m nie potrafi podać a ja na Gomesa narzekam...